Skocz do zawartości

Polecane posty

Siwy7406    46

@ania25 dziewczyno z gospodarki i na gospodarkę jak zauważam jesteś mocno zorientowana w tych tematach ale czyżbyś sama miała problem z facetem dla siebie? Bo niedługo czas minie na : jakiego będę chciała takiego będę miała a przyjdzie na byle jaki aby był.

rogas    16

Odwalcie się o Jacka ziomala i super kolesia.! Każdy z was chciałby być tak za***isty jak on jest za***isty. Ale jego zajebiszczości nigdy mieć nie będziecie i tak zajebistej justynki i Mechaniki zajebistej też nie.! O!

O za***iście 175 konnym za***istym kombajnie też możecie pomażyć! O!

:D:D:D:D:D:D ale beka!

andrzej2110    529

Witam:D śledze af kilka lat , temat również , ale ochroniarz Jacek , albo achraniacz Jacek to mój niekwestionowany idol:P mam wielka nadzieje , że wybranke Twojego życia nie poznałeś na forum , czacie bo to juz tragedia... Twój styl miażdzy:D Jacku wyznajesz zasade 3 z?? :D dla nie wtajemniczonych , zasada 3 z czyli zdobadz , zalicz , zapomnij:D życze powodzenia:)

Takiemu to tylko małego obciąć.

ejczbio    24

@ejczbio po jakiemu żeś ten post napisał :lol: krótki a pomyśleć trzeba co pisze :P wszystko razem,a odstęp gdzie :D

To jest post napisany po Jackowemu :D Pozazdrościłem jemu braku znaków interp. i postanowiłem przebić go brakiem odstępów :ph34r:

Ale widzisz, taki krótki a jednak Cię zainteresował... a podobno Wy tylko duże lubicie hehe :P

SOKAN    12

A ja chciał bym pogratulować koledze Jackowi, jesteś normalnie Królem tematu. Tak się zdobywa sławę, jak Jola Rutowicz czy jak jej tam było.

damianzbr    977

bedzie Pracować przy krowach i w Polu to też tylko moja sprawa sam pozwólcie że bedę decydował swoją narzeczoną i nie bawem Przyszła Żoną

Jak sam podkreślasz, praca miały by być przy krowach? Proszę cię o zobrazowanie swojej wizji na temat prac wykonywanych przy krowach, przez Justynę z figurą modelki. Czyli dokładnie opisz jakie to zadania miałaby wykonywać?

Bo etat przy widłach i makaronie odpada na samym początku, to dla modelki za ciężko...

Dalej no nie wiem, bela w korytarz turem, ale co potem, czyżby też widły i heja? Ok, ale przy 150 sztukach jedna bela to chyba mało, po za tym niby słoma, ale jak ubita. Więc to zadanie jest także nie adekwatne dla osoby postury Justyny.

Nie zrozum mnie źle, ja nic do ciebie nie mam, ponadto jestem po twojej str. Martwię się tylko o Justynę i o to czy podoła tym wszystkim ciężkim zadaniom. Piszę to w dobrej wierze i mam nadzieję że zrozumiesz moje ostrzeżenia iż Justyna albo robi cię w balona ze względu na twój posag, lub faktycznie miłość do ciebie ją tak oślepiła i nie dostrzega że praca w oborze jest ponad jej siły.

P.S. Jacku, przecież pamiętasz jak to my koksy zawsze na siłce mówimy ,,z FIZYCZNEGO punktu widzenia, jest to nie-moż-li-we,,

Edytowano przez damianzbr

HEHE, a dla mnie patrząc na styl pisowni Jacka to On ma jakieś 10 maks 12 latek :) :) :) A i gratuluje Tobie kolejnego Audi :P Ehhhh chłopie co Ty za bzdury wypisujesz.... Że za jakiś czas się dorobisz lepszego Audi?? Przecież już miałeś A4 chyba nawet w cabrio no i A6 :P ehhh ciekawe tylko w jakiej skali je masz?? 1:24 ??

