Skocz do zawartości

Polecane posty

banan575    104

To moim zdaniem@Heidi nie powinna szukac chlopa z gospodarstwem tylko zatrudnic sie na gospodarce

Heidi88    48

Stąd też bananku moje "komiczne" ogłoszenie, które na chwile obecną jest w zawieszeniu :ph34r:

Michalmeer to szkoda że nie wiesz myślałam że może macie się ku sobie, pamiętam jak razem pisaliście, to mogła być naprawdę romantyczna historia pewnej miłości ^^

Maniek183 zawsze tak mam na forum bije rekordy w wysłanych postach i jaka to ja jestem otwarta na nowe znajomości :D a twarzą w twarz z Rolnikiem i ja nie wiem gdzie oczy podziać i się schować :ph34r: ale tak z zaskoczenia to się nie liczy na takie spotkanie trzeba się przygotować psychicznie ;) i z 2 godziny koło lustra spędzić -_-

Edytowano przez Heidi88

pio3trek    1

czytajc wsze posty łza sie w oku kreci ze istnieja jeszcze takie dziewczyny ..... nie mozliwe to musi byc jakis podstawiony koles który robi sobie jaja

scott11    0

niestety to życie dyktuje warunki a nie nasze fanaberie, zgadzam się z Tobą Baziula

Zawsze jest rozwiązanie .

Jestem pierwszy raz w pewnej pizzerii . Zamawiam pizzę na wynos ale kelnerka mówi , że się skończyły pudełka . Mieli duży ruch myślę . Mówię do niej więc : proszę znaleźć rozwiązanie , zawsze coś można wymyślić . Ona na to że się nie da i koniec . Proszę ją by zawołała szefa , przychodzi menadżerka i oferuje pokrojenie pizz na kawałki i upakowanie ich w mniejsze pudełka . Dziękuję jej , chwalę ją , dostałem co chciałem . Czemu ?

Bo wymagam i wiem że "nie da się" jest opisem przekonań człowieka a nie obiektywną rzeczywistością . Bo wiem że ktoś kto robi biznes nie chce stracić klienta więc im pomagam mnie nie stracić . Bo znam model Setha Godina dzielący ludzi na liderów i podążających . Kelnerka jest kelnerką bo tak samo jak wierzy że nic nie da się zrobić z pudełkiem tak samo nic nie da się zrobić z jej finansami , chłopakiem , całym życiem . A menadżerka kreuje rozwiązania , dlatego jest liderką . Jak mawia Harv Eker : to jak zrobisz cokolwiek tak zrobisz wszystko . Mózg ma jeden punkt odniesienia do podejmowania decyzji i jesteś nim Ty .

Nie bądź kelnerką . Nie bądź klientem odchodzącym z pustymi rękami i złością w ciele . Zawsze jest rozwiązanie i masz prawo go wymagać . Masz prawo do bycia w pełni usatysfakcjonowanym klientem , partnerem , szefem , kobietą . Nie bój się wymagać bo inaczej nigdy nie ulepszy się żadnego "biznesu" .

pio3trek    1

moze to dziwnie zabrzbi ale chciał bym .... bardzo dawno nie byłem na forum i raczej sie mocno nigdy nie udzielałem ale nadszedł taki czas kiedy przychode tu jak nigdy wczesniej by nie co uleczyc rany ciała i duszy

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
MAT912 kiedy mnie w końcu z żoną zaadoptujecie -_-

To męża szukasz czy rodziców jak pragnę zdrowia, :P oj bardzo Ty by się zdziwiła, że miała byś taką młodą mamusię. :D A do tego jeszcze po tygodniu byś się zakochała, jak Ty taka kochliwa i jak by to wyglądało że córka kocha się w ojcu. :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kochać ojca, a zakochać się w ojcu, to też jest różnica. :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@MAT912 to nie Fritzl :P Dzieci z tego nie będzie, poza tym On nie ma bydła

banan575    104

Kochać ojca, a zakochać się w ojcu, to też jest różnica. :P

A kochac sie z fikcyjnym ojcem ktory przyjol do pracy na gospodarke toz to sama rozkosz :D

:D

Edytowano przez banan575

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ciekawe czy to też takie rozkoszne dla żony :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@KRISTOFORn, toż by się pozabijały, krew by sikała jak po świniobiciu. :P :lol: Wiesz jakie są kobiety.

Meg5    344
Wiesz jakie są kobiety.

Tak tylko kobiety tak reagują ... :rolleyes: Trzeba by Ci MAT konkurencję wprowadzić . Jak myślisz długo by popracował u Ciebie jakiś przystojny pracownik ? B) ;):D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Wiesz jakie są kobiety.

Do śmierci nie zdążę wszystkich poznać :lol: Nie do końca wiem jakie są,ale wiem jakie bywają :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie @Meg, bo bym go zaorał robotą. :P :D a ogródek, to już nie powiem czym kazał bym mu zaorać. :P :lol:

banan575    104

No tak przystojnego chlopaka to bys zaoral robota zeby sie zona nie dobrala do niego.

Ciekawe czy jakbys mal seksowno pracownice to co bys z nia oral???? bruzdy :D

baziula    6

MAT192... masz wyraźnie podwyższone mniemanie o sobie. :) Zbadaj sobie poziom skromności...... :D już wszystkie pędzą bić się o ciebie, i Twojego Ptaka (orła) hahaha. No nie, tak bajerować to mogą tylko mężczyźni, hahahaha

Meg5    344
Nie @Meg, bo bym go zaorał robotą. :P :D a ogródek, to już nie powiem czym kazał bym mu zaorać. :P :lol:

Czy Ty byś go zaorał ,no nie wiem ? Z mężczyzną to już jest tak ,że może na pysk upadać ,ale jak jeszcze jest ogródek do obrobienia .... :rolleyes: TO I RESZTKĄ SIŁ OBROBI ! B)

baziula    6

Do śmierci nie zdążę wszystkich poznać :lol: Nie do końca wiem jakie są,ale wiem jakie bywają :P

Bravo Kristoforn za tę ripostę :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

My żonaci rolnicy nie podnosimy wzroku na inne kobiety. :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

MAT192... masz wyraźnie podwyższone mniemanie o sobie. :) Zbadaj sobie poziom skromności...... :D już wszystkie pędzą bić się o ciebie, i Twojego Ptaka (orła) hahaha. No nie, tak bajerować to mogą tylko mężczyźni, hahahaha

Wcale nie zabiegam, by się biły o mnie, raczej to nie mniemanie o sobie, tylko lubię żarty, ale Baziulka chyba dałaś się nabrać na te bajery, bo aż mi nick z wrażenia pomyliłaś. :P :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
TO I RESZTKĄ SIŁ OBROBI ! B)

Z minimalną ilością sił to tylko podorywkę zrobi, a tu o orkę chodzi :P

Meg5    344
My żonaci rolnicy nie podnosimy wzroku na inne kobiety. :P

Dokładnie ...Wszak w przykazaniach jest ''nie pożądaj żony bliźniego swego ...'' Ale tak sobie myślę ,że nic tam o mężach nie pisali :lol:

Nawet przykazania są pisane dla mężczyzn . Bóg wiedział kogo należy bardziej pilnować :lol:

Edit :

Z minimalną ilością sił to tylko podorywkę zrobi, a tu o orkę chodzi :P

Oj i to napisał mężczyzna ? :unsure:

Edytowano przez Meg5

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się