Skocz do zawartości

Polecane posty

banan575    104

Wlasnie WYJSC z domu, ale coz zrobic jak jeden z drugim siedzi na AF albo innych forach i uzala sie ze dziewczyny niema bo takiej nie znalazl bo wszystkie sa bbbeeeeee :D

Luke16    144

banan575 ale weź mnie ja jadąc na dyskotekę podpierałem ściany... Byłem ogólnie zawsze nie śmiały.... koledzy podrywali a ja nie potrafiłem... Strach wewnętrzny bo nie wiedziałem co powiedzieć itp... Z kumpelami z ktorymu znałem się ze szkoły nie było problemu ale poderwać jakąś nową laske nie bylo mowy ... wiem że dużo osób tak ma

Luke16    144

Ja swoją drugą połówkę poznałem własnie przez portal randkowy :D Oj ile się człowiek wysiedział i wypisał na gg :P

bezeta10    9

Pewnie portale randkowe, tak jest najprościej to tak jak byś robił zakupy w super markecie , tam towar wyłożony na półkach .

Portal randkowy dużo zdjęć ,opisy skopiowane z neta w wiekszości wszystkie podobne. Zaczynasz oglądanie zdjęć i ewentualnie przeczytasz co pisze u tych ładniejszych na fotografi, bo jak ,,pasztet" to nawet nie czytasz i gdzie tu mamy wnętrze , serce , itd.

Luke16    144

bezeta10 ja założyłem konto bo miałem już załamanie nerwowe... potem zająłem się pracom i zapomniałem o tym koncie ... Aż ona napisała pierwsza ;) I tak już zostało od prawie 3 lat jesteśmy razem...

Ja sam nawet nie uważam się za najpiękniejszego ... Zdjęcia miałem naprawde z poważną miną bez żadnego uśmiechu a ta jedyna się znalazła... Jak to szło w tym przysłowiu?? "każda potwora znajdzie swego amatora" ;)

A co do zdjęć to nigdy nie wiadomo kto się tak naprawdę za nimi kryje :D

lukasx21    125

banan575 ale weź mnie ja jadąc na dyskotekę podpierałem ściany... Byłem ogólnie zawsze nie śmiały.... koledzy podrywali a ja nie potrafiłem... Strach wewnętrzny bo nie wiedziałem co powiedzieć itp... Z kumpelami z ktorymu znałem się ze szkoły nie było problemu ale poderwać jakąś nową laske nie bylo mowy ... wiem że dużo osób tak ma

Mam tak samo :blink: ale z tymi portalami rozrywkowymi też nie jest za ciekawie, i ciężko kogoś znależć dużo ludzi zakłada konta dla jaj albo żeby się dowartościować, inni znowu delikatnie mówiąc mijają się z prawdą... :huh: dot swojej osoby. Mówicie wyjść z domu... jakiś czas temu sporo jeżdziliśmy na imprezy z kolegami i też lipa wszystkie fajne zajęte albo "nieosiągalne" a wiejskie "balbiny" i lafiryndy raczej nas nie interesowały... Także lipton generalnie,,, chyba przyjdzie zostać starym kawalerem...

Meg5    347

Teraz to się mówi singlem ,a nie starym kawalerem ... :P Spokojnie @lukasx21 i Ty trafisz w końcu na tą swoją jedyną ;)

PS. Napisz list do Św. Mikołaja ,może Ci miłość pod choinkę przyniesie :P

Edytowano przez Meg5

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Spokojnie @lukasx21 i Ty trafisz w końcu na tą swoją jedyną ;)

PS. Napisz list do Św. Mikołaja ,może Ci miłość pod choinkę przyniesie :P

Lepiej od razu do jakiejś kobiety, pewniej będzie. :P

Meg5    347

Tak @MAT912 ,masz rację ,ale kolega taki coś niezdecydowany lub wątpiący w swoje możliwości podrywu . Mikołaj czyta w myślach ,to już @lukasx21 dopasuje ;) :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jak Mikołaj się sam zakocha w koledze :P no chyba, że to Mikołajka będzie. :lol: z resztą w tych sprawach liczyć na Mikołaja, to samemu można dostać siwe włosy i brodę. :P:D

banan575    104

No taka mikolajka byla by super. Ciekawe jakbym to Ja byla taka mikolajka. Musze sobie to wyobrazic albo zrealizowac. :D :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No dzieci miały by radochę, jak by taka Mikołajka stanęła przed nimi, a one siedziały. :P :lol:

bezeta10    9

@Mat myśle , że wiekszą radoche by miał tatuś.

@lukasx w pewnym wieku , możemy powiedzieć , że dziewczyny które .............y powychodziły za mąż juz.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tatuś to na pewno by zaczął najpierw rozbierać taką Mikołajkę wzrokiem, :P a dopiero później paczkę z prezentem. :lol:

mariuszk988    0

Witajcie!

Przeczytałem tylko kilka pierwszych stron tego tematu, ale szczerze, to nie wiem co myśleć. Chłopak szuka dziewczyny na gospodarstwo...ale ani ładnie zdania napisać nie umie, końcówki "om" zamiast "ą" i inne, stwierdzenia, że kobita to do roboty, a nie, żeby fruwać po zakupach...

To nie te czasy, żeby baby szukać. Rolnik też powinien być kulturalny, umieć się wypowiedzieć na różne tematy, a nie tylko krowa, świnie i rzepak. Powinien reprezentować soba coś więcej niż tylko "bylim, widzielim", a dziewczyn jest pełno. Bo mało która patrzy na to, że jesteś rolnikiem, farmerem etc. tylko na to JAKIM człowiekiem jesteś.

Sam mam kobietę od 4 lat, mam gospodarstwo i wiem, że w razie potrzeby umiałaby pomóc, mimo, że akutalnie studiuje i pracuje ( w żaden sposób nie związane z rolnictwem), ale ona wie, że zabiorę do kina, do restauracji, do clubu i będę się zachowywał kulturalnie, mówił poprawną polszczyzną. Wie, że napisze sms'a bez błędów ortograficznych i jest szczęśliwa. Sama kupuje mi czasopisma tematyczna, pomaga malować ursusa...

Pozdrawiam!

Edytowano przez mariuszk988

Fartrac675dt    89

No wiadome chyba to że kultura i zachowanie musi być i dobre tematy ciekawe do rozmowy chyba nie będziesz jej opowiadać że krowę do byka się prowadziło albo że dziś 20 taczek gnoju wywaliło się do Kobiet trzeba docierać a nie patrzeć na nie powierzchownie i je tak oceniać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się