Skocz do zawartości

Polecane posty

limusine    8

No pewnie nie jedna zwątpiła w polska polityke, policje, sluzbe zdrowia, budowniczych dróg to teraz brakowałoby tego żeby zwątpiły w polskiego CHLOPA ::D? nie ma mowy :D

petes    0

Jak bolą plecy to sie na gospodare nie nadaje :P bo mloda a już defekt :P hmmm to raz piszesz ze lza Ci sie w oku kreci a jak niby ta twoja chciała to ty nie chciałeś kolego kolego lat trzeba ja jak mialem tyle co ty to tez kozaka grałem ale z czasem dorośniesz...

limusine    8

przeciez mozesz sobie jakas w rogi jeb*ac na dyskotece co Cie nie bedzie znała ani nic o Tobie wiedziała :D byle nie zostawiła pamiątki po sobie w postaci jakiejs choróbki :D

petes    0

haha a potem za 10 lat Cie znajdzie i rozdu*cy rodzine... Jak będzie tała łatwa to masz jak wbanku dobrze zaaktualizowaną bazę wirusów :P

limusine    8

przecież sie antywirusa używa :D :D haha jak taka laska zegna sie z Toba "Bądź zdrów" To oznacza ze nie jest dobrze :D

StasiekS    72

No pewnie nie jedna zwątpiła w polska polityke, policje, sluzbe zdrowia, budowniczych dróg to teraz brakowałoby tego żeby zwątpiły w polskiego CHLOPA ::D? nie ma mowy

Jak widzicie to i tak wątpią więc się nie bójcie o to.

Edytowano przez StasiekS

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak ktoś "Chłopów" czytał alb o jest z okolic Poznania to powinien wiedzieć co tu wycug. Wycug to nic innego jak dożywotnie utrzymanie.

FINN    988

co do tych wirusów, i kinder niespodzinek... to koledzy.. przecież raczej wszystcy mają szkoły rolnicze, lub kurasa nie które... więc chyba raczej każdy z was umie sie posługiwać że tak sie wyrażę.."mechnizacją" ;) i nie mam tu na mysli wideł ani łopaty... :P

Kruszek    0

Dziewczyna może Ci mówić,że jest fajny,przystojny itp. Wie,że chcesz być rolnikiem w przyszłości i niby to akceptuje.

Jak przyjdzie co do czego to zachowuje się tak jakby "pierwszy raz usłyszała,że chcesz być rolasem"!

Bo każdej pannie zawód rolnik kojarzy się z brudną i śmierdzącą robotą... po części tak jest ale bez przeeeesadyy.

Chodzenie do szkoły rolniczej jest niby osmieszeniem bo dziewczyny się z tego śmieją.

Więc w tych czasach nawet dziewczyna (ze wsi),która powinna być ogarnięta i rozumieć całą tą sytuacje nie będzie taka jak my chcemy. Można powiedzieć,że już takich nie ma bo nikomu się robić nie chce. A jeśli już taka się trafi to leci na takiego co ma dużo ha i trzepie kasiore.. wtedy ona siedzi z d*pą i ładnie się ubiera.. nic po za tym :)

Wszyscy wiemy,że postępy w rolnictwie są duże i z roku na rok na rynek wchodzą super sprzęty. Niestety są też te gospodarstwa zaniedbane ale wszystko da się odkręcić i sprowadzić na dobrą drogę :) Gorzej z dobrą dziewczyną :)

Nad wyborem trzeba się poważnie zastanowić.. :)

A jak chcecie jakąś laske wyrwać to jedżcie na Agroshow,może jakaś będzie stała przy agregacie ;D

FINN    988

kruszek ten temat był poruszony jakies strone dwie temu, o szukaniu na wystwach... :lol: nawet juz co nie którzy ułozyli bajer, o byczku.. :lol:

limusine    8

haha tak to akurat ja o tym byczku wymysliłem a wziąłem to z tego kawału:

Przychodzi baba do lekarza i mowi ze chciała żeby jej mąz znow był w łożku jak młody byczek.

Lekarz na to niech sie pani rozbierze.

B:Słucham?

L:niech sie pani rozbierze.

B: ale po co?

L: Zaczniemy od rogów :D hahaha

Jak ktoś nie załapał to trudno :D

FINN    988

tylko teraz tutaj kawałów sobie nie opowiadajcie..;)

bo tu mamy powazny temat, i nie dosmiechu tytaj jest... ;)

limusine    8

No co Ty gadasz obczaj jaką masz opcje jedziesz sobie na wystawe i patrzysz a tam jakas farmerka sobie ogląda agregacik jakis czy traktorek podchodzisz winiesz bajere no i masz matke swoich dzieci :D :D

FINN    988

taa juz to widze... a ona odpowiada...

"ja tutaj czekam na chłopaka , bo poszedł sie zapytac.."

No i co wtedy?? :lol:

bajera sie szybko konczy... :P

limusine    8

Co Ty przecież chłopak to nie problem nawet byłem pare razy z chłopakami namówić (grzecznie mowiąc) jakąś dziewczyne że juz jej nie kocha i ma inna :D Bo jak jakas dziewczyna sie podobała któremus z nas tylko chlopak był przeszkoda no i w 2 przypadkach chyba ten pomysł wypalił że sie rozeszli a Ci drudzi sie zeszli :P także weźmiesz ekipe z AF a tutaj byś wyrwał wiecej typa niż ma bojówka Widzewa czy innego klubu :D hahah

FINN    988

co ja co, ale ja już przerabiałem ten temat... i nie mam zamiaru pakowac się miedzy młot a kowadło... o nie dziekuje... <_<

jednym sie udaje, aja nie stety naleze do ty drugich... <_<

limusine    8

generalnie jeżeli chodzi o mnie i o jakieś dziewczyny które mają chłopaków rowniez sie nie wpierd*lam no bo tak jakoś sobie postanowiłem ale jeżeli jakis ziomek ma taki kłopot to czemu nie :D zawsze jakas rozrywka nie?

FINN    988

no tak...kazdy ma swoja..;)

a to kiedy jakas najblizsza wystwa jest wieksza?? ;) skoro juz tak uzadzamy "łowy" :P

limusine    8

a nie wiem :D Ale co roku jest duża wystawa w bednarach :D koło poznania odłoż jakąs większą sumkę pieniędzy na nią :D To na bank coś upolujesz :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się