Skocz do zawartości

Polecane posty

magik0578    5

@ Heidi mam prośbę przyjedziesz pomóc mi myjką myć stanowiska? Po prostu nie chciał bym, żeby Kobieta w wieku 40lat nie mogła na krzyż.. wiem po rodzicach Ojciec bez Mamy do opszątku się nie ruszył zawsze mówił " Co ty siedzisz jeszcze idzim opszątać bo świnie krzyczo" A Dzisiaj Mama na rechabilitacje jeździ... Do mnie to Żona może przyjść jak się stęskniła na pole i może ze mną pojeździć Ciągnikiem nawet bym dał pojeździć,czy bym nauczył nawet orać i byśmy spędzali razem czas..Znjomego żona kosi sieczkarnią kuku na usługach i nie może w zaden sposób odegnac jej od tej pracy.Powiem Dziewczyna pojęta wie o co kaman i mówi że nie ma takej wygody jak w samochodzie;P

Meg5    344

@magik0578 jak kobieta trochę popracuje w gosp , to jej tylko na zdrowie wyjdzie i spokojnie da rade wieczorem na kąpiel w bąbelkach z mężem . ;) A zresztą ,nie obiecuj gruszek na wierzbie ,bo pięknie się mówi ,tylko w życiu bywa różnie ... Ten 'magik' to nie bez powodu co ? :P

Edytowano przez Meg5

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Heidi88, ja nie twierdzę kategorycznie, że tak jest, ale tak jak tu koleżanka wyżej napisała, nie możesz być tylko cieniem, bo jak od początku, nim będziesz, to już do samego końca.

@Meg5 i jak Tobie nie dać punktów, jak Ty czytasz w moich myślach :P a tak poważnie - bardzo rozsądnie piszesz. :)

magik0578    5

U mnie to to tak naprawde jest... Musze nowe porządne konto założyć bo kiedys jak chciałem na forum się dopytać coś to na szybcika założyłem i taki login mi na myśl przyszedł; Co Myslisz @Meg o nazwie Lovelas hmm;?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Musze nowe porządne konto założyć bo kiedys jak chciałem na forum się dopytać coś to na szybcika założyłem i taki login mi na myśl przyszedł;

Nawet nie próbuj, bo Ci je zamknę, jaki nick masz to już trudno.

A co do tematu, Ty myślisz, że jak Twoja żona pracować nie będzie w gospodarstwie, to na pewno nie zachoruje na kręgosłup?

Meg5    344

U mnie to to tak naprawde jest... Musze nowe porządne konto założyć bo kiedys jak chciałem na forum się dopytać coś to na szybcika założyłem i taki login mi na myśl przyszedł; Co Myslisz @Meg o nazwie Lovelas hmm;?

To już lepiej niech ten ''magik''zostanie ,bo brzmi tajemniczo ,a lovelas to już z góry wiadomo, co za ziółko angielskie .... :D

magik0578    5

Jej Może zachorować każdy .Tylko nie chciał bym widzieć Kobiety noszącej pełne wiadra zboża czy tam śruty.... Po prostu Jak chce pomagać niech pomaga i nie chciał bym jej ze stropu zbijać...

Meg5    344

Nawet nie próbuj, bo Ci je zamknę, jaki nick masz to już trudno.

A co do tematu, Ty myślisz, że jak Twoja żona pracować nie będzie w gospodarstwie, to na pewno nie zachoruje na kręgosłup?

Dokładnie ,może dostać skrzywienia kręgosłupa od leżenia w złej pozycji przed tv :P

Dziękuje @ MAT za wyrazy uznania ... :)

Maly86    17

Ja tam też bym nie podcinał skrzydeł! Jak chce to niech pomaga i tyle! W końcu kota nie odganiamy od myszy :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Po prostu Jak chce pomagać niech pomaga i nie chciał bym jej ze stropu zbijać...

Pod żadnym pozorem jak będzie stała na "stropie" to jej nie zbijaj :P , bo wtedy na pewno będzie po kręgosłupie. :P

banan575    104

Tak sie zastanawiam ile ma lat ten facet. Ale Jego podejscie jest co najmniej dziwne ale i madre. :rolleyes:

Jak nigdy nie mialas kontaktu ze zwierzetami to lepiej zebys sie niepchala do nich. Bo moze byc wiecej szkody niz pozytku. :P

