Skocz do zawartości

Polecane posty

WodnyElf    3

Wiesz co na przeziębienie ,to najlepiej się z chłopem grzać ,a i pewnie metabolizm się poprawi od tego grzania :rolleyes: Przeziębiłaś się ? Jak tak ,to nie jesteś sama ,ja też. ;)

Nie dla mnie szukam ale rada dobra :) Dużo zdrowia w takim razie :)

Krisek    15

No to ta pogoda widocznie tak działa (u mnie deszcz) . Każdy się chce kłócić o byle co takie prawdziwe nic. Tu potrzeba jakiegoś fajnego tematu do pogadania., Lodzia -- ty? (Według mnie Bardzo silna psychicznie Kobieta) chcesz opuszczać to forum >? Nie rozumiem was kobiety !!! :D Najpierw zgadzacie się z kobietą mówiącą ( tutaj był raz filmik zamieszczony) o tym że mężczyznę można owinąć w około palca, a tylko jedno zdanie moderatora i się obrażacie i znikacie. CZEMU? WTF? ;D

Prrrrryyy..Hola Hola Folguję :) tak się rozpędziłem że zamiast edytować swoje posty to ja cytuję.;P

wdaniel    52

NIe jestem Migotką ;[

Tia, "Muminki się cieszą (razem z Mi) jak wdaniela powieszą tralala"

właśnie to sobie nuciłem o powieszeniu - czytasz w moich myślach i między wierszami. A za tą migotkę, to przepraszam... Jest mi tak bardzo przykro, że bym ci z przyjemnością osobiście napój imbirowy przyrządził...

Starszej Pani ? :huh: Przepełnione żółcią ?

No i widzisz Meg za kogo nas tu mają? Chyba naprawdę będzie trzeba utworzyć nowy temat na tym forum "tylko dla skazanych... przez młodzież"

Ah Muminki... czasy dzieciństwa wracają... jeszcze Smerfy i Gumisie;)

Lepszy Wilk i Zając, Żwirek i Muchomorek, Krecik, Rumcajs, Sąsiedzi i parę innych...

Lodzia    0

, Lodzia -- ty? (Według mnie Bardzo silna psychicznie Kobieta) chcesz opuszczać to forum >? Nie rozumiem was kobiety !!! :D

@Krisek, wielkie dzięki za komplement :) Swoją drogą co z tymi FILCOKAMIi i @Bystrą, to jest ciekawy wątek?

Wiecie co, byłam dziś u fryzjera i czuję się BOSKO, nawet MAT mi nie zepsuje humoru :D

wdaniel    52

Dziękuję wdaniel - sama go wcześniej znalazłam :D :lol:

:D :lol: :D :lol:

Wiecie co, byłam dziś u fryzjera i czuję się BOSKO

to wrzuć twoją nową fryzurkę jako awatar - też chcemy zobaczyć...

Lodzia    0

No dobra, to zmienię swój koci avatar na jeden wieczór, ale ostrzegam,że to NIE JA JESTEM NA TYM ZDJĘCIU, fryzura ta sama, długie, nie malowane, brązowe, w sumie to ten fryzjer, nic nadzwyczajnego nie zrobił, tylko trochę wycieniował...

Ale to jest bardzo ciekawy temat, jakie fryzury lubią faceci? Długie, krótkie, malowane, niemalowane,proste, kręcone, blond, brąz, czy może czarne?

Meg5    344
Dużo zdrowia w takim razie :)

Dziękuje i wzajemnie . Zdrowie najważniejsze ;)

Lodzia naszym chłopakom to się wszystkie podobają ... ;)http://www.youtube.com/watch?v=m2BDeceBaJI

Edit : o samym teledysku wole się nie wypowiadać ...jak to disco polo :P

Edytowano przez Meg5

Krisek    15

heh. jaka fryzurka powiadasz :) Mi się najbardziej podoba (prosta fryzurka) czyli nie skomplikowana , oraz jak najbardziej naturalny kolor włosów. Nie ma co kombinować z farbowaniem, Tak i tak liczy się osobowość a nie wygląd , to po co przepłacać na drogich farbach w których jest duża zawartość składników chemicznych, które tylko pogarszają strukturę cebulki a co za tym idzie intensywne wypadanie....

banan575    104

No to zmieniam...@Wozak i @Banan575 może zdradzicie nam jak poznałyście swoich mężów i czy od razu wiedziałyście,że to ten jedyny? Temat może banalny, ale banału w życiu nigdy dość..

Ja zanim mojego poznalam osobiscie to przez rok od czasu do czasu wydzwanial do mnie. A ja chodzilam juz z jednym chlopakiem, a ten jak wydzwanial to opowiadal jak to chlopaki w ciula panienki robia, i mowil ze jak ten moj chlopak (oszust) mnie robi w ciula i jak sie bedzie tlumaczyl z tego.

Jak sluchalam tego to nie dowierzalam, ale wszystko sie zgadzalo i poprostu zerwalam z tym moim oszustem.

A ten przyszly moj okazal sie moj po pol roku jak zerwalam z tym oszustem

Potem bylo 3lata na kocia lape, byly zgrzyty i smiech itp; tak sie docieralismy, az wkoncu poszlismy na swoje.

i w naszym zwiazku na pierwszym miejscu jest zdrowie i szacunek do siebie. Nic wiecej nam nie potrzeba.

Migotka    22

Oj Witek :) bo za reklamowanie "Na dobre i na złe" i "Muminków" na obiad będzie pół tony frytek za karę haha :P

Edytowano przez Migotka

damianzbr    977

Lodzia nie przejmuj się, jakoś to zniesiemy i sobie damy radę.

Mocny tekst :D pozdrawiam ;)

Dobrze że przynajmniej ty tak uważasz. Pozdrawiam.

katecafe    0

Czarna strona muminków - Buka? Ha ha ha, ja ją bardzo lubiłam - zaraz po Ryjku i Małej Mi.

A wracając gdzieś tam wcześniej do pytania gdzie się poznało swoją drugą połówkę, to może warto zwracać uwagę na otoczenie w którym się poruszamy. Ja swojego męża poznałam jak kupowałam lemiesze i parę innych d*pereli (ot tak po prostu) - zaproponował że mi pomoże je zanieść do auta- a że pare metrów do przejścia było więc nie odmówiłam ;) - i tak jakoś się fajnie rozmawiało, i rozmawiamy do dzisiaj :) Ot żadna burzliwa historia....

Więc może warto rozejrzeć się wokoło (i nie mówie tu dosłownie) zamiast szukać szczęścia niewiadomo gdzie? :lol:

P.S. Warto być dżentelmenem - kobiety to lubią :rolleyes:

pedro2    342

Mogę komuś oddać kilka cm :D

175 cm wzrostu nie koniecznie jest takie fajne. Może na starość zrobię się niższa ;)

Mogę potwierdzić ze stu procentową pewnością że te 175 cm w tym przypadku jest fajne nie bądź taka skromna :D

Sorki że rozdrapuje ten wątek ale trochę czasu tutaj nie zaglądałem i muszę powiedzieć że koleżanki @baziula i @Lodzia są 100% potwierdzeniem powiedzenia "kobieta zmienną jest"

@baziula udzielałaś się cały czas w tym temacie pisałaś ciekawe rzeczy dobrze sie innym z Tobą rozmawiało a od pewnego czasu coś Cię ugryzło i zepsułaś sobie reputację u użytkowników dogryzając im i prowokując do kłótni kilka stron wstecz wygląda to tak jakbyś Ty była tutaj gospodynią tego tematu i trzymała władzę nie dając komukolwiek sie swobodnie wypowiedzieć co o czymś myśli bo zaraz zaczynało się docinkami... Nie chcę Cie w żaden sposób obrażać, prowokować do kłótni czy krytykować po prostu myślę że jestem obiektywny nie udzielam się tutaj za bardzo więcej czytam nie mam w tym temacie wrogów ani przyjaciół którzy będą mnie popierać jak powiem że czarne jest białe i na odwrót... Masz swój trudny charakter że ho ho

A ja widzę że paniusia bystra się popisuje, co to ona nie jest :) Jaka twarda i robotna że ho ho Hehehe. Jaka to robotna aż się kurzy.... :) skoro obuwie sportowo-ogrodnicze to hańba ubierać to wejdź do zagrody boso to dopiero będziesz supermanką

ale czasem trzeba się trochę wyhamować bo można się nieźle przejechać... M.in przez to straciłaś zaufanie u innych i swoje dobre imię

A paniusia baziula to wcale się nie popisuje taka mądra, inteligentna wprost wspaniała na wszystkie tematy ma odpowiedz normalnie chodząca encyklopedia a ja to taka wieśniaczka nic powiedzieć nie mogę bo to się niby popisuję a ty to możesz i w szpilkach widłować nikt ci nie zabrania ;)

Podałem ten przykład dlatego że trochę znam koleżankę @bystra i jej wywrócone do góry nogami życie przed kilkoma laty i z tego co wiem to @bystra jest właśnie twarda robotna i zaradna co odpłaciło się jej sukcesem mimo wielkich wątpliwości innych ludzi i dalej chce się piąć w górę... Nie znam Ciebie nie wiem nic o Tobie i nie wypowiadam się tak jak Ty o bystrej czasami to co napisałaś może kogoś zaboleć i wcale sie nie dziwie koleżance że tak Ci sie "odszczekuje" bo ma powody... Często unosisz się honorem myślę że czasami za wysoko bujasz w obłokach chcesz ewidentnie pokazać że to Ty tutaj rządzisz to już przegięcie:

Oj bystra ............. chciałaś mi dogadać................. ale się nie udało

Możesz mówić, i pisać, nikt ci nie zabrania. Ale ja czytam taki przechwałki to mi wesoło

Zaczęłaś grozić że odejdziesz z tego tematu i nigdy tu nie zajrzysz ale mogę się założyć że śledzisz każdy post i chciałabyś wtrącić swoje zdanie ale duma Ci na to nie pozwala czekasz aż ktoś zacznie prosić Cię żebyś wróciła (nie mam nic przeciwko) ale wróć jak ochłoniesz i przemyślisz to co napisałem ja a także inni użytkownicy o Twoich "wyskokach"

@Lodzia zaczęłaś karierę w tym temacie z powodzeniem wszyscy Cie polubili aż tu nagle po tym jak @baziula się obraziła chciałaś przejąć stanowisko dowodzenia po niej ale coś nie wyszło i teraz też grozisz odejściem wyluzuj

DO WSZYSTKICH KOBIET!!!

Odstawcie emocje na bok zapomnijcie o sprzeczkach, docinkach i pogódźcie się bo to nie prowadzi do niczego dobrego... Co chwila tylko rywalizacja O CO?? (chyba że chcecie tym panom zaimponować) Jedna ma charakter szarej myszki a druga mrówki (tak jakoś mrówka mi pasuje do @baziuli jak ją człowiek zdenerwuje to użre i idzie dalej gotowa do dalszych potyczek he he)Jest Was garstka i jeszcze chcecie się nawzajem wyeliminować?? Dzięki Wam (jak dla mnie) ten portal jest coraz ciekawszy dzieje się coś jeszcze oprócz fotek ciągników itp Jest Was coraz więcej i tym samym przywracacie wiarę w to że jeszcze istnieją Kobiety które są zamiłowane rolnictwem które nie widzą żadnych przeszkód żeby zostać żoną rolnika i pracować w gospodarstwie etc...

Moderator MAT nie masz lekkiego życia tutaj współczuję też czasami zejdźcie z niego bo chłopak nie dość że musi Was pilnować to jeszcze zbiera docinki i złośliwości takie jest jego zadanie musi pilnować porządku i tyle w temacie :P

Propozycja do naszych Szanownych Pań żeby się pogodziły tutaj na oczach wszystkich wybaczcie sobie zapomnijcie i nie róbcie tego więcej bo te kłótnie to jest reakcja łańcuchowa z tego co widzę

Pozdrawiam wszystkie Panie i przepraszam jeśli którąś z Was uraziłem tym postem ale inaczej nie dało się wytłumaczyć

Lodzia    0

A, więc @pedro2, widzę,że pokusiłeś się o dogłębną analizę kobiecych serc....i całkiem nieźle Ci to wychodzi, choć nie do końca ;)

Co do części o mnie to LUZUJE :P i myślę, że nie tylko możemy my wszystkie kobiety tu się nawzajem znosić, ale także zaprzyjaźnić

Miejsce jest dla absolutnie WSZYSTKICH, co do mojego stanowiska dowodzenia, to może,rzeczywiście za dużo mnie tu ostatnio, dlatego wycofuje się odrobinę do tyłu i robię miejsce dla innych. Ale jeszcze tu WRÓCĘ!!! ;) pozdrawiam Lodzia B)

wdaniel    52

to zmienię swój koci avatar na jeden wieczór,

A ja nie widziałem i będę płakał...

Ale to jest bardzo ciekawy temat, jakie fryzury lubią faceci?

Dla mnie kolor nie robi różnicy, ale dziewczyna powinna mieć włosy długie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się