Skocz do zawartości

Polecane posty

FINN    988

eee... ja tam nie narzekam ;) żniwa skończone , dożynki zrobione... ;) i jest ok, pod każdym względem :D

FINN    988

no w moim przypadku było tak jak powinno być... dożynki na wsi,a zboże skoszone, dzisiaj tylko słome skończyłem prasować :)

gofiaczek    74

Ooo żniwa, u nas juz dawno po żniwach nawet nie pamiętam kiedy :) ale tak jest, że na północy Polski wolniej dojrzewają.

P.s. Ale nie tylko kobiety nie chcą iść na wieś. Mężczyzn też to dotyczu niestety :P

Famer21    6

Witam po dluższej przerwie co nie znaczy że nie czytałem. Forum to tak bardzo odbiegło od tematu , że powinno być zamknięte. Gdzie administrator a może moderator no gdzie? Uzytkownikom za byle co się dowala - punkty a to forum to jakiś wyjątek.

Narzekasz na temat, na 1 temat, na 1 temat w 1 dziale całego forum AF.. Są tematy o rolnictwie, ale i o "HydePark" w którym mozna pisać o wszystkim nie tylko o rolnictwie, a że to temat o "Dziewczyna na gospodarkę" pisze się o kobietach na gospodarkę, więc wg. mnie Administrator jak i Moderatorzy woją pracę wykonują dobrze.

Edytowano przez Famer21

GoRAL1    63

"HydePark"

taka jest idea że mogę narzekać na wszystkich

na pewno nie na AF to wymyślono i tak jest dobrze

administrator i moderatorzy moga dbać tu o dobre obyczaje i o moralność i nic więcej ( moralność to rzecz dyskusyjna )

Pozdrawiam wszystkie odważne dziewczyny na gospodarkę

Edytowano przez GoRAL1

Siwy7406    46

Chłopaki tak się zdobywa dziewczyny o!!!

Edytowano przez Siwy7406

bobytempelton    158

Tak wg. kabaretu moralnego niepokoju wyrywa się lachony :D nie cudowne istoty zwane kobietami :D

Dalej żyjesz w epoce krzesania ognia :lol: a raczej polowania na mamuty??? :D

Posłuchajcie, każdy coś wrzuca to ja pójdę za falą :rolleyes: śliczna piosenka, i trochę możę da do myślenia co niektórym :rolleyes:

Edytowano przez bobytempelton

martina    23

Oj masz racje :)

Świetny kawałek, nie raz nucę sobie go pod nosem jak chodzę po polach :)

macias611    15

witam wszystkich :) jestem na AF nowy i od razu proszę o wyrozumiałość :) temat ten chyba nie jest obcy nikomu bo chyba nikt nie lubi być sam. kolega wyżej super określił kobiety- cudowne istoty :) i za to szacun dla niego, ale prawda jest taka że na prawdę ciężko facetowi z gospodarki znaleźć kobietę... sam wiem to po sobie... latka lecą a ukochanej nie ma widać... :unsure:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kiedyś szukałem dziewczyny teraz już przestałem wierzyć w miłość dla tego sobie odpuściłem i nie szukam, może sama przydzie ta wielka miłość albo zostane starym kawalerem.

macias611    15

wiesz Rolandgif ja czasami to też już tracę wiare, ale pamiętaj nadzieja umiera ostatnia :) swoją drogą czy to nasz fach zniechęca kobiety do nas...? :unsure:

danielhaker    803

Kolega żeni się z dziewczyną z Wesołej (praktycznie mówiąc to już Warszawa) czyli nie zawsze zawód zniechęca :P

@Rolandgif swoją drogą to wydaje mi się że trzeba jednak trochę pomóc bo że sama przyjdzie to raczej niewielka szansa...

macias611    15

tak trzeba coś w tym kierunku działać, chociażby na festyny chodzić :D wiesz danielhaker ja byłem z kobietą która nie pochodziła zgospodarstwa i powiem Ci że nie raz było cięzko jej wytłumaczyć "dlaczego krowa daje mleko" :(

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
"dlaczego krowa daje mleko" :(

Kolego to tak łatwiej,żeby Ci było wyjaśnić ,biednej dziewczynie co to za stworzenie :P

"Charakterystyka Krowy"

1. Produkują nam mleko. Pełne, chude lub pasteryzowane.

2. Czarne i białe ciapki pozwalają je łatwiej znajdować na pastwisku.

3. Jedzą trawę, eliminując konieczność jej koszenia.

4. Powierzchnia zewnętrzna o znakomitych właściwościach, która może być wygodnie usunięta i przekształcona w ubranie lub bagaż.

5. Cztery nogi, po jednej w każdym rogu zapewniają znakomitą stabilność.

6. Pod spodem duża "dłoń", aby mieć się czym złapać ziemi w razie gdyby jednak cztery nogi nie dały rady utrzymać stabilności.

7. Rozmiar zmienia się z wiekiem proporcjonalnie do gotowości do zarżnięcia.

8. Mięso może być pokrojone na kawałki znakomicie pasujące do ludzkich ust.

9. Unikalny dźwięk rozpoznawczy "muuu", pozwalający je łatwo rozpoznać pomiędzy innymi zwierzętami hodowlanymi, jak np. kurczaki lub barany.

10. Skierowane ku górze rogi, pozwalające łatwo policzyć ile krów posiadasz - spójrz ponad stadem, policz rogi, podziel przez dwa.

StasiekS    72

tak trzeba coś w tym kierunku działać, chociażby na festyny chodzić :D wiesz danielhaker ja byłem z kobietą która nie pochodziła zgospodarstwa i powiem Ci że nie raz było cięzko jej wytłumaczyć "dlaczego krowa daje mleko" :(

A po co to jej tłumaczyć?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się