Skocz do zawartości

Polecane posty

Katryn    88

pedro2

Zgadzam się z tobą w 100%,że życie to nie bajka.

ursusek18

Nie zgadzam sie z tobą.Dziś są co prawda są wyjątki dziewczyn, które chodzą do klasy rolniczej, ja jestem między innymi w tej grupie i mogę powiedzieć ,że jestem jedyną dziewczyną w klasie ;).Prawde mówiąc jest coraz mniej dziewczyn ,które wybierają ten kierunek no ale cóż.A co do "wypłaty "to niewydaje mi się ,aby była najważniejszą rzeczą w życiu,są ważniejsze rzeczy.

Meg5    344
Ja nie podzielam zdania Czarka.
Tak jak nie podzielam zdania Bogusława.

To po co zamieszczasz coś ,czego nie podzielasz ?

pedro2    342

Meg5 kolega krówka to trudny zawodnik nie do ogarnięcia :P

Baziula czemu awatar zmieniłaś??? :huh: :P

Edytowano przez pedro2

baziula    6

No lecą na wypłatę...... a no co mają lecieć.... :wub: weźmie sobie taka "gołod*pca" i klepać będzie biedę ? do końca swoich dni? :D :D :D

I ożenić się trzeba "za młodu" czyli do 30 tego roku życia, potem mężczyzna robi się już leniwy a kobieta zdesperowana.

@pedro, zmieniłam awatar, ponieważ zawsze miałam słabość do mięciutkich, puszystych (kocich) ogonków. :wub:

Edytowano przez baziula

adamoadamo1    0

Śmieszne te filmiki.. Wiadomo na gospodarce nie jest lekko nawet jeśli wszystko jest zmechanizowane, moim zdaniem dziewczyny na ogół odstrasza praca a szczególnie przy dojeniu krów. Nie ma wolnego, każdy wie co się dzieje kiedy chociaż raz nie wydoi się, a trzeba rano i wieczorem, święta czy w normalny dzień. Młodemu rolnikowi nie jest łatwo o żonę. A po za tym podejście do kobiet. Kobiety potrzebują bezpieczeństwa, Jeśli nie będzie czuła się bezpiecznie przy facecie, nic z tego nie będzie. Faceci nie bądzcie też nachalni to je odstrasza. ,,Wiesz co, nie bawię się w takie gierki :) (sugeruję sie tu jakąć damską wymówką) miło było cię poznać, jesteś bardzo sympatyczną dziewczyną, CZEŚĆ :)" Jeśli ma coś być to sama się odezwie ;) i pewność siebie, ZASADY to podstawa.

baziula    6

,,Wiesz co, nie bawię się w takie gierki :)miło było cię poznać, jesteś bardzo sympatyczną dziewczyną, CZEŚĆ :)" Jeśli ma coś być to sama się odezwie ;) i pewność siebie, ZASADY to podstawa.

Bez obrazy ale da mnie trochę to zabrzmiało jak : "Biegajcie za mną, bo jestem zbyt wspaniały aby się starać" Mężczyzna też nie może być sztywny.................. to dopiero odstrasza. Przynajmniej mnie. :)

Meg5    344
pewność siebie i zasady..... kolego święta racja, WIKTORA bym Ci dał....

Chyba szczególnie za tą pewność siebie ...tylko oby ta pewność siebie nie przerodziła się w samozachwyt ? ^^

''Zasady ''to bardzo ogólnie powiedziane ,mogłabym tu sobie różne zasady wymyślać i niekoniecznie pozytywne .

baziula    6

Szacunek do siebie owszem, ale też otwartość na drugą osobę. a to Twoje "Miło Cię było poznać...." zabrzmiało jak "Fana jesteś ale nie dorastasz mi do pięt więc spadaj..." :D

LordBASS14    15

ja mam jeszcze czas na takie myślenie o dziewczynie (w przyszłości żonie) lecz wiem ze dziewczyn w koło jest bardzo dużo lecz nie ma takiej która by chciała zostać na gospodarstwie, takie przyszły czasy ze każda chce chłopaka z kasą i wolnym życie z obowiązkami takimi jak dzieci a nie gospodarstwo, przynajmniej u mnie tak jest. Co prawda mam 17 lat ale wiem trochę jak życie wygląda i jak może być w przyszłości. Pozdrawiam

krowka62    21

To po co zamieszczasz coś ,czego nie podzielasz ?