Edytowano przez dominikziemniak

MarekUA    16

Mi się śmiać chce z takich co zadzierają nosa i mówią jakich samochodów się nie podorabiali i w ogóle cwaniactwo często tacy nie mają zielonego pojęcia o pracy na roli a rodzice głównie ciężko pracują na jego przyszłe życie... Każdy normalnie myślący (nie musi mieć matury) przyzna że pieniądze to nie wszystko! Owszem w dzisiejszych czasach żyć sie bez nich nie da ale jak mam robić na kasie w biedronce za 1,5tyś pln to wolę już na tej znienawidzonej gospodarce przez niektórych... Bo wiecie to wszystko wina systemu weźmie taki jeden dofinansowanie młody rolnik i myśli że coś wielkiego zrobi...i że jest panem... Do tego prawdę powiedziawszy trzeba mieć powołanie. A jeśli chodzi o kobietę na gospodarkę sam mam ten sam problem. Trochę denerwuje mnie w dziewczynach taka "dziuniowatość" wiecie dalej sr>a jak tyłek ma" A za granicą kible szorują i szwabom dają na lewo i prawo bo euro zobaczą. Taka jest prawda mądrość przychodzi z wiekiem... Najlepiej jest pokazać jak wygląda praca itp. dziewczyny z miasta odradzam z doświadczenia nic z tego dobrego nie wychodzi... Zwykle są cwaniary które myślą jaka kasa z tego była po sprzedaży <żal>... Ale na szczęście są wyjątki i takie PEREŁKI trzeba DBAĆ i chuchać... Ja już kilka perełek pościłem wolno ale może jeszcze się poszczęści :mellow: :)

monia104    8

Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje - jako posiadacz 150 sztuk, jacek456788 powinien coś o tym wiedzieć......teoretycznie :wacko:

ejczbio    24

Każdy normalnie myślący (nie musi mieć matury) przyzna że pieniądze to nie wszystko! Owszem w dzisiejszych czasach żyć sie bez nich nie da ale jak mam robić na kasie w biedronce za 1,5tyś pln to wolę już na tej znienawidzonej gospodarce przez niektórych...

To jest Twój punkt widzenia. A nie pomyślałeś, że mogą być osoby które wolą wziąć 1500-2000 odbębnić swoje i mieć wyje...ane? Niż zapierdzielać 365 dni w roku dzień w dzień od 05 rano i śmierdzieć krowim łajnem?

Bo wiecie to wszystko wina systemu weźmie taki jeden dofinansowanie młody rolnik i myśli że coś wielkiego zrobi...i że jest panem...

Piszesz, jakbyś nie załapał się na to dofinansowanie.. :P

A jeśli chodzi o kobietę na gospodarkę sam mam ten sam problem. Trochę denerwuje mnie w dziewczynach taka "dziuniowatość" wiecie dalej sr>a jak tyłek ma" A za granicą kible szorują i szwabom dają na lewo i prawo bo euro zobaczą. Taka jest prawda mądrość przychodzi z wiekiem...

Taaa dają też Turkom, a Polak to pijak i złodziej, bo każdy Polak to złodziej, a każdy złodziej to pijak...

Denerwuje mnie takie jednostronne 'wioskowe' podejście do tematu(ja myślę tak, a każdy kto myśli inaczej jest głupi!) a może ona woli te przysłowiowe kilble szorować, niż żeby na nia krowa srała ? Może to jest jej "powołanie" heheh oczywiście żart z tym powołaniem, ale nie oceniajcie wszystkich swoją miarą...

I żeby nie było, że miastowy jestem:P bo też mam gosp. :) Pazdrawlaju :)

jaro    163

Ja przemieszkałem tyle czasu za granicą że jednak przychyliłbym się do opinii kol.MarkaUA...

@ejczbio-czy dobrze pamiętam że posiadasz zagrabiarkę Kuhna ?-jeśli tak to miałbym pytanko...

ejczbio    24

Bo w Polsce to nie dają..... :P Posiadam, pytaj śmiało, tylko może na PW coby tu bałaganu nie robić:P

MarekUA    16

Kolego ejczbio widzę na siłę szukasz dziury w całym ja tylko podałem kilka przykładów z własnego doświadczenia...Dla wszystkich tej kochanej Ziemi nie starczy jeden musi robić w mieście a drugi na wsi... Każdy niech robi to co lubi.. Wtedy wszystko będzie ok ale temat jest o kobietach na gospodarkę... Wiedz i rolnikowi też od życia coś sie należy po pracy ciężkim dniu w oborze śmierdzącej :P Z żonką w saunie za 10 tyś euro pohasać :) :) :)

jaro    163

Ale @MarekUA nie pisał o saunie za 10 tysi tylko o tym że będzie musiał żonie za bara-bara w owej saunie 10 kawałków lekką rączką wybulić :D