Na poczatek proponuje zadomowic sie z tesciowa, :D

@magik wiesz ze jak sie rejestrowales to nie czytales regulaminu, nie wiem czemu. :D

magik0578    5

hahah @ Mat to taka przenośnia ;P ;]U mnie w domu w sumie są 3 Kobiety Mama, Siostra,i Dziewczyna i wam powiem że wg w okres prac polowych żniw wg nie chciał bym tak pracować jak one.. W kuchni jest Mama z Dziewczyną Maja dużo pracy sprzątanie. gotują obiad nie dla 1 osoby ale dla kombajnistów i traktorzystów. Dziwczyna potem jeszcze musi rozwieść na pole każdemu a na koniec kolacjia i znów sprzatanie. Tv oglądają bo jest na lodówce w kuchni;p W takim okresie zimowym jest luz ;) W ogóle ja nikogo na łańcuchu nie trzymam Moja robi wszystko co chce i kiedy chce.A jak by leżała do góry brzuchem i non toper oglądała tv to sam bym Ją wyrzucił z łóżka żeby sie przewietrzyła na świeżym powietrzu ;d

@banan575 Jeszcze żadnego regulaminu nie czytałem take długie,zawsze tylko akceptuje;P Ja to mam lenia heh

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
hahah @ Mat to taka przenośnia

Jak byś napisał "nie będę jej zbijał z tropu", to była by taka przenośnia, ale jak piszesz "nie chciał bym jej ze stropu zbijać..." no to można by nawet pomyśleć, że na jej życie dybiesz. :P

magik0578    5

hehe u nas tak się mówi ;P Ps Moja niema na siebie żadnych korzyści majątkowych żeby się targnąć na Ukochanej życie;P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Tak sie zastanawiam ile ma lat ten facet. Ale Jego podejscie jest co najmniej dziwne ale i madre. :rolleyes:

Gościu przesadza, to co Heidi jest dzieckiem? nie mówię już o jakiś niebezpiecznych pracach, czy cięższych, ale grabienie? jak się da mu pod nogę, to już tak będzie i nikt mi nie wmówi, zawsze będzie wiedział najlepiej.

Na początku mimo tekstów typu "nie podchodź, nie wchodź, nie zbliżaj się, nie dotykaj, zostaw to, nie ruszaj

Dobrze, że jeszcze nie dodał "nie ruszaj, bo to moje" ale jeszcze może. :P

banan575    104

Heidi jak mozesz to poszukaj sobie normalnej pracy, a gospodarke potraktuj hobbistycznie.

Inaczej ta gospodarka Ci bokiem wyjdzie. No ale jak tam wolisz.

Meg5    344

@banan575 ,co rozumiesz przez zwrot ''normalna praca'' ? Rolnictwo jest dla nienormalnych ? Żeby właśnie, ta normalna praca nie wyszła bokiem :P

Edytowano przez Meg5

banan575    104

A cos sie tak zbulwersowala???? Czy ja napisalam cos o nie normalnych?????? Bo mi sie jakos nie wydaje.

Meg5    344

Ależ mnie nic nie zbulwersowało ,zadałam Ci tylko pytanie ,co rozumiesz przez zwrot ''normalna praca'' .

banan575    104

Praca w ARiMR w ODR. pracy jest pelno tylko jak ktos................ . Moje zdanie jest takie ze dla kobiet praca w gospodarstwie jest ostatecznoscia. Zreszta kazdy orze jak moze.

Meg5    344

Dziękuję koleżanko za odpowiedz :) Rozwiałaś moje wątpliwości i uspokoiłaś :P Ps. poniżając pewną grupę społeczną ,nie myśl ,że się tym dowartościujesz ;)

Edytowano przez Meg5

kozulek2    228

................ . Moje zdanie jest takie ze dla kobiet praca w gospodarstwie jest ostatecznoscia. Zreszta kazdy orze jak moze.

Czyli nie zniżyłaś sie tak nisko,a dokładnie nie skalałas się prawdziwą robotą...trochę to żałosne co napisałaś ale to Twój poglad i o Tobie świadczy.Pewnie łatwiej w tej,,, normalnej pracy,,, gdzies w kibelku o szybki numerek?

Edytowano przez kozulek2

smieszka111    3

banan575 i niby Twoja praca jest lepsza od pracy w rolnictwie... haha . Znam wiele kobiet, które uważają tak jak Ty , że niby praca dla kobiety jest niewdzięczna, poniżająca, ale przecież każdy orze jak może ...

To powiedz mi w takim razie czym jest dla kobiety praca w korporacji w której jest nikim ,w której jest pionkiem, w której często jest stosowana przemoc psychiczna, w której podstarzały szef próbuje zrobić z niej swoja kochankę za pieniądze...

oczywiście pewnie uważasz , że jest super, bo nie pracuje owa kobieta w rolnictwie...

i żeby nie było to nie z mojego doświadczenia:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się