Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Żeby w główce miała trochę oleju zamiast sianka to by było dobrze

To jak widzisz, że w główce ma "sianko" to zawczasu powiedz do niej "siemanko" :P

OKEY    154

Miałem czas a to lepsze niż ksiażka :D a nóż widelec człowiek czegoś nowego sie dowie :rolleyes:

banan575    104
Napisano (edytowany)

no to kilka dni czytania bzdur i pier**l :D zwiazanych i nie zwiazanych z kobieta na gospodarke.

Temat byl i pikantny i nudny no ale 9.5tys wpisow sie znalazlo.

Kilka dziewczyn zniklo z AF pewnie za maz wyszly i nie maja czasu na siedzenie na necie bo maja inne obowiazki.

Np. @kasztanka , @basiutka, @martina @edek i inne

Edytowano przez banan575

OKEY    154

Niestety chyba nie da sie juz nic nowego wymyslec na ten temat a podsumowania jak nie było tak nie ma i chyba nie będzie bo po prostu to nie możliwe do wykonania :D

Heidi88    48

ja to tylko żałuję że marzencia wogóle się nie wypowiada w temacie agrorandka to 100 % dziewczyna rolniczka więc ciekawa jestem jej przemyśleń i wrażeń na temat wątku "dziewczyna na gospodarstwie" Ale cóż jak jest zabiegana i zapracowana szkoda -_- a mogłaby nam tyle tu fajnych rzeczy poopowiadać

OKEY    154

To już nie temat rzeka tylko powódź :D

slawek2209    78
Napisano (edytowany)

no to kilka dni czytania bzdur i pier**l :D zwiazanych i nie zwiazanych z kobieta na gospodarke.

Temat byl i pikantny i nudny no ale 9.5tys wpisow sie znalazlo.

Kilka dziewczyn zniklo z AF pewnie za maz wyszly i nie maja czasu na siedzenie na necie bo maja inne obowiazki.

Np. @kasztanka , @basiutka, @martina @edek i inne

Banan jakie masz obowiązki w gospodarstwie , że znajdujesz czas tutaj zaglądać?

Edytowano przez slawek2209

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sporo ciekawych dziewczyn pojawia się i znika, nie tylko @Marzencia.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może kogoś znajdują i żyją długo i szczęśliwie.

andrzej612b    86

He może nie do słownie jak w tej piosence ale miło tu usłyszeć koleżanki .... pozdrawiam

nikolas29    165
Napisano (edytowany)

ogolnie to kobiety nie sie ale zaczna pokazywac czesciej bo to maj...nasz ludzki miesiac

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

A ja mam swoja dziewczyne z miasta ktora bardzo lubi wies, zwierzaki i jezdzic ze mna ciagnikiem. Chce zostac ze mna na gospodarstwie i nawert ma af

as4aa    4

A ja mam swoja dziewczyne z miasta ktora bardzo lubi wies, zwierzaki i jezdzic ze mna ciagnikiem. Chce zostac ze mna na gospodarstwie i nawert ma af

zapomniałeś dodać, że jeżdżę konno, kocham konie i chętnie pomagam Ci oprzątać bysie :P:D

pawell21    43
Napisano (edytowany)

Pewnie wkrótce 95% chłopów którzy skarżą się na brak dziewczyny która chciała by z nimi zostać na wsi i prowadzić gospodarstwo ,znajdzie tą jedyną bo jak ktoś czegoś bardzo pragnie na pewno się to spełni wiem to z własnego doświadczenia. Jest wiele bardzo fajnych dziewczyn dla których nie ważne czy jesteś śmieciarzem,grabarzem czy tez rolikiem ważne żebyś ją szanował i był dla niej wsparciem i przede wszystkim ją kochał ja tak właśnie zrobiłem i wkrótce ślub.

Edytowano przez pawell21

nikolas29    165

zapomniałeś dodać, że jeżdżę konno, kocham konie i chętnie pomagam Ci oprzątać bysie :P:D

to dobre ze kochasz konie a jeszcze bardziej jezdzic na nich...napewno sie o chajtasz

Niebieskooka    31

Michalmeer, ślub może dla mężczyzn jest przerażający, ale to pewnie ze względu na odpowiedzialność i koniec beztroski, ale my kobiety zazwyczaj utożsamiamy to z bajkowym zakończeniem: "żyli długo i szczęśliwie":)

U mnie straszny upał dziś, ale wybrałam się do Płońska i złożyłam wniosek o dopłaty - przynajmniej mam już z głowy i mała kolejka była:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się