Skocz do zawartości

Polecane posty

samczyk1991    82

Mam wrażenie, że co niektórzy myślą, że panna sama do nich podejdzie i zagada, czy jak tu na forum napiszę PW :wacko:

Robson123    0

hehe nie no zagadać nie mam z tym problemu ale jesji kobieta chce zagadac pierwsza nie mam nic przeciwko

neo3145    0

a czemu laski teraz tak sie boja na gospodarke przyjsc przecierz roboty coraz mniej jest na polach???

Famer21    6

No racja takich rzeczy się nie pisze..

Edytowano przez Famer21

Meg5    347
czasy jak sie po wc i lasie bzykało na dysku jak miałem 20 lat seks i imprezy)

I to jest esencja Twojej wypowiedzi... :wacko: Komu ta informacja potrzebna ? Pisz tak początki swoich postów ,to połowa czytających nie doczyta ich do końca .

Nie bede pisał jak wszystko sie potoczyło, ale ona zagadała i zaproponowała umówienie sie :) Ale miałem dużo szczęścia i tyle..

E tam dużo szczęścia ;) Ty boski jesteś i tyle ...

baziula    6

Hmm, akurat w moim przypadku tak było 2 razy :) Pierwsza zagadała kilka lat przed moją obecną na dysku (czasy jak sie po wc i lasie bzykało na dysku jak miałem 20 lat seks i imprezy)

Czytam, i czytam tę wypowiedź i tak sobie myślę.... czy ja k...wa śnię??????...Sama postulowałam swobodę, i tolerancję w tym dziale forum, ale bardziej żenującej wypowiedzi to chyba jeszcze w życiu nie słyszałam. Jeśli nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo błaźnisz się takimi wypowiedziami to nawet Ci to urocze zdjęcie w awatarze nie pomoże. Na nic wygląd jak w głowie sieczka.

Edytowano przez baziula

UrsusFan1222    23

@Farmer 21 jesteś liderem tego tematu bez wątpienia ;), tylko czekać aż dziewczyny zapchają twoją skrzynkę pw wiadomościami. Zastanów się co piszesz.

tracker    56

Ale meny tu som ja pierniczę, bzykaja w lesie i w wc, ale super a może by tak jeszcze na łoborniku świńskim by tak pobzykać i na plantacji np patisona. Dobrej zabawy i powodzenia spermeny.

• Like 1

baziula    6

Bzykmeny. :) A swoją drogą, że są dziewczyny które idą na tego typu zaloty.... aż trudno uwierzyć.... ehh. Latka lecą a ja nic o życiu nie wiem :D

FINN    988

@baziula, przyłączam się , jaki to ja zacofany jestem... i staroświecki... bo tylko w łóżku... ;) a tu tyle atrakcji i urozmaiceń... wc, las, dyska... ;)

A drugą strona bardzo mnie zainteresowało stwierdzenie " bzykało na dysku" ;) czy dla was to nie jest dwuznaczne... :D

tracker    56

Niech zgadnę "na dysku" to pewnie ... panienki po odlocie. Są różne kąciki zainteresowań i tak też można.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się