Skocz do zawartości

Polecane posty

banan575    104

a to nasza @Meg5

4) Jest tez i @Megi, jak zawsze co niedziela

bo tylko wtedy, bo wtedy sie udziela

bo nasza@Megi, Ona na nic nie czeka

ma swoj biznesik, ma swa produkcje mleka :D

Meg5    344

Ha ha ,prawie prawda ....Ja jestem codziennie na AF . Prawie codziennie ;):D

Edit:

PS: Dziękuje mimo wszystko ;)

Edytowano przez Meg5

andrzej17    0

kobieta to nie robol. Każdy ma obowiązek pracować. Kobieta również.Kkobieta pójdzie za partnerem wszędzie jeśli jej nie będzie wykorzystywał. Znam kobietą która pracuje z mężem na budowie. Nie chodzi o noszenie pustaków. Np. zacieranie fug, szlifowanie. Więc się zastanówcie. Czy checie robola ? Czy dziewczyne( żone) ?

banan575    104

Ha ha ,prawie prawda ....Ja jestem codziennie na AF . Prawie codziennie ;):D

O Tobie i o @Jaro to napisalam z tego co tu na forum sie dowiedzialam.

Wiem ze Ty masz produkcje mleka, a @Jaro tez cos w oborze robi i siedzi na AF.

wozak    2

Meg5 wiem że jest niesmaczna ale wiesz jak to mówią prawda w oczy kole.......... wolę nie wypowiadać się na tym forum bo nie nawidzę obłudy i kłamstwa a tym bardziej jak ktoś drwi z pracy rolnika jak czyni to banan więc nie wydaje mi się stosowne interweniować w tej sytuacji.

Meg5    344

Koleżanko wozak ,a ja mimo wszystko zaleciłabym Ci trochę stonować ...Pamiętaj świata nie naprawisz ,to raz ,a dwa to co nam się czasem wydaje niedorzeczne ,dla kogoś innego jest ok . Ja znam koleżankę banan dużo dłużej jak Ty i też zdarzyło nam się stracie i to pewnie nie jedno ,ale wiesz co ....? Już się do niej przyzwyczaiłam i jest dla mnie neutralna ,jak pisze ciekawie to czytam ,jak nie to wiadomo ...

Edit:

Szkoda koleżanko ,że nie znałaś StasiaS . Byś zobaczyła drwiny z pracy rolnika i nie tylko ... :ph34r:

StasiuS jeżeli to czytasz ,to wiedz ,że nadal o Tobie pamiętam i lepiej się pojaw ,bo zapomnę ....Z Tobą było o czym pisać . ;)

Mat wybacz mi ,że tak pisze. :)

Edytowano przez Meg5

GoRAL1    63

staraj się dalej ..................śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej,

..........ale nie oto chodzi jak co komu wychodzi......

banan575    104

ot widzisz i jak czujesz sie ,jak Ja nastałam na forum to dzięki Tobie dostałm punky,,............. wiesz jak to mówią jak BÓG KUBIE TAK KUBA BOGU....miłego wymyślania dalszych zwrotek piosenki nie wiem ile masz lat ale Ciebie za żonę z pewnością bym nie chciała.........tytuł sam za siebie mówi a Ty wczoraj pokazałaś swoje Ja powodzenia.

Ale przeciez to wszystko idzie dojsc ile mam lat i skad jestem, kogo mam za meza wszystko jest napisane.

No Twoja zona napewno bym nie byla bo narazie niejestem bi.

Wczoraj nic nie pokazalam tylko normalnie odpowiedzialam.

Meg5    344
..........ale nie oto chodzi jak co komu wychodzi......

A czasem człowiek musi ,bo się udusi ... :P

GoRAL1    63

wozakto

koleżanka banan ma racje cofnij sie jakieś 5 lat

​to poznasz jej historie ( dzisiaj to grzeczna dziewczynka ale nie zawsze tak było)

daniello123    0

ot widzisz i jak czujesz sie ,jak Ja nastałam na forum to dzięki Tobie dostałm punky,,............. wiesz jak to mówią jak BÓG KUBIE TAK KUBA BOGU....miłego wymyślania dalszych zwr otek piosenki nie wiem ile masz lat ale Ciebie za żonę z pewnością bym nie chciała.........tytuł sam za siebie mówi a Ty wczoraj pokazałaś swoje Ja powodzenia.

.............................ot czuje sie dobrze ..jak dostałes punkty...........

(jak za zonę to-..............nie "bym chciała".........-bo to głupio "brzmi""""""""""!!!!!!!!!!!!

banan575    104

Meg5 wiem że jest niesmaczna ale wiesz jak to mówią prawda w oczy kole.......... wolę nie wypowiadać się na tym forum bo nie nawidzę obłudy i kłamstwa a tym bardziej jak ktoś drwi z pracy rolnika jak czyni to banan więc nie wydaje mi się stosowne interweniować w tej sytuacji.

Powiedz mi w ktorym momencie zrobilam kpiny z pracy rolnika???

Bo jak mnie pamiec nie myli to napisalam ze napisze piosenke o rolnikach i dla rolnikow, a ofiary do piosenkni wezme @Meg5 @Jaro itd.

Wtedy Ty sama z @wodna napisalyscie ze nigdy nie pracowalam i sie nie znam na pracy. To Wam odpisalam ze mam papiery na ktorych pisze ile lat pracowalam.

Czy to jakos po chinsku napisalam ze tak to ciezko zrozumiec???

A jak @Meg i @Jaro czuli sie pokrzywdzeni to mogli napisac ze sobie nie zycza zeby o Nich cos pisac.

piotr63a    2

hej banan co sie tak tym irytujesz to jest net i kazdy moze pisac co chce, nikt Cie nie zna i tak, a przez neta napewno nie pozna

samczyk1991    82

Gòral. Szkoda, że wiele ciekawych osób nas opuściło tu na forum. Na początku mojej kariery na af zajeb... grupa prowadziła ten portal. Teraz to juz nie to samo. Banan575 chyba została wygnana z af jak dobrze pamiętam, ale fajnie ze wróciła

banan575    104

@StasiekS ostatnio byl 7lutego 2013r moze tez na wakacje pojechal tak jak Ja w maju 2009r :D

GoRAL1    63

To skomplikowane Banan jest po3 latach a Andzeja niema troche szkoda

w brew pozorom jak niektórzy sadza stali bywalcy forum dużo o sobie wiedza i na pewn o sie wzajemnie wspierają

banan575    104

Ja kiedys bajerowalam @Jedrusia, ale on chyba nie byl tym zainteresowany :D

Ale jak mi sie zdaje to chyba nie bylo takiej pary co poznali sie na af i poslubili

Edytowano przez banan575

banan575    104

Tzn gdzie????

Duzo poznikalo osob, Moj ulubiony @brzozak, @ jedrus, @martina, @basiutka @wsk125 itp

No @martina to chyba juz w tym pogotowiu pracuje

daniello123    0

To skomplikowane Banan jest po3 latach a Andzeja niema troche szkoda

w brew pozorom jak niektórzy sadza stali bywalcy forum dużo o sobie wiedza i na pewn o sie wzajemnie wspierają

........proponuje troszeczke "oczko przymrozyc" - na to wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!

......GoROL pusc jaki"rym" -jak dawniej!!!!!!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a tak wogóle to poznal tutaj ktos kogos?

Tak w ogóle to pewnie ze ktoś kogoś poznał.

Prawda @Pedro :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się