Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Więc dajmy się teraz wypowiedzieć innym ,na temat tego kocurka :D

Koleżanki nie wstydzimy się,co sądzicie o kucurku @bezeta10? :P :lol:

EDIT

dla ścisłości chodzi o awatar ;)

Edytowano przez ania25

Meg5    344

Kocurek ,też mi wpadł w oko . :D Drogie Panie ,ale nie faworyzujmy jednego "kocurka ",bo reszta będzie smutna ,a taż są niczego sobie ;)

StasiekS    72
Stasiu wyczuwam w Twoich ostatnich wypowiedziach męski szowinizm, czy tylko tak mi się wydaje...? :P Czasy, kiedy uważano, że kobieta nie ma takich zdolności intelektualnych jak mężczyzna, na szczęście już dawno minęły.

Szowinizm, uwielbiam to słowo, szczególnie gdy pada z ust kobiety.

Czy minęły? Przejedź się na najbliższą politechnikę i zobacz ile tam jest kobiet. Na 30 osób w grupie często przypada 1-2 dziewczyny a są takie co i wcale nie ma. Dlaczego tak jest? Czy kobiety faktycznie nie mają zdolności technicznych czy po prostu nie chcą się tam pchać?

Proponuję zrobić konkurs na Miss AF. Główną nagrodą będzie spotkanie ze mną i @bezeta10.

Edytowano przez StasiekS

jaro    163

"czy po prostu nie chcą się tam pchać?"-mocno dwuznaczne :D

PS."Proponuję zrobić konkurs na Miss AF. Główną nagrodą będzie spotkanie ze mną i @bezeta10. " - a ja głupi myślałem że za wygraną się nagradza...

Edytowano przez jaro

Famer21    6

A ja nawet wiem, która agrofotowiczka wygra xD Wszystkie są ładne, ale 1 jest najseksowniejsza ;)

truskafka    5
PS."Proponuję zrobić konkurs na Miss AF. Główną nagrodą będzie spotkanie ze mną i @bezeta10. " - a ja głupi myślałem że za wygraną się nagradza...

haha dobre :)

Co do kobiet to to, że jest ich mniej na politechnikach to nie oznacza, że są mniej inteligentne od facetów. Studia techniczne nie są wyznacznikiem inteligencji.

Co do tego konkursu - taaaak, już lecimy robić sobie fotki w bieliźnie na ciągniku, prawda dziewczyny? :D :lol:

jaro    163

"Co do kobiet to to, że jest ich mniej na politechnikach to nie oznacza, że są mniej inteligentne od facetów. Studia techniczne nie są wyznacznikiem inteligencji."-a czy naprawdę aż tak ważna jest inteligencja ?Jak tak spojrzę hen za siebie w tamte czasy co minęły :D to inteligencja jest chyba ostatnią rzeczą która pomaga w zachowaniu naszego gatunku.

A co do polibudy i kobiet to oczywiście masz rację-inteligentna kobieta nie pójdzie na polibudę bo i po co ?-inteligentna omota gościa z polibudy tak że w zębach przyniesie wypłatę dla niej i kochanka z uniwerku :D

bezeta10    9

u mnie na polibudzie na 60 osob mieliśmy jedna dziewczyne ale miała przegwizdane tam gdzie wykłady mieliśmy z paniami szczegolnie na egzaminach.

Ja tez chetnie posłucham

damianzbr    976

A ja nawet wiem, która agrofotowiczka wygra xD Wszystkie są ładne, ale 1 jest najseksowniejsza ;)

Skąd wiesz że nie ma seksowniejszej od tej o której myślisz? Przecież nie znasz/widziałeś wszystkich z AF? A może sam się przebierzesz za niewiastę ;) i weźmiesz udział w konkursie, dlatego z góry zakładasz która wygra. Bo w końcu znasz swoje możliwości, wiesz na co cię stać i dlatego jesteś pewien wyniku?

• Like 1

monia104    8

Nie zaglądałam na forum po południu stąd opóźnienie. Kocurek bezety jest śliczny, słodziutki i niewinny. I właśnie to jest podejrzane :ph34r::P:D :lol:

Edytowano przez monia104

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bo to @bezety10 tajna broń :ph34r: :lol:

truskafka    5

To przywitanie mnie zabiło :P

Ale reanimacja chyba nie będzie potrzebna, chociaż kto wie :P A co do mówiących truskafek, to najnowsze osiągnięcie w hodowli roślin, nie słyszałeś o nim? ^^

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Są słodkie,ale nie raz się trafi komuś nie słodka,i wtedy jest kwas :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się