Skocz do zawartości

Polecane posty

tomek0303    50

@bananowa575 podoba mi sie Twoje podejscie do tematu, krotko i na temat heh kobieta musi byc do tanca i do rozanca . gdyby czasem Twoj kominiarz zawodzil to alarmuj do mnie smialo jak pod 112 i pamietaj mam pewien plus( nie szukam zony :P ). na poczatek naszej wirtualnej znajomosci dedykuje Ci wlasnie ten utwor http://www.youtube.com/watch?v=Bol1BX8x6Lo&feature=related. milego sluchania :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
gdyby czasem Twoj kominiarz zawodzil to alarmuj do mnie smialo jak pod 112

To pewnie i na sygnałach dojeżdżasz i z włączonym niebieskim "kogutem". :P

banan575    104

@bananowa575 podoba mi sie Twoje podejscie do tematu, krotko i na temat heh kobieta musi byc do tanca i do rozanca . gdyby czasem Twoj kominiarz zawodzil to alarmuj do mnie smialo jak pod 112 i pamietaj mam pewien plus( nie szukam zony :P ). na poczatek naszej wirtualnej znajomosci dedykuje Ci wlasnie ten utwor http://www.youtube.com/watch?v=Bol1BX8x6Lo&feature=related. milego sluchania :D

Trutniu zanim by sie MAJA doczekala Twojego przyjazdu to by sie spalila z podniecenia. Dlatego jakis Truten wymyslil zabawki zeby pscolki MAJE nie czekaly na trutni tylko same sie bawily.

tomek0303    50

@mat z czerwonym aby wszystko bylo jasne :) @bananowa ach jaka egoistka z Ciebie Maju ale wrocisz jeszcze do mnie gdy zapragniesz czegos wiecej i ta zimna, bezplciowa i zbyt malo fantazyjna zabawka juz Ci sie znudzi. pamietaj, czego one(zabawki) nie potrafia potrafi to dobry Gucio :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No może Tomek, jak byś zaraz napisał, że z czerwonym, to byś może nie dostał "kosza". :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hmmm...... a ja słyszałem że zakochani żyją dłużej.

Choć miłość, a małżeństwo nie zawsze chodzi w parze jak można zauważyć w życiu.

kolego miłość to światło a małżeństwo to rachunek za to światło :lol: :lol:

tomek0303    50
:( no coz musze przyjac porazke na klate, pociesza mnie tylko jedna mysl a mianowicie to ze na szczescie nie jedna Maja lata po swiecie hehe

banan575    104

@mat z czerwonym aby wszystko bylo jasne :) @bananowa ach jaka egoistka z Ciebie Maju ale wrocisz jeszcze do mnie gdy zapragniesz czegos wiecej i ta zimna, bezplciowa i zbyt malo fantazyjna zabawka juz Ci sie znudzi. pamietaj, czego one(zabawki) nie potrafia potrafi to dobry Gucio :P

No Gucio jakbys chcial to moge zostac Twoja wirtualna zona Maja. :rolleyes: :rolleyes: Ale ja nic nie potrafie tylko zabawkami sie bawic. Jedyne co potrafie to czajnik przypalic gdy wode gotuje. :lol: :lol:

A to Tomciu pioseneczka do Ciebie od pszczolki

Edytowano przez banan575

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
No Gucio jakbys chcial to moge zostac Twoja wirtualna zona Maja. :rolleyes: :rolleyes:

No to mamy wirtualne oświadczyny. :P

FINN    988

i to jak bardzo nowoczesne... że to kobieta się oświadcza... :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nowoczesne bo mamy takie czasy - nowoczesne :P ,uwarzam że dlaczego niby nie miała to właśnie kobieta się oświadczyć facetowi,

dawno,dawno temu to pewnie wygnali by ją ze wsi za to :lol:

tomek0303    50

No Gucio jakbys chcial to moge zostac Twoja wirtualna zona Maja. :rolleyes: :rolleyes: Ale ja nic nie potrafie tylko zabawkami sie bawic. Jedyne co potrafie to czajnik przypalic gdy wode gotuje. :lol: :lol:

A to Tomciu pioseneczka do Ciebie od pszczolki

A podobno dostalem kosza.... :P Maju kochana ale ja zony nie szukam... wiec moze zostalbym Twoim kochankiem...? Nie jestem wymagajacy i nie musisz za wiele potrafic, Twoja znajomosc anatomii, wyobrazna ktora rozbudza sie przy tych zabawach zabawkami i temperatura w Tobie tkwiaca rowna z ta z przypalonego czajnika w pelni mnie zaspokoja ;) Milo sie sluchalo a jesli masz taka aparycje jak ta blondi w tym teledysku to biore Cie w ciemno :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Maju kochana ale ja zony nie szukam... wiec moze zostalbym Twoim kochankiem...?

Jak nic "Żuraw i Czapla" jak On chce, to Ona nie chce, jak Ona już - tuż, tuż, to On ani rusz. :P

A już myślałem, że wirtualnie popijemy miodu za wirtualne szczęście na Waszym wirtualnym weselu. :P

FINN    988

eee tam wszystko wirtualne.. a noc poślubna też?? :blink:

przecież to tak samo jak by lizał lizaka w papierku za szybą wystawy w nocy.... :P jak dla mnie beznadziejne... ;)

banan575    104

Tomcio wiesz czemu wstawilam ten teledysk???? Poniewaz zebys sie niewystraszyl, ale Ja wygladam identycznie jak ta blondi z czarnym okiem. Tylko ze ta blondi ma jasniesze wlosy. Chodzilo mi tylko oto czy dostrzezesz ta pszczolke.

FINN a kto powiedzial wirtualnie?????

tomek0303    50

no a jak moglbym nie dostrzec tego ciala i ponetnych ust... poczekaj Maju jak Cie zlapie to rozniesiemy ul, tylko moglabys zrobic maly porzadek z tym czarnym okiem.

@FINN szkoda energii na wirtualne harce a bananowa uzyla tego slowa tylko dla zmyly calego ogolu ;)

Nie cytujemy ostatniego posta.

Edytowano przez MAT912

piomal1991    0

Jak się sprawy pięknie toczą. Romansy, miłości no chociaż jeden znalazł "dziewczynę na gospodarkę" :D Finn daj im niech sobie popiją miodku to temperatura wzrośnie i nawet spalony czajnik im nie przeszkodzi :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
a bananowa uzyla tego slowa tylko dla zmyly calego ogolu ;)

A skąd mieliśmy wiedzieć, że Macie się ku sobie. :wub: :P :lol:

FINN    988

ok, ok, w takim razie czekamy na dalszy rozwój tego "lepkiego" wirtualnego i/lub nie romansu... ;) aż jestem ciekaw co z tego wyjdzie... oby nie sam "kit" więc do dzieła... :P :lol:

FINN    988

to bodajże z jakiegoś tv show... coś o tej taczce było...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale pewnie z życia wzięte. :P :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się