Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
endzit    26

Jeśli nie chcesz mojej zguby gospodarę sprzedaj luby.... oj niebieska oj jojoj

Podejrzewam, że każdy/a chcieliby takie rozwiązanie jak moje. Stąd też dlatego nie szukam z nie wiadomo skąd, ale z bliskich mi okolic. Łatwiej będzie się ewentualnie dogadać jak gospodarstwa będą bliżej prawda?

Hm nie lepiej umieścić na jakimś lokalnym nośniku informacji niejawnych typu gazeta,portal : Szukam kawalera z małym przebiegiem w celu komasacji, kompensacji czy jak tam zwał i poprawy rentowności obu jednostek gospodarczych w promilu dajmy na to 20 km ode mnie ... Niebieskooka foka :P

Krisma    11

U mnie główne konie pociągowe to John Deere, New Holland. Maszyny towarzyszące grupy kverneland i unia... mogą być..?

tomek0303    50

Po to, żeby nie miał w życiu za dobrze:)

Spokojnie, jeszcze do 30 sporo mi brakuje i zdespewrowana też nie jestem, ale lepiej im wcześniej tym lepiej szukać :)

no coz trudno nie nazwac tego desperacja ale kazdy ma swoje spojrzenie na swiat. przypomina mi sie historia znajomych gdy ktoregos siostra zaciazyla, raptem "zapomniala" kto jest ojcem i szukali nowego taty ale i takie historie sie zdarzaja ;)

banan575    104

@krisma nikt na maszyny sie niepcha tylko na operatora tych maszyn, i czy on ma olej w glowie

FINN    988

@MAT912 czy do trzech... ale jak by co zawsze jestem otwarty na nowe możliwości i znajomości... ;)

@niebieskooka, nie powinnaś zawężać tak promienia poszukiwania... bo możesz na tym stracić, jak bedziesz kurczowo się się tego trzymać... to gdzie bedziecie/ będziesz mieszkać/ pracować, zależy od wielu czynników...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@krisma nikt na maszyny sie niepcha

No nie wiem, nie wiem :P

A są realne? :)

FINN    988

i jeśli chodzi o "połączenie" gospodarstw, to nie raz się wtedy "rozpada" coś znacznie cenniejszego niż ziemia/maszyny....

endzit    26

Cały ten cyberświat zmierza do tego że niedługo ludzie zaczną sie poznawać i kojarzyć nie z uwagi na tą metafizyczną zależność nazywaną miłością, a z uwagi np. na głód ziemii, czy trendy rozwojowe i potrzebę zdobycia lepszej pozycji wyjściowej w terenie, albo ze względu na konieczność utrzymania intersów rodziny ... Gdzie w tym wszystkim jest miejsce na rozsądek? Rozumiem że trzeba poznawać nowych ludzi i iść do przodu, że nic pod brame nie przyjdzie ale...

Forma jaką operujecie jest conajmniej niestosowna..

Edytowano przez endzit

west    45

W mojej okolicy młodzi rolnicy nie maja problemów z poznaniem jakiś dziewczyny, może dlatego że gospodarstwa raczej spore, zmechanizowane i co najważniejsze bez produkcji zwierzęcej. Dziewczyny walą drzwiami i oknami opedzić się nie można

FINN    988

@west, problem zawsze tkwi w psychice i przyzwyczajeniach... bo chłopaki/ dziewczyny zamiast wyjść do ludzi wolą siedzieć po domach... lub w garażach, stodołach chlewniach, oborach... i stawiać gospodarstwo na pierwszym miejscu... a to największa głupota jaką mozna popełnić w życiu, a w szczególności za młodu... co nam odbije się na starosc...

endzit    26

i jeśli chodzi o "połączenie" gospodarstw, to nie raz się wtedy "rozpada" coś znacznie cenniejszego niż ziemia/maszyny....

I gorzej gdy każda ze stron zaczyna widzieć tylko swoją część... i zaczyna się piekło i każde z osobna siedzi na swoim i nikt nie chce pierwszy wyciągnąć ręki..

Obserwowałem to kiedyś i tak sądy i cały ten aparat potem na tym żeruje no i ludzka uciecha przede wszystkim

pig    5

Cały ten cyberświat zmierza do tego że niedługo ludzie zaczną sie poznawać i kojarzyć nie z uwagi na tą metafizyczną zależność nazywaną miłością, a z uwagi np. na głód ziemii, czy trendy rozwojowe i potrzebę zdobycia lepszej pozycji wyjściowej w terenie, albo ze względu na konieczność utrzymania intersów rodziny ... Gdzie w tym wszystkim jest miejsce na rozsądek? Rozumiem że trzeba poznawać nowych ludzi i iść do przodu, że nic pod brame nie przyjdzie ale...

Forma jaką operujecie jest conajmniej niestosowna..

panowie nie przesadzajmy znowu , dziewczyna skromnie sie spytała czy nie ma tututaj jakichs kawalerow a wy odrazu z takimi wywodami.

FINN    988

@endzit, kiedyś sam byłem w podobnej sytuacji... no i nie tylko ja..

• Like 1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

tomek0303    50

ojej to w silniku, skrzyni i ukladzie wspomagania a w glowie wystarczy mozg, wiekszy mniejszy wystarczy ze na chodzie.

@niebieskooka majtki predzej Ci spadna gdy podjade na Twoje wlosci moim fendtem 936 black edition czy krwistoczerwonym ferrari 458 italia? bo nie wiem co wybrac. w woli scislosci mam twarz Brada Pita, inteligencje Einsteina, cialo Adonisa, potrafie wypic wiecej niz Zagloba a w nocy jestem niczym Rocco ;)

endzit    26

Jak mój znajomy tutaj poznał pannę i się umówił do klubu to wyszły trochę inne gabaryty i kilka innych szczegółów, a i najlepsze na koniec po tygodniu jeszcze że są po rodzinie gdzieś tam 5 żebro od Adama .... No i o kłotni nie wspomnę jak chciał za nią zapłacić w lokalu- awanturę mu urządziła, że jest niezależna inie potrzebuje jałmużny... ;) Ale rzeczywiście poznawanie przez internet ma swoje uroki- ten dreszczyk emocji.. heh

Edytowano przez endzit

grzegorz92    36

e1leex święta prawda pieniądze nie są najważniejsze

a tak na marginesie chętnie poznam jakąś kobitkę

west    45

@FINN pewnie racja, szczególnie przy produkcji zwierzęcej człowiek jest uwiązany jak pies do łańcucha. Mając tylko polową produkcję można więcej czasu poświęcić na przyjemności.

@endzit to są uroki randki w ciemno, bo komputer wszystko przyjmnie nawet wywody tomka0303, co pewnie w realu wyszłoby że podjechałby c-330, twarz Einsteina, ciało Zagłoby a nocy by już nie doczekał ;)

endzit    26

west Powiem tak: Nie wstydzę sie tego co robię, żyję na odpowiednim poziomie i nic mi nie brakuje pod względem intelektualnym czy innym Broń Boże ale jak piszesz że u Ciebie w Wlkp same lgną to powiem że na Kujawach musimy tu chyba zainwestować w lepki i ich trochę rozwiesić...

Poprostu denerwuje mnie juz jak osoby z pokolenia moich rodziców, kilka mężatek, czy tam bliższe czy dalsze osoby apoteozują moją osobę mówią jesteś spoko czy tam za***isty i Ty nie masz dziewczyny? Tak sytuowana osoba?! Normalnie jak idzie teraz wiosna to pogłupieli wszyscy, słuchac tego juz nie mogę...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

endzit    26

Wróć już się zaczęło... pracują ludzie jednej takiej Pani od soboty i widziałem ją wczoraj puściła oko i mówi, że jest coś na oku.... :D

tomek0303    50

oj @west w Twoim przypadku mozna z calym przekonaniem stwierdzic ze ta inteligencja Einsteina jest poza Twoim zasiegiem skoro nie wiesz co to jest i na czym polega IRONIA. no ale coz same hektary inteligencji nie dodaja ;)

Prowokowanie do kłótni +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez MAT912

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się