Skocz do zawartości

Polecane posty

rolstudent    94

ja nigdy nie narzekałem na brak zainteresowania dziewczynami, co innego ze jestem wybredny i nie chodzi mi o wygląd zewnętrzny

i większość logicznie myślących kumpli których znam raczej ma fajne dziewczyny,

wyznaję zasadę ze trzeba się rozwijać na różnych płaszczyznach, wiadomo praca na roli jest ale można ja pogodzić i z innymi rzeczami, jesteśmy młodzi wiec z niej korzystajmy

StasiekS    72

StasiekS. "Samozwańcza" absolwentka medycyny którą tak wysoko oceniłeś, potrzebowała na decyzje o rozstaniu 4 lata i pomocy publiczności z forum. Martinie wystarczyło tylko pół roku a Ty się czepiasz.

Albo aż pół roku. Dlaczego niektórzy mimo wad przewyższających zalety partnera potrzebują tak dużo czasu na rozstanie? Łudzą się nadzieją że się zmieni, nie mogą bez niego żyć? Bo nie rozumiem tego.

brzozak2    236

bo oprocz samej ilosc wad vs zalet, trzeba jeszcze wprowadzic wage danego parametru, i tak dobry sex czy wyglad moze miec dla jednego wage 10, a gotowanie czy dialog tylko 2, wiec na 5 cech odpowiadajacych wadom, w zakresie gotowania, itp o tej samej wadze wystarczy jedna pozytywna cecha np. wyglad ;) pozniej wziac kalkulator policzyc i wyjdzie, tylko ze ciezko matematycznie okreslic taka wage i stad to zajmuje tyle czasu :o

jednym slowem ten owy rolnik moglbyc po prostu szalenie przystojny, albo miec niezwykle sprawny narzad strategiczny ;) i stad tak dlugo trwala walka wewnetrzna naszej bohaterki.

StasiekS    72

Albo mieć 500ha i dwa mieszkania w stolicy. Ale skoro tak szybko zasypiał to wątpię w ten sprawny narząd. Chyba że był wykorzystywany bez wiedzy właściciela.

martina    23

Ojej ale wy tezy wyciągacie :o Mimo że byliśmy razem pół roku nie byliśmy aż tak blisko. Więc co do jego sprzętu nie mogę się wypowiadać ;)

Co do wyglądu był niższy ode mnie o 20 cm, buzie miał nawet niezłą. A gospodarstwa to w końcu nie dowiedziałam się ile miał.

maniek33    35

To faktycznie niewiele rozmawialiście... ;). 20 cm niższy? Jesteś przeciętnego wzrostu? Tak pytam z ciekawości

maniek33    35

To ok. Mnie byś w kompleksy nie wprowadziła ;). 160 dla chłopaka to faktycznie niewiele. Może jeszcze urośnie...??

versus    16

Matkooooooooooo.... Czemu oceniasz człeka po 1 czy 2 cechach.... Może miał dobrą zajawkę i początkowe wrażenie było imponujące xD

A wzrost słuszny Martina masz:p

Znam kilka par gdzie panie są dużo większe od swoich panów i muszę powiedzieć że są to wręcz kabaretowe pary:D Chyba taka cecha tego typu związków :lol:)

maniek33    35

Pewnie. Nie ma co się przejmować. Jak to mówią - w łóżku i tak wszystko się wyrówna...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@StasiekS drogi Stanisławie, nie oceniaj ludzi, a oni nie będą oceniać Ciebie. smile.gif Swoją drogą nowopoznane dziewczyny też tak analizujesz, oceniasz, porównujesz?

StasiekS    72

Jak mogę kogoś ocenić jak go nie widzę ani nawet nie znam. Teraz to sobie tak piszemy żeby pisać, mieć temat do rozmowy.

I nie bądźcie hipokrytami. Każdy ocenia ludzi po wyglądzie, zachowaniu zanim ich dobrze pozna . Czasami nasze przypuszczenia się sprawdzają a czasami je dalsza znajomość weryfikuję.

StasiekS    72

Coś czepił tej "lekarki". I byłem na profilu Martiny i czytałem wszystko to co napisała o sobie.

Znasz Martinę z reala że tak ją bronisz? Wiesz coś o niej więcej niż to co tu sama napisała? Może i Martina też ma bujną wyobraźnię ale że jest to kobieta która lubi rolnictwo to trzeba ją bronić przed takimi jak ja. I skąd wiesz że ta lekarka nie jest lekarką? Bo tego to i ja nie wiem. Do Martiny nic nie mam i szanuję ja za to że lubi to co lubi, że ma pasję a takich dziewczyn nie ma zbyt dużo. Nie owijam w bawełnę, nie klepię kogoś po ramieniu jak sam zawinił, nie współczuję jak przez własną głupotę coś stracił lub zniszczył. Nie mówię miłych słówek na pocieszenie i że lubię dopiec to już jest taki mój charakter.

Roltech, po co mamy o tym gadać? Nikt nie zna się osobiście, nie wiemy prawie nic o sobie, nie wiemy jak wyglądamy i nigdy się nie spotkamy więc o co ci chodzi? To jest wirtualna rzeczywistość i nikt nie powinien przejmować się tym co powiedzą o nim inni. Wyjdzie to każdemu na zdrowie.

StasiekS    72

Czego spodziewałeś się po tym temacie? Na początku były rady, wnioski i podsumowania dlaczego tak mało dziewczyn chce przyjść na gospodarkę i chyba już wszystko było napisane. Teraz mamy tu każdemu na tacy wyłożyć sposób na znalezienie dziewczyny, podać adresy do nich? Tak się nie da. Ten temat jest do luźnych pogawędek o kobietach na wsi. Jeśli masz jakiś problem to pisz a przestaniemy zajmować się Martiną i jej adoratorami. Albo zarzuć coś związanego z tym tematem.

"To jest wirtualna rzeczywistość" -żone też chcesz mieć wirtualną?

A co ma wspólnego AgroFoto ze znalezieniem partnerki w rzeczywistości?

I tak broniłem tej lekarki i według mnie słusznie. Mam przez to opuścić to forum?

maks    82
A co ma wspólnego AgroFoto ze znalezieniem partnerki w rzeczywistości?
Przepraszam ze wtrącę, we wspomnianej wirtualnej rzeczywistosci mozesz kreowac siebie takim jakim chcesz byc, niekoniecznie takim jakim jestes. W "realu" sa w tej kwestii duzo duzo mniejsze mozliwosci.

Poza tym nie masz bezposredniego kontaktu z kobietą, a wiadomo ze dla wielu mezczyzn taki bezposredni kontakt bywa paraliżujący i nie potrafią się wtedy 'wygęgać' :lol:

StasiekS    72

Tak i jest dużo takich panów ale to oni już powinni sami wziąć się za siebie i przełamać. My możemy jedynie im trochę podpowiedzieć ale czy nas posłuchają, wezmą nasze rady do siebie? Część może i tak, i będzie próbować, cześć nawet nie spróbuje i będzie dalej swoje niepowodzenia zwalać na kobiety a reszta uzna że piszemy tu głupoty. To jest tylko forum które służy pomocą lub zabiciem wolnego czasu a nie wyrocznia. Każdy ma mózg, każdy jakoś tam myśli(niektórzy gorzej, niektórzy lepiej) i powinni sami uznać co jest dla nich lepsze, co sprawdzi się a co jest bzdurą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się