Skocz do zawartości

Polecane posty

StasiekS    72

O widzisz. Nie myśl tyle o tym bo zwariujesz. A jak chcesz pogadać to jedź do znajomej i pogadaj.

brzozak2    236

przemyślałem i uznałem że nie ma sensu się śpieszyć przyjdą ferie ,latem wakacje wszystko się może zdarzyć sam przecież nie jestem ;)

moim zdaniem trzeba kuc lachona poki goracy :D

nie ma co czekac na ferie czy wakacje.

lukaczmarek    265

dajcie spokój pół roku rozpaczać bo cię laska zostawiła?? ja z jedną chodziłem 5 lat a jak się rozstaliśmy to juz na następnej zabawie wyrwałem inna. Wystarczy przejść sie na jakieś dicho i lasek jest tyle ze można sobie wybierać i wybierac. tylko trzeba chciec...

janusz20    105

To najwyrazniej ci nie zależało że już na następnej imprezie wyrywałeś laski. bo z góry nie brałeś pod uwage takiej takiej opcji jak powrót do siebie.

lukaczmarek    265

jeśli się z kimś rozstaje to nie po to żeby po chwili znowu wracać. Droga jest tylko w jedna stronę i nawet gdy ona chciała wrócić to się nie zgodziłem. I naprawde nie ma co rozpaczać i przeżywać bo jak wcześniej napisali tego kwiatu jest pół światu

brzozak2    236

ale nie tobie oceniac uczucia innych. jeden sie szybciej z tym upora drugi wolniej, wazne zeby sie uporac ;)

StasiekS    72

Lepiej żeby szybciej niż wolniej. Jaki jest sens "żałoby" po tej co odeszła. Trzeba dalej żyć.

Gość wolf19   
Gość wolf19

Trzeba, ale nie zawsze można...

ZUCH1234    72

zycie jest zyciem trzeba zyc dalej nie ta to nastepna zostac starym kawalerem na wsi bez sensu

jaro    163

Hmm-bogatym starym kawalerem z panienkami na każde zawołanie ?;)

MECHANIZATOR    156

jaro - takim starym kawalerem - co ma kobitki na zawołanie to można zostać nawet na największym zadupiu - kwestia tylko ilości złotych na rachunku bankowym

janusz20    105

A no fakt faktem... jak już mówiliście tego kwiaty jest pół światu a trzy/czwarte ch..ja warte... ;) tylko trzeba pamiętać że to działa w dwie strony i nikt by nie chciał znaleźć w tej gorszej partii towaru zwłaszcza przez swoje głupie postępowanie i wymagania ponad miare.

StasiekS    72

Nie psujcie mi marzeń... Chce właśnie zostać starym, bardzo bogatym kawalerem na zadupiu który chce mieć od groma dziewczyn...

jaro    163

Ja k to mawia mój kuzyn-"to nieprawda że po czterdziestce już nie możesz...po prostu ci się nie chce";) -więc po co ci te "od groma..."

jaro    163

No fakt-można wybrać która ma podać basen a która dzisiaj obsługuje kaczkę ;)

janusz20    105

kiedyś jak z kumplami byliśmy u dziewczyn wątpliwej reputacji impreza się kręci na całego a tu nagle wpada babcia jednej z panienek i się pyta CO TO KUR A JEST BURDEL CZY CO?! a ja na to ze szczerym usmiechem nie babciu casting na wnuczka robimy ;[ :lol: :lol:

MECHANIZATOR    156

Nie psujcie mi marzeń... Chce właśnie zostać starym, bardzo bogatym kawalerem na zadupiu który chce mieć od groma dziewczyn...

a nie lepiej to tak grzecznie i po chrześcijańsku jedną a porządną ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się