Polecane posty

baziula    6

Są zdecydowanie gotowi, najwyżej robota stanie w całej Polsce bo tak się na Ciebie zapatrzą :P

No byłoby mi bardzo miło. :)

 

@Fineasz każdy szuka tak jak chce. Jeden woli podyskutować o światopoglądzie, polityce, inny woli rubasznie pożartować, a ktoś woli konkretnie bez owijania w bawełnę "Zosia, 38 lat, 45 ha. " To tak jak jeden szuka kobiety na disco a inny na koncercie muzyki klasycznej. Każdemu wolno robić to na swój sposób. Tak też dokonuje się wstępna selekcja. Kto do kogo pasuje.

 

Myślę też, że posty typu "hah" nie obniżają rażąco poziomu forum, jestem przekonana, że wówczas nasi Moderatorzy prężnie dawaliby ostrzeżenia i punkty. Chyba nie sądzisz, że są niekompetentni? :rolleyes:

 

Jak chcesz oceniać wartość merytoryczną wypowiedzi, które mają założenie luźnej pogawędki? Merytorycznie możesz się wypowiedzieć na temat naprawy kombajna czy hodowli kaczek.

 

Różnice w mentalności, kulturze osobistej, systemie wartości, to najczęstsze przyczyny rozpadów związków. Więc zamiast płakać, że nikt wartościowy mnie nie chce, to może warto wziąć się za siebie i wtedy dużo rzeczy się zmieni.

Z tym się zgodzę w pełni, ale gdzie mamy poznawać te różnice, i się dopasowywać jeśli chcesz to przenieść na poziom priv. Chyba po to jest ten dział by prezentować swoją różnorodność czy to przez żarty czy to prze kłótnie.

 

No i weź pod uwagę jeszcze jedno. Nie wszyscy pojawiają się tutaj by kogoś poderwać. Niektórzy chcę po prostu pożartować i porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Z tym się zgodzę w pełni, ale gdzie mamy poznawać te różnice, i się dopasowywać jeśli chcesz to przenieść na poziom priv. Chyba po to jest ten dział by prezentować swoją różnorodność czy to przez żarty czy to prze kłótnie.

Przez żarty zdecydowanie nie polecam ... :unsure:

Edit: Kłótnia też nic nie wnosi ... -_-

 

No i weź pod uwagę jeszcze jedno. Nie wszyscy pojawiają się tutaj by kogoś poderwać. Niektórzy chcę po prostu pożartować i porozmawiać.

Zgadzam się z tą wypowiedzią ,tylko nie żartować ,nie ,nie ...

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robson123    0

Są zdecydowanie gotowi, najwyżej robota stanie w całej Polsce bo tak się na Ciebie zapatrzą :P

 

 

baziula

 

zgadzam się z kolega :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fineasz007    17

@baziula, owszem sposób podrywu różni się. Tylko pomyśl sobie, że zaraz niektórzy zaczną wrzucać tu swoje roznegliżowane zdjęcia, aby inni ocenili, czy się im podoba. To też się będzie mieściło w debacie? Dużo można wywnioskować z luźnej rozmowy. Chociażby to z kim chcemy dalej kontynuować pogawędkę, a komu definitywnie odmówimy. Na pewno ogłoszenie stricte matrymonialne wiele o takiej osobie nie powie, a dużo świadczy o samoocenie danego człowieka i jego niskiej wartości.

 

Co do kompetencji moderatorów, to mam wyrobioną subiektywną ocenę i nie będę jej tutaj ujawniał. Posty z ostatnich stron dyskusji, które niewiele wnoszą: pierwszy, drugi i trzeci. Zero ostrzeżeń.

 

Tak właściwie, to też jestem tutaj, aby porozmawiać. Drugą połowę mam i wiem coś na ten temat, a staż w związku dosyć długi. Dlatego płacz niektórych osób po prostu mnie bawi.

Edytowano przez fineasz007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

O ja pierdziu, kolejny nadczłowiek :rolleyes: a podobno faszyzm dawno upadł :rolleyes:

 

Tak czytam Twoje posty i widzę, że Masz tendencję do obrażania innych, radzę trochę wyhamować, bo dłużej nie będę tego tolerował.

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Nikogo nie nazywam faszystą Fineasz'u. Poza tym nie wynoś się tak nad innych i nie moralizuj bo to jest naprawdę irytujące.

 

Zresztą, powiem to jaśniej. Ni stąd ni zowąd pojawiasz się Fineaszu ze swoimi "złotymi myślami" nazywając Emilię niemoralną, twierdząc że nie wszyscy zasługują na lepszą połówkę plus tysiące innych głupot w tym górnolotnym stylu więc uzasadnione jest moje podejrzenie że blisko ci do faszyzmu, a raczej mówiąc poprawnie, do neonazizmu do dzielenia ludzi na podludzi i nadludzi. Wiesz Hitler też uważał i to bardzo pewnie co jest moralne a co nie, na co ludzie zasługują a na co nie, co im się należy ect.... I też tak grzmiał i ogłaszał swoje racje jak ludzie mają nie tylko żyć ale że są ludzie gorsi i lepsi.... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fineasz007    17

@Robson123, ja nikogo nie znieważam, więc również oczekuję szacunku.

 

@WodnyElf, szanuję wypowiedzi innych i to, że oceniam je krytycznie ma zupełnie inne podłoże. Nikogo nie wyzywam, ani nie zabraniam wypowiadać. Po prostu wyrażam swoją opinię. Tobie zaś polecam lekturę kodeksu karnego z naciskiem na art. 212 oraz art. 216 oraz bardziej opanowanego posługiwaniem się językiem.

 

Edit. W tym wątku udzielałem się dużo wcześniej, jednak teraz była chwilowa przerwa.

Emili91, nie nazwałem nigdzie "niemoralną".

To prawda, że każdy zasługuję na taką zapłatę, na jaką pracuje.

Nie jestem faszystą, nazistą, czy nawet neonazistą. Nikogo nie dzielę, nie klasyfikuję. Mówię jedynie prawdę. Poza tym NSDAP głosiła ideologię narodowo-socjalną. Ja swoimi poglądami reprezentuję konserwatywny liberalizm. Twoje zarzuty są zatem bezpodstawne.

Edytowano przez fineasz007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia91    2

ja jedynie jednego nie rozumiem... Jak mozna oceniac druga osobe jak sie jej nie zna i mozna powiedziec ze sie nie szanuje czym tym ze sie spytalam czy ktos jest taki na portalu kto poszedl by na inna gospodarke... Jezeli tak to ok widocznie zyje w innym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie widzę nic nie stosownego w Twoim pytaniu Emilka.

Co do tego tematu i kompetencji moderatorów, lepiej nie pragnijcie abyśmy rygorystycznie tu zaczęli przestrzegać regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i co z tego że ktoś by podał nawet swój anons? jeżeli by przez to znalazł drugą połówkę, to czemu nie, lepsze to niż niektóre posty typu, jak to znalezienie dinozaura to mały pikuś w porównaniu ze znalezieniem dziewczyny na gospodarkę. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fineasz007    17

@Emilia91, ja jako jednostka wyraziłem subiektywny pogląd. Powiedziałaś, że nie dotyka Cię ta krytyka, więc po prostu nie przejmuj się. Inni Cię popierają, a ja się wyłamałem, bo mam swoje bardziej rygorystyczne zasady. Dlatego jestem z tą jedyną, która moim wymaganiom sprostała. Ciężko na to pracowała i każdego dnia staram się jej ten trud wynagrodzić. Czy źle jest zatem czasami harować? - Wydaje mi się, że nie. Nawet jeśli coś od razu nie przynosi rezultatu, to po pewnym czasie plon będzie kilka razy obfitszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

baziula lepiej nie dodawaj bo Cię mariuszmtz okrzyczy jak mnie i wygoni na facebooka :P choć muszę przyznać że wyłączność na OPR mnie ma tylko MAT912 :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Dlatego jestem z tą jedyną, która moim wymaganiom sprostała. Ciężko na to pracowała i każdego dnia staram się jej ten trud wynagrodzić. Czy źle jest zatem czasami harować?

Haha - łaskawco :D mam nadzieję że nie musiała Cię po nogach całować, że raczyłeś JEJ OFIAROWAĆ swoje względy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

baziula lepiej nie dodawaj bo Cię mariuszmtz okrzyczy jak mnie i wygoni na facebooka :P choć muszę przyznać że wyłączność na OPR mnie ma tylko MAT912 :ph34r:

 

A swoją drogą to bardzo ciekawe że w temacie dziewczyna na gosp. padają takie słowa jak neonazista faszysta itp wyzwiska :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
choć muszę przyznać że wyłączność na OPR mnie ma tylko MAT912 :ph34r:

Na co Twojego mam wyłączność , bo nie kumam? :P :lol: kurteczka mam na coś wyłączność u Heidi, a nie wiem na co. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fineasz007    17

[/size]

Haha - łaskawco :D mam nadzieję że nie musiała Cię po nogach całować, że raczyłeś JEJ OFIAROWAĆ swoje względy. :P

Jeśli Cię to interesuje, to nie musiała. Aczkolwiek dziwne, że moderator, który uczy kultury wypowiedzi sam ma z nią problemy.

Swoją drogą przez ciężką pracę definiowałem szacunek do własnej osoby, dbanie o swoją kulturę, tradycję; abstynencja od używek pokroju papierosów, czy narkotyków i wiele innych. Do dzisiaj moja kobieta nie pracuje ciężko fizycznie i raczej nie będzie musiała. Poza tym wynagrodzenie jej wyjątkowości, ma różny charakter. Od zwyczajnego pójścia do sklepu po produkty na śniadanie po jakieś spontaniczne wyjazdy. Na pewno nie narzeka, że swoją młodość godnie wykorzystała i nie zboczyła na złą drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia91    2

Wiesz po mnie to spływa ale trafiłeś w coś czego wręcz nienawidzę ( ocenianie ludzi których się nie zna - a oceniłeś mnie tylko po treści paru postów może bardziej według jednego i do tego mojego pytania )

Umiem wysłuchać krytyki czy dobrych rad ale wiadomo nie muszę się do nich stosować :D

Edytowano przez Emilia91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Jeśli Cię to interesuje, to nie musiała. Aczkolwiek dziwne, że moderator, który uczy kultury wypowiedzi sam ma z nią problemy.

Swoją drogą przez ciężką pracę definiowałem szacunek do własnej osoby,

Nie bądź śmieszny, przeczytaj dokładnie co Ty wypisujesz ;[ od razu nasuwają się słowa piosenki "To ja Narcyz się nazywam" I NIE UCZ MNIE KULTURY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko? :P:D

@Heidi, ale ja Ciebie nie mam za co krytykować, a poza tym skąd ten przywilej jak już. :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fineasz007    17

@Emilia91, zaskoczę Cię. Wątek ten czytam na bieżąco i przewertowałem praktycznie Twój każdy wpis. Na pewno nie z ogromną precyzją, ale wiem jak się wypowiadałaś wcześniej. Stosunkowo niedawno zaczęłaś się tu udzielać, więc nie ma tego dużo, a większość to zwyczajne nabijanie postów.

 

@MAT912, to że mam poczucie własnej wartości zasługuje na przyklejenie mi łatki narcyza?

Jesteś moderatorem, więc reprezentuj godnie to forum, jeśli ta funkcja nazbyt Ci ciąży, to chętnie zamienię kilka zdań z administratorem. Ja jestem użytkownikiem, mogę czegoś nie wiedzieć, ale Ty jako moderator powinieneś poczuwać się do swojego przywileju i dawać dobry przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Straszyć administratorem to TY MOŻESZ wiesz kogo, wyrażam swoje zdanie jako zwykły użytkownik, a nie moderator, a po drugie jaki to zły przykład daję, bo jakoś wszyscy się z Tobą nie zgadzają nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj