Polecane posty

fergusonki    37

To czy masz dziewczynę czy też jej nie masz zależy przede wszystkim od ciebie samego :)


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ewentualnie kawaler z wyboru... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Dzisiaj kupowałem w Chempeście oprysk na desykacje rzepaku z kumplem i byla tam pewna śliczna dziewczyna. Kumplowi sie również sie spodobała, a on sam zamiast zagadać do niej to nie, bo.. "nie mam u niej szans, patrz jaka laska".. ;/ Sam podszedłem zagadałem, od slowa do słowa..? dziewczyna wolna od 1,5 roku. Prowadzi gospodarstwo z rodziną, pomaga. Z wyglądu idealna, a po rozmowie na temat żniw, rzepaku na ja byłem w szoku :D jak spytała czy kogoś mam odp, poprowadziłem rozmowę tak żeby nie chciała sie ze mną umówić tylko kumpla zawołałem, pogadali sobie i okazało sie, że mieszka niecałe 20 km od wioski dziadków, gdzie sam pomogam i kumpel też z tej wioski. Dogadali się i umówili. Dymysliła, że on nie miał odwagi podejść i zagadać i spytała dlaczego. Powiedziała "bo faceci myślą, że skoro dziewczyna ładna ponieważ o siebie dba to od razu nie ich poziom i nie wiadomo ilu miała, a to wcale nie prawda poprostu trzeba podejść i zagadać jak kolega:)" Mnie wyzwała od wygadanego i zaczuciła, że jestem podrywaczem, ale kumpel może spotkał "dziewczynę na gospodarke" :)

Panowie trzeba poprostu zagadać, a nie bać, sie, że nie Wasz poziom.

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskafka    5

Oj dawno mnie tu nie było, a tu się ciekawe tematy potoczyły...Farmer21 - pozytywny przykład, trzymam kciuki za Twojego kumpla :)

Co do wiecznie wałkowanego tematu, że kobiety uciekają od gospodarki jak ognia, to ja już wspominałam, że znam wiele kobiet i sama taką jestem, że nie wyobrażam sobie życia gdzie indziej niż na wsi, jak Ania25 :)

 

A z tym, że kobieta nie musi robić w zawodzie to się zgodzę. Moja mama na przykłąd zajmowała się zawsze domem i dokumentacją gospodarstwa (ekonomistka z zawodu), oprócz tego ogródkiem, warzywnikiem itp. a nie typową pracą w gospodarstwie, pracuje do tego w innym zawodzie. Wszystko idzie ze sobą pogodzić. Nawet jak dziewczyna nie lubi pracy w gospodarstwie to może pracować w innym zawodzie, to nie jest żaden problem :)

 

Farmer dobrze mówi - nie wstydźcie się i nie bójcie zagadać, poznać kobiety i przekonać jej do siebie, a nie tylko narzekanie, że kobiety to materialistki i każda ze wsi ucieka :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

To namówiłaś mnie :D jutro idę do Paulinki :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

Dzisiaj kupowałem w Chempeście oprysk na desykacje rzepaku z kumplem i byla tam pewna śliczna dziewczyna. Kumplowi sie również sie spodobała, a on sam zamiast zagadać do niej to nie, bo.. "nie mam u niej szans, patrz jaka laska".. ;/ Sam podszedłem zagadałem, od slowa do słowa..? dziewczyna wolna od 1,5 roku. Prowadzi gospodarstwo z rodziną, pomaga. Z wyglądu idealna, a po rozmowie na temat żniw, rzepaku na ja byłem w szoku :D jak spytała czy kogoś mam odp, poprowadziłem rozmowę tak żeby nie chciała sie ze mną umówić tylko kumpla zawołałem, pogadali sobie i okazało sie, że mieszka niecałe 20 km od wioski dziadków, gdzie sam pomogam i kumpel też z tej wioski. Dogadali się i umówili. Dymysliła, że on nie miał odwagi podejść i zagadać i spytała dlaczego. Powiedziała "bo faceci myślą, że skoro dziewczyna ładna ponieważ o siebie dba to od razu nie ich poziom i nie wiadomo ilu miała, a to wcale nie prawda poprostu trzeba podejść i zagadać jak kolega:)" Mnie wyzwała od wygadanego i zaczuciła, że jestem podrywaczem, ale kumpel może spotkał "dziewczynę na gospodarke" :)

Panowie trzeba poprostu zagadać, a nie bać, sie, że nie Wasz poziom.

W Raciborzu "Chempest " jak tak to ja tam jadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Jacu, może nie umiałeś zagadać do niej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

@kapi123, Polska Cerekiew :) Do Racka mam z 20km ;p A Chempest w Gościęcinie i stamtąd dziewczyna jest :) Ale mówie taka śliczna, że ja bym w życiu nie powiedział, że tak potrafi pogadać i sie zna na rolnictwie. Nawet tłumaczyła mi co i jak z dosuszaniem rzepaku. Ale potem już sie odsunąłem od rozmowy i poszedłem z gościem na magazyn po środek i do biura popytać o ceny itp. Jakoś im poszło :) LOL kumpel bedzie miał może dziewczyne, a ja pierwszą (ale jak seksowną xD) na wsi dziewczynę, która sie interesuje rolnictwem :D :D:D

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiesz jak by chciała to sama Ci powie ile ma tych nie szczęsnych ha, w końcu chyba chodzi o osobę a nie o hektary, może źle to zinterpretowała - no to po prostu miałeś pecha. :P I lepiej nie pisz o jej osobie na forum, bo Ci się znów "sięgnie". Taka moja rada.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

x

Edytowano przez jacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Kolego mogłeś poczekać może by sama do Ciebie napisała , moze to ona lubi zdobywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

x

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Nie będę pisał kim trzeba być żeby prywatne "kłótnie" wyciągać na forum publiczne ...


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluch    4

To znaczy ze nie tylko ********** go zablokowała,

Edytowano przez Maluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

@jacu.. nie wiem, jak ja zaczynałem 3-4 rozmowy z dziewczynami z AF to ja głównie o tym z nimi na samym początku pisałem, bo głównie po to też podawałem nr jak poprosiły o gg żeby było prościej niż na gg niż na AF, PW. Nie wiem jak Ty zacząłeś rozmowe z nimi i na co liczyłeś... ;) Może jakoś tak formułowałeś zdania, że wyszło, że dziewczynę szukasz, poznać sie i umówić, a jeśli dała jasno do zrozumienia, że nie chce to no trochę zboczyliście z tematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@jacu widocznie masz złe podejscie do kobiet,złe pytania zadajesz,by klimat wytworzył :P

A ta dyskusja nie jest na forum potrzebna.

Wnioski i zazalenia kierować na Pw najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

To znaczy ze nie tylko ********** go zablokowała, ale również inne dziewczyny, z którymi rozmawiałem

to co piszesz jest nie prawda i to ma byc zemsta z Twojej strony tak ?

 

Przepraszam bardzo wszystkich użytkowników agrofoto za moje posty a w szczególności Truskafke bo to nie powinno mieć miejsca na tym forum, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Ponioslo mnie i teraz tego żałuje. WYBACZCIE KOLEŻANKI I KOLEDZY.

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zostawcie już temat koleżanki , A wymówki na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Posłuchajcie Pana Moderatora :P

Dobrze radzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskafka    5

Mam już dość Twoich napadów na moją osobę. Mam kontakt z paroma osobami z AF i dobrze się z nimi dogaduję, bo jeżeli ktoś jest sympatyczny, kulturalny i na poziomie to chętnie poznaję TAKIE osoby. Czy Ty masz, za przeproszeniem problem ze sobą? Nie obraziłam Cię niczym, poprosiłam tylko, żebyś dał mi spokój i musisz to wszystko publicznie wywalać na forum publicznym? i to kolejny raz?!

 

Jak będę wredna i nie dasz mi spokoju, zacznę chętnym udostępniać naszą pamiętną rozmowę na GG, wtedy każdy będzie mógł ocenić, kto w tej sytuacji jest piekielny.

 

 

Nie będę pisał kim trzeba być żeby prywatne "kłótnie" wyciągać na forum publiczne ...

 

zgadzam się w zupełności. z @roltechem też.

 

Jeszcze dzisiaj poproszę moderatora o usunięcie tych postów na temat mojej osoby. Mam tego dość.

T.

Edytowano przez truskafka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprawa wymknęła się z pod kontroli ,chłopaka poniosło ,w sumie niepotrzebnie ,ale przeprosił Cię za swoje zachowanie ,widzę jednak że Tobie to chyba nie wystarcza ... Każdy czasem popełnia błędy ,ale nie każdego stać później to naprawić i powiedzieć przepraszam . Trzeba wybaczać , przynajmniej spróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

nie no.... żal.... @jacu, daj na luz i moze zmień temat na temat o pogodzie.... bedzie bardziej neutralny....


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj