Polecane posty

twix123    0

WodnyElf spokojnie my wiemy skąd sie biorą dzieci. Aż tak zle to z nami nie jest. A tak wogóle to witam wszystkich bardzo serdecznie po długiej przerwie. Dużo się tutaj działo gdy mnie nie było na forum, mam nadzieję ze nie przeszkodze w dyskusji.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

hm,niby banalny,poznałam swojego męża na weselu u kuzynki. Nigdy Lodzia się od razu nie wie,że to ten na całe życie. ..potrzeba czasu,ale jego zachowanie i stosunek do kobiety wskazywał iż można względem jego osoby mieć poważne plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

WodnyElf spokojnie my wiemy skąd sie biorą dzieci. Aż tak zle to z nami nie jest. A tak wogóle to witam wszystkich bardzo serdecznie po długiej przerwie. Dużo się tutaj działo gdy mnie nie było na forum, mam nadzieję ze nie przeszkodze w dyskusji.??

Przepraszam a słówko "niektórzy" i jego znaczenie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z innej beczki właśnie wczoraj zostałem ojcem chrzestnym. Co do prokreacji to życie potrafi spłatać figla. Kuzyn ożenił się 2 lata temu po części spieszyło im się bo mały się pchał na świat, po pół roku sprawił się im szkrab bardzo fajny, a że po takim lekkim odchowaniu kuzynka zapragnęła mieć drugie, on nie chciał mieć tak szybko następnego dziecka no cóż ale jak to kobieta się uprze to nie ma uproś, ugadali się że to już będzie ostatnie, że na 2 poprzestaną. Nie minęło wiele czasu ona zaszła w ciążę, no tam lekarze i takie tam badania robili było ok, jak robiła usg to się okazało że będzie ciąża bliźniacza, oczywiście szok, niedowierzanie no ale po chwili wielkie szczęście, jakiś miesiąc temu zapytali się czy będę trzymał jedno na chrzcie, a drugie ma trzymać jej kuzynka, nawiasem mówiąc dziś ją poznałem piękna dziewczyna i nie ma chłopaka, muszę się zakręcić koło niej, ale nie oto teraz, oczywiście zrzutę zrobiliśmy i zamówiliśmy u wujka stolarza łóżeczko podwójne, wszystko by było pięknie, ale jak rodziła wczoraj to się okazało że się lekarz pomylił na USG, no i zamiast bliźniaków mają trojaczki, dwie dziewczynki i chłopczyka, żebyście widzieli minę ojca, był tak zaskoczony i zszokowany że go nie poznałem w minutę jakby mu przybyło z 20 lat. Teraz to ja mam wielki problem bo wczoraj pracowałem do godziny 1 w nocy nad tym łóżeczkiem musiałem dołożyć jeden boks, ale za to jutro ona przyjeżdża do mnie malować także się szykuje randka z pędzlem i z dziewczyną. Także życie to jest jedna wielka zagadka, tak potrafi zaskoczyć człowieka że aż się nie spodziejesz co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twix123    0

Przepraszam a słówko "niektórzy" i jego znaczenie zna?

znam, znam, nie musisz mnie przepraszac . :P

zetorlublin7341 no to teraz mają potrójne a w zasadzie poczwórne szczęscie. A ty jestes w niezłej sytuacji aby zagadać do tej dziewczyny. Jak to mówią " Życie jest pełne niespodzianek" :)

Edytowano przez twix123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

 

Ekhem.. Chciałam tylko wspomnieć na swoją obronę, że po poście Lodzi napisałam, że czekam na Twoje propozycje, być może tego nie zauważyłeś, bo nie było żadnego odzewu ani propozycji ciasta :D :D :D no nic takie życie, że trzeba się czasem obejść smakiem :P Zresztą przecież nic na siłę ;)

 

Oj to szczerze przyznaję że musiałem to niestety przeoczyć :( ale mam nadzieję że jeszcze nic straconego?? Obecnie jestem w Poroninie, w niedzielę będe w Krakowie więc to już niedaleko chyba będzie... może podasz jakiś adres może być na priv i się coś pomyśli a o jakimś kwiatku już zaczynam myśleć w ramach przeprosin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodzia    0

@zetorlublin7341, gratulacje, wspaniała historia...TROJACZKI :lol: a co do dziewczyny, to Ty się kręć i to jeszcze dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

oj wodnyelf masz poczucie humoru,pogratulować takich małych szkrabów a co za tym idzie wydatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a lepsze bo po porodzie to on mówi że u nas w rodzinie to już będzie z 3 ciąża mnoga, a ona na niego czemu jej wcześniej nie uprzedził, dobrze że wszedł lekarz i powstrzymał rozlew krwi bo jej powiedział ze za ciąże mnogie odpowiada tylko kobieta. Najważniejsze że dzieci zdrowe. Migotka dobrze że nie walił ślepakami. teraz to tylko będzie się szykować ostre picie, pępkowe i takie tam, ach byle do soboty. Co , do wydatków to już leci zrzuta po rodzinie a jemu szef i koledzy ufundowali roczny zapas pieluch, gmina nową pralkę babcia nowy wózek, bardzo fajny ma z 1,5m długości, oczywiście teściowa już sciągnięta z emerytury, dziś widziałem cały dom sprzątają. Maluchy mają być w czwartek w domu. Jak go znam to odechce mu się figli z żonką na bardzo długo

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodzia    0

@zetrolublin7341 trzymamy kciuki za jutrzejszą randkę, pozytywne nastawienie i będzie Twoja, Powodzenia ;)

 

Dzieci i pieniędzy nigdy za dużo :)

Edytowano przez Lodzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

 

Ale Ty @wdaniel, masz chyba żonę i dzieci, więc nie jesteś dobra osobą do dyskusji na takie tematy. Jeśli Ci się nudzi w pracy to lepiej zaplanuj jakiś romantyczny, wieczór. Kiedy ostatnio kupiłeś żonie kwiaty, bez okazji?????? Proponuje kwiaty, dobre wino i przypomną Ci się młode lata ;)

 

 

 

Tylko bez takich aluzji proszę, każdy ma tu prawo pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodzia    0

Słucham?????????bez takich aluzji.....to był żart, widzę,że ktoś mnie tu bardzo nie lubi :)

policja AF jest bezlitosna, @MAT912 czasy takiej cenzury już dawno się skończyły...

 

Wcześniej, czy później i tak byś mnie wyałtował, dlatego zabiorę Ci to przyjemność i sama opuszczę forum

Tylko z tego co się orientuje, to nie jestem pierwszą dziewczyną, która odeszła z tego tematu z takich powodów ^^

Pozdrawiam całą resztę :) Miło było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzięki :) nie wszyscy faceci nie myślą nawet przez chwile co robią ; odnośnie tego jak chlop siedzi i jest mu bosko. apropos żeby niebyć gołosłownym moge dac na priv swój adres face'a/ bo trafia sie tacy co powiedzą gada tak a na pewno nie ma tak jak mówi

Przyślij ten adres na PW

 

A MAT tak się rozzłościł bo sam ma żonę i pomyślał że on też nie powinien czytać co by nie zgrzeszyć myślą, czy jak?

 

Jedne odchodzą, na ich miejscu pojawiają się nowe, koło się kręci. Lodzia nie przejmuj się, jakoś to zniesiemy i sobie damy radę.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Lodzia, ależ ja Cię bardzo lubię, nie mam powodu żeby Cię nie lubić :P To było tylko przypomnienie, bo wiem że złośliwie tego nie napisałąś i nie dałem przecież ostrzeżenia, także nie Masz się o co obrażać. A co do wyautowania, dlaczego tak sądzisz że mam taki zamiar, no jest mi przykro że tak o mnie myślisz. :(

 

Tylko z tego co się orientuje, to nie jestem pierwszą dziewczyną, która odeszła z tego tematu z takich powodów ^^

Zazwyczaj jak któraś zarobi ostrzeżenie, a jak już drugie to uważa że jej bardzo nie lubię, regulamin jest dla wszystkich taki sam, a co mają powiedzieć ci co mają po kilka ostrzeżeń, jakoś się nie obrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Mat nie przesadzaj, chyba dziś przewrażliwiony jesteś! Lodzia nie przejmuj się bo już parę dziewczyn odeszło z tego tematu przez wg mnie nie do końca przemyślane lub też pochopne decyzje modów że jeszcze trochę i nie będzie sensu tutaj zaglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A powiedz mi w czym tak przesadziłem? i które to decyzje nie były przemyślane, a Wiesz o co się obraziły, bo ja nie. Jeśli kogoś bezpodstawnie urażę, to wystarczy mi powiedzieć, ja umiem przeprosić, nawet publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodzia    0

Lodzia nie przejmuj się, jakoś to zniesiemy i sobie damy radę.

 

Mocny tekst :D pozdrawiam ;)

 

Szczerze to uważam,że MAT nie nadajesz się na moderatora, nie chcę Cię obrażać, ale po prostu nie umiesz dobrze tego robić....

Ta uwaga, była zupełnie nie na miejscu, Ty tego dobrze nie przeczytałeś, a nie mowa o wczuciu się w sytuacje...

 

MAT od tego jest moderator,żeby był obiektywny.....a nie, żeby karał i przepraszał..

Edytowano przez Lodzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No może, ale jak moderatorzy tu nie zaglądali to też było źle.

 

 

 

Szczerze to uważam,że MAT nie nadajesz się na moderatora, nie chcę Cię obrażać, ale po prostu nie umiesz dobrze tego robić....

 

Chętnie bym posłuchał jak to trzeba dobrze robić. :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    173

a lepsze bo po porodzie to on mówi że u nas w rodzinie to już będzie z 3 ciąża mnoga, a ona na niego czemu jej wcześniej nie uprzedził, dobrze że wszedł lekarz i powstrzymał rozlew krwi bo jej powiedział ze za ciąże mnogie odpowiada tylko kobieta. Najważniejsze że dzieci zdrowe. Migotka dobrze że nie walił ślepakami. teraz to tylko będzie się szykować ostre picie, pępkowe i takie tam, ach byle do soboty. Co , do wydatków to już leci zrzuta po rodzinie a jemu szef i koledzy ufundowali roczny zapas pieluch, gmina nową pralkę babcia nowy wózek, bardzo fajny ma z 1,5m długości, oczywiście teściowa już sciągnięta z emerytury, dziś widziałem cały dom sprzątają. Maluchy mają być w czwartek w domu. Jak go znam to odechce mu się figli z żonką na bardzo długo

 

 

 

ps piszcie co tam chcecie, zawsze miło poczytać tylko mi proszę MIGOTKI z małą MI nie mylic ,

pozdrawiam cieplutko MIGOTKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Reakcja pozostałych forumowiczów powinna dać Tobie do myślenia... np to co prawda nie ostrzeżenie ale zwrócenie wg mnie bezpodstawnie uwagi Lodzi, jak chcesz to wcześniejszych też mogę poszukać ale to później bo teraz to ma co innego w i na głowie, bardziej chodzi mi o to żebyś czasami przemyślał swoje działania (nie mówię że wszystkie ale niektóre) trochę więcej zrozumienia i empatii, mimo wszystko moderatorzy są tutaj potrzebni ale nie powinni grać pierwszych skrzypiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Mat temat był daaaaawno temu, sami między sobą załatwiliśmy sprawę,a raczej Lodzia i wdaniel,generalnie w sumie nic nie było, każdy teraz o nim zapomniał a Ty wyskakujesz z ostrzeżeniem :huh: :rolleyes: wow :rolleyes:

 

Migotka i Mała Mi zawsze się różniły więc pomyłek nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie był dawno tylko dzisiaj, to raz, dwa - nie ma przedawnienia na forum, bo ja to akurat o tej porze odczytałem, trzy - a nie sądzisz że ktoś inny mógł by się też obrazić na taką aluzję @Lodzi.

Skończmy już ten wątek, mam takie prawo upomnieć i to zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Jak to nie ma przedawnienia? :o nawet w prawie karnym są a tu nie ma? :huh: :o

Prawo może i miałeś tylko czy konieczne było jego użycie...

Tą osobą byłeś Ty??

 

Zresztą dobra, kończymy wątek, wprowadzamy państwo policyjne albo III RP,a a raczej wprowadzajcie sobie bo ja idę spać, także róbta co chceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj