Skocz do zawartości

Polecane posty

ursusc914    48

nie no spoko cień jest przyjemnie miejsce jest i zasłoniete też trochę jest muszę chyba jakos bajerancką przyczepę kupić hehehe

Wystarczy klimatyzowana przyczepa kempingowa.

Ferdek07    62

@Ferdek jak nie ma z kim to nawet zakup nowej nie pomoze :D :D

oj @banan tutaj jest pies pogrzebany i różne priorytety heh :unsure: @banan gdyby twoj facet namawiał cię na kredyt preferencyjny na nowy ciągnik (tylko nie mów że nie stać bo to ledwie marne 800-1000 zł miesięcznie) to nie wolałabys wziąsc kredytu ale na remont mieszkania czy budowe nowego domu

Edytowano przez Ferdek07

7891Firefox    52

eeeeee tam, lubicie jak was komary w d*pki jeb*ą??!? :lol: co jak co, ale ciepłego, mięciutkiego łózka dla mnie nic nie zastąpi B)

banan575    104

@Firefox no jak wpadnie ta chcica to nikt nie patrzy czy komary czy pokrzywa. Ma byc romantycznie i szalowo. :D :D

Meg5    344

Hehe w pokrzywach romantycznie :lol: oj @banan nie liczy się ilość tylko jakość ,powinnaś to chyba wiedzieć ...? :P

Cinek8541    75

Pod przyczepą jest dużo miejsca i da radę

Tak sobie czytam i przypomieli mi się moi sąsiedzi co to potrafią na przyczepie w czasie gdy na drugim końcu pola facet im zboże kosi.To dopiero ekstremalne doznania...

Sadek    446

Jak pole jest dłuuugie to mogą sobie pozwolić ;):D

To moje na takie sytuacje komfortowe bo 1340 mb długie, tylko jest jedno ale jak coś się dzieje na tym polu to ja jestem w roli głównej.

mariuszd93    489

Pokrzywy , komary :mellow: ludzie nigdy nie robiliście czegoś z potrzeby chwili?? na żywioł?? :P

Miękkie łóżko ?? :o nudy :P dajcie spokój jak dożyjemy emerytury to przyjdzie czas na miękkie łóżko :D :lol:

Meg5    344

Pokrzywy , komary :mellow: ludzie nigdy nie robiliście czegoś z potrzeby chwili?? na żywioł?? :P

Miękkie łóżko ?? :o nudy :P dajcie spokój jak dożyjemy emerytury to przyjdzie czas na miękkie łóżko :D :lol:

Kolego czy tak Ci się kojarzy spełnianie'' potrzeby chwil''i ? :lol: http://www.humorpage.pl/dzial/obrazki/pokaz/13/rolnictwo_sie_wali_sie_baba_chlop_wies/?PHPSESSID=9f30bc1b887b099afbb23f45362257c5

PS: W dzisiejszych czasach ,gdzie prawie każdy ma przy sobie telefon z aparatem i przy odrobinie szczęścia ,można nawet swoją ''potrzebę chwili '' na Faceboook-u zobaczyć :lol:

Ferdek07    62

Na różne akcje można natrafić przypadkiem jak się ma łąki rozrzucone po okolicy, wjazd przez las lub gdzies na uboczu

Edytowano przez Ferdek07

razor275    279

Wystarczy wieczorem przejechać się przez okoliczny las państwowy co szlaban to inna para a parking koło leśniczówki cały zajęty :lol:

GoRAL1    63

Droga do Za,,,,,,

\Kiedyś chodziłem do szkoły w Tuchowie , tak że znam ten teren

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się