Skocz do zawartości

Polecane posty

Tomek90    191

gregorius no jakbym miala to bym pisala a ze w slownictwie francuskim takich znakow nie maja i ja gdy mam laptopa francuskiego to niemam.

Proste zrozumiales??? Jezeli nie to na kurs j.francuskiego zapraszam.

Jak to niema jak są. Po co kłamiesz?? :huh:

piotrkrk    31

@Tomek90

Czego sie spodziewasz bo blondynce z rózowymi ustami ?? To przewyższa jej poziom IQ

Ona francuza to zna, ale troche innego :D

piotrkrk    31

A o to "banan" podczas sobotniej pracy:

Nie przesadzasz, czasem z tymi drwinami z koleżanki !!!!!

Edytowano przez MAT912

rafff24    26

czymś tu chyba podpadłaś komuś, może tym pisaniem na ASO, nie wiem, ale coś za dużo.. a wpisz w google jak zmienić układ klawiatury na polski programisty, w linuchu można to i w jakimś windowsie też

banan575    104

Nie bede zmieniac poniewaz ta klawiatura jest mi potrzebna do pisania w j.francuskim. a jak zmienie na polski to nie napisze w francuskim.

walkol    33

@piotrkrk ta kreskówka to chyba z kawałów o blondynkach jakie są rozgarnięte :lol:

rafff24    26

przecież możesz zrobić tak, że będziesz miała kilka układów zainstalowanych i zmienia się je kombinacją klawiszy lub w ustawieniach ją zmieniasz, a wyłączasz opcję zmiany przez kombinację, tak żeby w Wordzie się lepiej pracowało

sorry za OT

Edytowano przez rafff24

piotrkrk    31

Sorki ale to jest poprostu obrazanie uzytkownikow forum przynajmniej mnie.

A ja slyszalem, ze to ty obrazasz innych uzytkownikow, ktorzy nie potrafia sie bronic przed twoimi nędznymi postami, albo zwyczajnie nie maja zamiaru sie ponizac. Uwierz, ze moja skrzynka i GG jest zapchane wiadomosciami na twoj temat, "doloz jej wiecej, dobrze robisz" itd. Wiec masz tutaj opinie forumowego nędznego "cwaniaka". A ja nie lubie jak jakas rózowa landryna wywyższa sie, czesto od mądrzejszych od siebie. Po za tym twoje wypociny nt tego co robilas w samochodzie, że zaparowały szyby swiadczy tylko o twoim poziomie, który dotyka DNA.

Nie udawaj, kogos kim nie jestes.....

Nie bede zmieniac poniewaz ta klawiatura jest mi potrzebna do pisania w j.francuskim. a jak zmienie na polski to nie napisze w francuskim.

Klawiature lepiej przestaw, a po francuski to wiesz co idz rób... może lepiej ci to wyjdzie :) Tylko kłacury z zębów wyjmij pózniej :P

@rafff24

Nie chodzi o ASO, tylko o jej wypowiedzi typu "wyplacilam gotówka 7500zł', "kasa sie nie liczy" itd.... Cmoje boje

Ostatni raz ostrzegam i zarobisz punkt za prowokowanie do kłótni i nie stosowanie się do poleceń moderatora !!!!

Edytowano przez MAT912

banan575    104

To moj ostatni post tu do Ciebie.

Ja pisze to co ja mysle a Ty to co Ci na pw inni napisza. Gratuluje takiego rozumu. :D

Widzę, że też chcesz zarobić punkt, za obrażanie !!!!!

Edytowano przez MAT912

piotrkrk    31

Haha zalosne. Nikt mi nie podpowiadal co mam pisac, bo pewnie sam by to zrobil :)

No masz racje, nie bede sie ponizal do twojego marnego poziomu :)

slawek2209    78

tak żale też ,może wtedy by udało się stworzyc obraz naszej wsi i jak nas widzi miasto.

no to mamy obraz naszej wsi po ostatnich postach.dopier sobie miasto pomysli.

• Like 1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W mieście, czy we wsi, co to za różnica, wszędzie trafiają się wyjątki. ;)

StasiekS    72

Banan, co temu biedakowi zrobiłaś? Banana tam gdzie nie trzeba mu wsadziłaś czy odrzuciłaś jego zaloty? Jeżeli to drugie to naprawdę nierozsądnie zrobiłaś. Takiego daru od Boga się nie odrzuca, nie wypada...

Obrażanie innych użytkowników.

Edytowano przez Marcin91

rafff24    26

nie kumam, niechże wypłaciła nawet 20 tys., niechaj ktoś kasą pali w piecu... a choćby i parowały szyby na całym parkingu... co z tego?

wiem że we Francji była... może i zna francuski, dalej nie wiem w jakim celu tak komuś docinać,

fakt pisze chaotycznie czasem...ale w czym rzecz? ten temat to taki Hyde Park odkąd pamiętam, nie takie teksty czasem się słyszy, pół żartem, pół serio... i nie tylko na wsi...

Edytowano przez rafff24

Max1987    19

No koledzy załamujecie mnie teraz sam nie wiem jaką wybrac mysle ze najwazniejsze zeby umiec sie gogadac i zrozumiec w miare pokojowy sposób bo poco brac sobie babe i miec z nia problemy trzeba sobie zycie ułatwiać:-)

Heidi88    48

Ach moi mili moje dni na gospodarce są niestety już policzone -_- jak wiecie zostałam ostatnio zdegradowana do posady zamiatacza dopóki nie nabiorę sił i wagi, (czyli aż przekształcę się w wiejską zdrową dziewuszkę) no i co się stało ... -_- dziś o 3 w nocy szłam do toalety i zemdlałam, mój gospodarz o cudownie świetnym refleksie niestety podobno nie zdążył mnie złapać a świadczy o tym chociażby moje czoło :rolleyes: oczywiście wyniki mam bardzo dobre i wszystko ze mną ok tylko nie wiem co się stało. A mój już cały dzień chodził taki zmartwiony i zamyślony. Doskonale wiem co chodzi mu po głowie, ano że się nie nadaję do życia na gospodarce To jakaś masakra czemu to nie może być takie proste. Czy trzeba się urodzić na wsi żeby to człowieka nie przerosło :mellow:

jaro    163

A nie moglibyście tak zorganizować pracy aby tych "siłowych rozwiązań" było jak najmniej ?Ja swego czasu sukcesywnie taki plan wdrażam w życie .Ma to niestety i wady-człowiek staje się coraz słabszy fizycznie-gdzie te czasy gdy urządzałem sobie spacerki z dwoma workami cementu :D (wtedy były te 50 kilogramowe)

damianzbr    976

moje dni na gospodarce są niestety już policzone

A może jest zupełnie inaczej niż myślisz. Może jesteś w ciąży dlatego zasłabłaś. Więc nie ma co się obawiać, bo za parę miesięcy jedyne co będzie przesądzone to to że jednak zostajesz pod opieką swojego rolnika na gospodarce.

Gratulacje.

tomek0303    50

Ty lepiej zrob sobie test ciazowy i niech juz ulzy chlopakowi bo pewnie chodzi mu po glowie to ze, w razie wpadki prawdopodobnie bedzie musial meczyc sie z Toba do konca zycia hahaha

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
To jakaś masakra czemu to nie może być takie proste. Czy trzeba się urodzić na wsi żeby to człowieka nie przerosło :mellow:
,

To jest proste, tylko jak ktoś nie szuka żony, którą kocha, a "konia pociągowego" byle był dobrze umięśniony i żeby ludzie czasem nie mieli o czym gadać, no to robią się problemy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się