Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co do tego mają czasy, kiedyś były ideały?

Niebieskooka    31

Pozwolisz, że ja się wypowiem nie pytana? :)

Może kiedyś, choćby w czasach naszych rodziców nie było ideałów, bo przecież kto dla kogo jest ideałem to każdy może mieć inne zdanie na ten temat. Chodzi o to, że kiedyś ludzie byli na pewno bardziej odpowiedzialni, kierowali się wartościami w życiu, a teraz, żeby tylko jak najszybciej był dom z basenem, super samochód i reprezentacyjna dziewczyna/chłopak, najlepiej też zamożna/y to już reszta się nie liczy. Babcia, która w zeszłym roku umarła, na krótko przed śmiercią mówiła mi, że ma czasami chwile kiedy słabo kontaktuje (bo miała już 91 lat) i nie za bardzo wie nawet gdzie jest, ale jak sobie wspomina swoje życie to nie pamięta albo słabo pamięta takie rzeczy jak kupno jakiejś maszyny, czegoś do domu czy jaką miała sukienkę, ale wszystko to co związane było z rodziną i w tym kontekście np. a jak były te żniwa ostatnie przed wojną to mój brat coś tam, a w tym roku co dokupiliśmy ziemi to Twój tata miał komunię, itp. W sumie to nawet teraz żałuję, że częściej jej nie odwiedzałam i tego nie słuchalam, ale cóż, ważne, że coś może wyniosłam na przyszłość z jej opowiadań. I też mi się wydaje, że za X lat nawet przyprowadzenie Fendta Black Beauty nie będzie wydawało się takie istotne jak nie będzie przy tym rodziny czy innych życzliwych osób.

Edytowano przez Niebieskooka
  • Like 3

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proszę bardzo, pisz do woli ^^ w końcu ta część tego tematu skupia się na Twojej osobie i w Twoim imieniu nie mogę się przecież wypowiadać.

Wiele postaw tu opisywanych uważam za nieprawidłowe i im będę się sprzeciwiał i poddawał pod wątpliwość, ale w kwestiach osobistych wyborów naprawdę nic nie mam do powiedzenia.

@Niebieskooka z całą pewnością cały system wartości się zmienił, nie wiem czy na dłuższą metę to dobrze wróży.

Niebieskooka    31

Na dłuższą, a nawet na krótszą metę nie wyjdzie to pewnie na dobre, ale masz rację, że każdy niech żyje i wybiera jak chce, bo to przecież ta osoba będzie ponosić tego konsekwencje więc nikomu nic do tego.

nikolas29    165

w sumie to ty masz racjie dziewczyno ale niedlugo wybierzesz jakiegos cielaka..bo kazda zmora ma swojego amatora

kamil0590    0

Bardzo madrze napisałaś jeśli faktycznie te rady babci wzięłaś sobie do serca to świetny egzemplarz na żone z Ciebie będzie :) dzisiaj właśnie świat o wartościach zapomina a rozpoczyna sie walka o pozycje żeby mieć lepszy sprzęt od sasiada czy więcej ziemi i goni za tym jak pies często zapominając o bliskim otoczeniu także co tutaj dużo mówić Postęp ciagnie za sobą wady i zalety jak ktoś nie umie sobie z nim poradzić :):) A co do twoich wymagań długoletnich na faceta to chyba musisz na innym portalu szukać no bo tutaj chcąc czy nie chcąc szybciej sie wyprodukujemy niż doktor,sędzia,czy jakikolwiek krawaciarz nie ma sie co z tym ukrywać :D:D:D

Niebieskooka    31

Obraziłam się, że nie pamiętaliście mojego imienia, a myślałam, że jestem tak wspaniała i inteligentna, że będziecie pamiętać:P

Xawier    32

Im co innego w głowach.... kto chciał to pamiętał;p

marcin974    25

Wlasnie tak nam zaimponowalas swa osobowoscia ze pamietac Twoje imie to najmniejszy szczegol w tym wszystkim :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zapomnieć imienia dziewczyny to nie grzech, ale pomylić je to co innego, jak dziewczyna była by moją dziewczyna to był by dopiero problem.

Co jak co ale pisać imiona z małej litery jest czymś bardzo nieładnym, chłopaki poprawcie się

Niebieskooka    31

Gdyby jakiś pan zainteresowany moją osobą pomylił imię moje z imieniem innej to miałby poważne kłopoty. I myślę, że większość dziewczyn jest tego zdania. Zresztą Wy pewnie też nie bylibyście zadowoleni:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się