MarekUA    16

ja słyszałem że takie "bara bara " dl polityków, gwiazd prezesów banków kosztuje ok 10 tyś zł ale to już nie znam adresów tych domów publicznych :) a kto bogatemu zabroni :) :)

lukaskurp    7

LoL TYle n fofum jestem i pierwszy raz widze ten i pokrewnu mu tematy. Ale chyba z tymi murzynkami to już zboczyliscie z tematu przewodniego, aczkolwiek to klaskanie, hmm..

jacek456788    0

dopiero wróciłem z Pracy patrząc co nie którzy wypisują to śmiać się chce że Piękna dziewczyna to przy krowach chodzić nie będzie a tu się mylisz jeden z drugim, mnie interesują tylko Piękne dziewczyny tak zwane Księżniczki takie które nie będzie miał byle jaki chłopak tak że dziewczyny same mnie podrywają na tych dyskotekach chociaż Jestem jak to nie którzy określają tylko ĆIEĆIEM i że mogę mieć każdą dziewczyne to moja sprawa i tak z reguły mało Biorę na Dyskotekę narzeczoną nieraz przyjedzie na 2 godziny i odjedzie a po dyskotece to co wyprawia się z dziewczynami to lepiej nie mówić jak dziś ale tego już nie bede pisał haha i powiem tak kto odwarzy się podrywać dziewczynę ochroniarza odpowiedz prosta nikt było już takich śmiałków wielu to potem mieli problemy ze zdrowiem . Ktoś tu napisał że ochroniarza na dyskotece pobili haha dobre to taki co z ochroniarzem zadarł to już długo nie po żyje już mnie kiedyś 2 chciało tak załatwić to i się schowali to szukaliśmy ich z Kolegami około 1 godziny ale jak znalazłem to sam osobiście im się odwdzięczyłem nie bede pisał jak nawet było nas 10 ochroniarzy a tylko 2 śmiałków to do dziś jak mnie zobaczą to dalekim łukiem omijają haha Pacany . Śzukałem takiej narzeczonej abym mógł się pochwalić swoją Justynką wszystkim i zazdroszczą wszyscy mnie mojej Narzeczonej a czy będzie pracować przy krowach i w Polu Justyna to już mój w tym Problem już pomalu przyzwyczają Justynę do Pracy w Polu na początku a pózniej do obory przyzwyczaję poznałem moją Justynę jeszcze w Technikum Mechanicznym jak kończyłem a Justyna była wtedy w 2 klasie liceum to policz ile już lat jest zemną i jeszcze sama teraz namawiała mnie żebyśmy w tym roku ślub wzieli jeszcze przed Żniwami w tym Roku odbedzie się ślub tak więc wtedy to już na zawsze będzie moja Justyna ma 20 lat pd 3 lat jesteśmy Parą i niech tak zostanie. Nigdy nie Planowałem być na wsi ale Brat nie chciał zostać siostra też do Miasta trafiło na mnie mam już na siebie zapisane gospodarstwo i nie lubie Pracować na Wsi ale jakoś Pracuje w Polach i w Oborze i już się przyzwycziłem trochę żałuje że mam takie Życie ale cóż .

Edytowano przez jacek456788

jaro    163

Normalnie niesamowite to co piszesz-nikt oczywiście nie zgłosił faktu pobicia na policję, nie przeprowadzono żadnej obdukcji...a może mieszkasz w Somalii-co ? :D .Ogarnij się człowieku bo jak to mówią-bajać to my a nie nas...

SOKAN    12

A może on pracuje w zakładach mięsnych na nie na ,,dysce".

Ja miałem taki przypadek parę lat temu. Ochroniaż chciał jak to mówią solówkę ze znajomym, no i poszli. I ten wielki ochroniaż wywinoł takiego pieknego orła na trawniku że prawie brodą się przykrył. Z tym że po tym zajściu dostaliśmy po łbie i auto zmasakrowane. Oczywiście ściągneliśmy policję i karetkę też bo znajomy stracił przytomność. Cała sprawa znalazła się w sądzie i ten cały prowodyl beknoł za naprawę auta i pokrył koszty leczenia znajomego. I od tej pory to oni go omijają jak jest na tego typu zabawie. A ja jak widzę jak patrzą na znajomego te mięśniaki to śmiać mi się chce.

Nie stety mamy takie czasy że do myślenia trzeba używać mózku a nie bicepsa.

ejczbio    24

trochę żałuje że mam takie Życie ale cóż .

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)

Jacek456788 to pochwal się Twoja jakże piękną narzeczoną i pokaż jej foto, bo tutaj nikt CI nie wierzy..... :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się