Skocz do zawartości

Polecane posty

Cinek8541    75

... niezależne, a potem starymi pannami zostają.

Feministkami się mówi w dzisiejszych czasach.Gdzie te prawdziwe wartości,które to powinny kierować ludźmi ja się pytam???

Radan    28

Namierzyć jakąś fajną laskę to nie problem. Problemem jest znaleziemie odpowiednio mądrej.

Chyba że ktoś trzepaka szuka na utrzymanie :D

Wozak71    140

To może wpierw zdefiniujemy system wartości? Uczciwość, gospdodarność, charakter czyli właściwe co? Nie uleganie presji otoczenia czy to bardziej kwestia umiejętności niezależnego sposobu myślenia i podejmowani decyzji?

Trzepak? Przyznam uczciwe nie znam tego określenia. Choc mogę się domyślać co kryje... -_-

Radan    28

Dobrze się domyślasz. A co do wartości to ideałów nie ma ale można dobrać cechy odpowiednie dla każdego.

Cinek8541    75

Chyba że ktoś trzepaka szuka na utrzymanie :D

Coś czuję,że komuś się za to dostanie chociaż?....To może w takim wypadku taniej byłoby skorzystać z usług pań świadczących odpowiednie doznania w sferze fizycznej i duchowej zarazem B)

To może wpierw zdefiniujemy system wartości? Uczciwość, gospdodarność, charakter czyli właściwe co? Nie uleganie presji otoczenia czy to bardziej kwestia umiejętności niezależnego sposobu myślenia i podejmowani decyzji?

Coś tak jakby...

Wozak71    140

No tak cechy subiektywne jak kolor włosów czyli jeden lubi blondynki , drugi kocha brunetki, figura itp. , ale są przecieź wartości wspólne i ważne dla większości.

Jak rozumiem trzepak, a sponsoring to tak bliżej siebie leżą jako określenia.

marcinffff    9

takie i takie są potrzebne :D jedne gdy się zachce a drugie na żonę... tylko tych drugich to niii maa :/ a o dziewicach zapomnijcie, dziś 80% 16letnich dziewczyn daje się ponięść potrzebom. Dawniej na dyski jeździły dziewczyny 18-24 lata, dziś 14-17, 18 letnich to jak na lekarstwo 3-4 góra. Czyli tam lepiej nie szukać

Migotka    22

idzie wiosna, niektóre dziewczyny też są zajęte pracą w gosp. :P

hmm a z tymi zabawani i dyskotekami to prawda, taraz same dzieciaki z gołym tyłkiem latają po zabawach, ja na pierwszą taką imprezę poszłam w wieku 21 lat i nie żałuję że wcześniej nie chodziłam

oaxis3333    34

Popieram zdanie marcinffff : na gospodarke musi być dobry materiał na dzieci :)ja kiedyś od kogoś usłyszałem że najlepsze żony i matki nie są te które latają w spódniczkach , z cyckami na wieszchu piją i bawią się pierwsze na dyskotekach tylko te są najlepsze które ostatnie idą do tańca .!

• Like 1

mawit06    6

pewnie dziadek te farmazony mówił, wg.mnie cicha woda to najgorsza cholera z kobiet.

• Like 1

oaxis3333    34

haha holera mówisz :) kobiety są dziwne ale da się z nimi życ a te wiejskie niektóre to już wogole cudowne:)

banan575    104

Wy to sobie potraficie znalezc wymowke, a to za gruba, to blondynka, a to w spodniczkach chodzi, a to za wczesniej na dyskoteki zaczela chodzic.

Wasz problem jest taki ze wolny czas spedzacie na necie zamiast flirtowac. :D :D A moze i sie trafi taka o jakiej marzycie.

Migotka    22

oaxis3333- wiesz pisać a wcielić w życie to wielka różnica (...)

bo owszem, każdy mężczyzna chce mieć porządną kobietę, ale z reguły patrzy tylko przez pryzmat urody, "obdarzenia przez naturę" itp ...

spójrzmy prawdzie w oczy: będąc na imprezie nie spojrzysz na szarą mysz która podpiera ściany, tylko lecisz w stronę parkietu gdzie króluje kilka 16-18 latek eksponujących swoje wdzieki,

słyszałam kiedys że owszem za żony chcecie mieć takie grzeczne myszy, ale za to wcześniej nim do tego dojdzie musicie sie wyszaleć właśnie z takimi porozbieranymi dziewczynami z piersiami napompowanymi pompką, albo wypchanymi skarpetkami (by za kilka lat powiedzieć: "z niejednego pieca chleb sie jadło" )

pozdrawiam :)

razor275    279

Wy to sobie potraficie znalezc wymowke, a to za gruba, to blondynka, a to w spodniczkach chodzi, a to za wczesniej na dyskoteki zaczela chodzic.

A w przypadku dziewczyn tak nie jest ?

Dziewczyna ma się podobać, powiedzmy sobie szczerze że stwierdzenie "liczy się tylko to co ktoś ma w sercu" można między bajki włożyć - zarówno jeśli chodzi o chłopaka i dziewczynę.

banan575    104

Zgadzam sie z tym. Bo nawet gdy jestes juz po slubie 5lat to nadal niewiesz na kogo trafiles czy to maz czy zona. :rolleyes: :rolleyes:

Witek2010    32

bo owszem, każdy mężczyzna chce mieć porządną kobietę, ale z reguły patrzy tylko przez pryzmat urody, "obdarzenia przez naturę" itp ...

spójrzmy prawdzie w oczy: będąc na imprezie nie spojrzysz na szarą mysz która podpiera ściany, tylko lecisz w stronę parkietu gdzie króluje kilka 16-18 latek eksponujących swoje wdzieki,

słyszałam kiedys że owszem za żony chcecie mieć takie grzeczne myszy, ale za to wcześniej nim do tego dojdzie musicie sie wyszaleć właśnie z takimi porozbieranymi dziewczynami z piersiami napompowanymi pompką, albo wypchanymi skarpetkami (by za kilka lat powiedzieć: "z niejednego pieca chleb sie jadło" )

Panna się za bardzo rozbrykała :D Piszesz mądre zdania ale zauważ , że są jednak też wyjątki może niewiele albo mniej niż niewiele lecz gwarantuje Ci, że są nie będę podawał przykładów kto i gdzie taki jest :) Twoja wypowiedź jest o 99,9 % osób ale zostaje jeszcze ta niewielka część procentu i jeszcze nawet nie wymarła...

Co do 16-18 latek zgodzę się też całkiem z tym co piszesz bo dostać gumowym młotkiem nie chce ale dodałbym jeszcze, że często myślą dziwnie jakby miały styropian zamiast mózgu :) .

Edytowano przez Witek2010

GoRAL1    63

A może tak brak czasu , praca ,kompleksy czasem alkohol

A potem nie wiadomo czy singiel czy nieudacznik życiowy

tomek0303    50

a bo za mlodu trzeba sie wyszalec poki jest czas aby pozniej na starosc nie odwalalo :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się