Skocz do zawartości

Polecane posty

jaro    163

słuchajcie, wystarczy tylko trzeźwo myśleć i chcieć, jak to kolega FINN napisał, a wtedy żadne przeszkody nie będą stać na drodze. a i wychowanie dzieci na wsi nie jest żadnym problemem, bo przecież plan edukacyjny polskich szkół jest wszędzie taki sam. po prostu zaradności wam i sobie życzę :)

Jak mawia dyrektor szkoły do której uczęszczają moje dzieci-ten plan to katastrofa (żeby nie było-facet ma parę fakultetów).Dużo też zależy od nauczycieli-a ci niekoniecznie są nauczycielami z powołania :D .

Dawno tutaj nie zaglądałem z powodu braku czasu ale widzę, że co nie co się zmieniło. Co zrobiliście ze StaśkiemS ?? Kapitulacja z jego strony??

banan575    104

moze znalazl dziewczyne i stwierdzil ze czas z dziewczyna jest ciekawszy niz forum.

Meg5    344

Nieprawda @StasiekS jest na forum ,tylko nas ma gdzieś ,bo niemili jesteśmy :wacko:

GREMLIN    2

Jest ,jest ostatnio logował się wczoraj 19;58 a może ma pod sobą kogoś i z życia korzysta :D

Meg5    344

A może nad sobą ma kogoś...? :rolleyes: :D

Edytowano przez Meg5

GREMLIN    2

Jak 2 to jedna z tyłu,nie musi być od razu to gey

Jeśli sobie to poczyta to chyba tu więcej nie zajrzy ;)

Edytowano przez GREMLIN

slawek2209    78

patrzac na to forum to mam wrazenie ze nie ma tutaj wolnych osob.jak nie zajeci to nie spelnieni w swoich zwiazkach.jak tutaj kawaler albo panna ma kogos znalezsc

Meg5    344

Ty @slawek2209 się dobrze zastanów czy chcesz mieć ? Bo sam się potem określisz jak nas ,albo zajęty/a ,albo niespełniony/a w sowim związku ... :rolleyes:

Edytowano przez Meg5

slawek2209    78

no wlasnie nie jestem spelniony.z szacunkiem do niewiast z forum.nie zauwazylyscie ze napedzacie to forum.jest deficyt z pannami na wies

GREMLIN    2

Panny to na innych portalach żądzą np. erotycznych bo dzisiejsza młodzież wcześniej dojrzewa

GREMLIN    2

A dziś to wypinają biusty na dyskotekach albo innych imprezach, a mają coraz większe, może od tej soi GMO w kiełbasie :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się