Skocz do zawartości

Polecane posty

Meg5    344

Piszę tego posta Meg abyś wiedziała że przeczytałam to co napisałaś. Chwilę zastanawiałam się czy się odnieść do jego treści. A miałabym sporo do powiedzenia, zdanie pozdaniu, punkt po punkcie. Zdecydowałam jednak że nie. Może mój móżdżek , jak sugerujesz nie ogarnia pewnych tematów, nie chwyta sensu wypowiedzi..... ale mój móżdżek teraz stwierdził że twoja wypowiedź jest na zbyt niskim poziomie aby się do niej ustosunkowywać.

Nie zależało mi na wysokim poziomie ^^ Nie ja zaczęłam z Tobą tą dyskusję .Więc ...

baziula    6

@ zetorlublin Po pierwsze wielki "szacun" za to że umiesz piec. Rzadko który mężczyzna to potrafi.

Po drugie, oczywiście że lepszy związek sformalizowany. Dla mnie związek nie zakończony ślubem to jak to ciasto ....hmm niedopieczone.

Ciasto marchewkowe robiłam z ok. poł kg marchwi, obrać zetrzeć na tarce ( potem skoczyć na agrofoto napsać posta) , cztery jajka ubić w całości z półtora szklanki cukru, dodać płaską łyżeczkę sody, dwie łyżeczki proszku do pieczenia, i dwie łyżeczki cynamonu. Wszystko miksować. Skoczyć napisać post na AF. Dosypać dwie szklanki mąki i 3/4 rozpuszczonej margaryny Kasia. Miksować. Post na AF. Dołożyć utartą marchew i rodzynki, około pięciu łyżek. Miksować. Post na AF. W ten sposób ciasto powstaje ok. 3 godziny. Wyłączając posty na AF 30 min. Jeśli coś pomieszałam to pardą. Smacznego

Ciastka wydają się ciekawe.... hmm ale proporcje inne niż do ciasta. Masa twardsza jest na ciastka.

Edytowano przez baziula

Emilia91    2

Tak ale wierz mi na słowo są smaczne :D w domu jak robię to każdy czeka kiedy można już jeść :) i teraz mnie naszła ochota żeby je zrobić :D i chyba wiem co mnie czeka w sobotę no wiesz co baziula :P to przez Ciebie :D:D

Emilia91    2

nie ma sprawy loo to muszę porcję zrobić z kilku kilo może :D i wyśle więcej ciastek :D a na kawę no no

baziula    6

o kolego, do niedzieli nie zostanie już ani jedno. Chyba że Emilia gdzieś ukryje.

baziula    6

Emilia ma zamówień na ciastka. Masa roboty przed nią hahah

Słuchajce, właśnie odkryłam, że jest cała społeczność CIASTO MARCHEWKOWE na FB. Jakie tam są przepisy.... a jakie zdjęcia tych ciast. Miodzio.

Edytowano przez baziula

Emilia91    2

spokojnie ja chyba dopiero w sobotę je zrobię :D nie mam kiedy za długo w pracy siedzę i pilnuje szkraba

Emilia91    2

Ale baziula ty mi pomożesz heehe :D no co sama mam robić chyba z kuchni nie wyjdę do niedzieli :P

Emilia91    2

Ej a robota w domu :D to kiedy ogarnę :P jakoś nikt nie pisze że mi pomoże łoo jak tak możecie

spokojnie jak ja robię zawszę są schowane :D

Emilia91    2

w niedziele to za późno :P to można zjeść

widzisz jak chłopak rwie się do roboty i chce pomóc :D chociaż ktoś :P

wlkpmder    6

Zawsze jestem chętny i gotowy ;) nieść pomoc kobiecie ;) w potrzebie ;)

coś sie znajdzie pewnie do roboty :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się