Chyba od tego jest komedia czy dobry film by wzbudził w człowieku emocje - od śmiechu aż po płacz. Po dobrym filmie zawsze przychodzi mi refleksja ale to nie znaczy że w filmach szukam recepty na udane szczęśliwe życie. .

Edytowano przez krowka62

gofiaczek    74

a co tam slychac u panny Gofiaczek?

A panna Gofiaczek wróciła na studia i męczy 2 kierunki. Nie ma czasu, żeby się wyspać i straszy ludzi podkowami pod oczami. I w dodatku będzie teraz gościem u siebie w domu... Zdrowa prawie całkowicie :D

W drodze z i na uczelnię oraz w oczekiwaniu na autobusy zajmuje się drżeniem z zimna...

Dzisiaj zrobiła coś szalonego: kupiła pierwszy raz w swoim życiu mleko w sklepie :D

Arturo    35

kiedyś musi być ten pierwszy raz :D mleka nie kupiłaś , zabieloną wode :P chyba że prawdziwe mleko od dojonej krowy na zapleczu albo z takiego automatu

gofiaczek    74

Kupiłam zabieloną wodę z Biedronki :D ale to nie ja będę piła, więc nie mam się czym martwić.

Nie ma to jak mleko od swoich krówek.

Edytowano przez gofiaczek

Meg5    344

Chyba od tego jest komedia czy dobry film by wzbudził w człowieku emocje - od śmiechu aż po płacz. Po dobrym filmie zawsze przychodzi mi refleksja ale to nie znaczy że w filmach szukam recepty na udane szczęśliwe życie. .

To do jakich refleksji doszedłeś po obejrzeniu tych dwóch filmików, które zamieściłeś ?

Dziwnym trafem oba są o kobietach ?

Ale Ci kobiety za skórę zaszły ... :unsure: To widać ,słychać i czuć... ;)

Żal :(

wdaniel    52

Faceci nie bądzcie też nachalni to je odstrasza. ,,Wiesz co, nie bawię się w takie gierki :) (sugeruję sie tu jakąć damską wymówką) miło było cię poznać, jesteś bardzo sympatyczną dziewczyną, CZEŚĆ :)" Jeśli ma coś być to sama się odezwie ;) i pewność siebie, ZASADY to podstawa.

Żeby taki pewniak nie usłyszał od dziewczyny: "Szkoda mi na ciebie czasu"...

A tak apropos - co mnie ominęło na forum?

Meg5    344
A tak apropos - co mnie ominęło na forum?

Tak ,żałuj bo jesteś parę stron do tyłu :P Tu jak w piosence ...''a po nocy przychodzi dzień ,a po burzy spokój '' :D

wdaniel    52

a to jaka burza znowu była? z gradobiciem? Moja córka miała urodzinki i zrobiłem sobie trochę urlopu, a co za tym idzie- nie tylko od pracy, ale i od forum ;)

pedro2    342

@pedro, zmieniłam awatar, ponieważ zawsze miałam słabość do mięciutkich, puszystych (kocich) ogonków. :wub:

Oo kochana to dobrze trafiłaś mam 7 kociaków na zbyciu :D

Kolego @adamoadamo1 widzę że w swoim poście zawarłeś wypowiedzi innych użytkowników na wątki kilka stron do tyłu znaczy że czytałeś trochę ale chyba masz wielkie powodzenie u kobiet skoro tak z nimi postępujesz, powodzenia :P a swoją drogą zdradź nam prostym rolnikom jaki masz sposób na nie że tak do Ciebie garną?? :lol:

WielkiBrat9    1

ech co za życie :) chciałem tylko poszukać na Af czegoś o herbicydach, a tu taki temat ;) nie wypada się nie dołączyć :) Coraz częściej mam wrażenie że znaczna większość ludzi, których spotykam patrzy na ten temat stereotypowo :/ ostatnio nawet w gronie znajomych pewien kolega, w żartach oczywiście, mówi do mnie żebym "nie brał się" za jego siostrę bo ona choć z gospodarki to nie pójdzie do roboty, a o dojeniu to nawet nie chce słyszeć. Warto wspomnieć, że to było w jej obecności ( takie braterskie docinki), no ale to już świadczy o pewnym "zaszufladkowaniu" człowieka. Prawda, mam krowy, jest co robić ale każdy z nas wie, że zawsze można inaczej, że da się to jakoś w pewnym stopniu wypośrodkować. Ale nie, rolnika każdy musi postrzegać jako zarobasa co tylko orze w tej gospodarce i chce żeby cała rodzina z nim orała :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się