Skocz do zawartości

Polecane posty

FINN    988

@migotka, a przeczytaj ostatni akapit Twojej wypowiedzi w odwrotnym znaczeniu, czyli to jak Ty bys była tą co zamienasz na "lepszy model" ??

A takie przypadki są równie często co i w wykonaniu facetów... powiedziałbym że 50/50...

lechu1602    5

oj tak dominik, życie to nie bajka, i a w tym życiu jak w szachach.... albo....albo....

Edytowano przez lechu1602

StasiekS    72

Biedaczki, wszyscy Was oszukują, od polityków a kończąc na kobietach. Że jeszcze z tego kraju nie wyjechaliście.

srata tata, to tylko męskie gadanie, zza monitora- w w rzeczywistości ? - w rzeczywistości, jak się taka trafi , to i tak jej nie doceniacie, "bo przecież ona się Wam należy" więc nie trzeba się starać, zabiegać..., i przychodzi taki czas , że zaczyna Wam się ona nudzić i szukacie dobrej zabawy w towarzystwie innych, które rozpalą w Was ten ogień , który przygasł "z Tą idealną", i prawie non stop się słyszy, że przecież z jedną zbyt długo być nie można, bo co jakis czas trzeba wymieniać model", wiem , że "stado dzikich bestii" skoczy mi do gardła, za to co napisałam, ale trudno, jestem tego świadoma, bo prosze mi nie mówić , że każdy mężczyzna jest aniołkiem... z własnego doświadczenia wiem, że niektórzy okazują się wilkiem w owczej skórze ...

Pierdu sierdu. Jak długo wytrzymałabyś z facetem który jest na każde Twoje zawołanie jak wierny piesek, wieczory czy całe dnie spędzacie w taki sam sposób nie mówiąc już seksie gdzie dwie pozycje to już szaleństwo. Nikt chyba stąd nie lubi rutyny w życiu, dlatego szukamy takich partnerów którzy nam jej nie dostarczą. Bo jeżeli będę miał dziewczynę która mnie kręci, i nie pozwala się nudzić(w pozytywnym znaczeniu) to z miłą chęcią będę wracał do domu i w głowie nie będzie mi zmienianie jej na inną. No chyba, że poznam jeszcze lepszą co w takim przypadku może być trudne.

FINN    988

@stasiek, żadko mi się to zdarza, ale przyznaje Tobie racje... Po prostu nie szukajmy wyidealizowanych kobiet , tylko takich do których bedziemy z chęcią wracać do domu i nie w głowie bedą inne , bo w głowie, bedzie tylko Ona, ta która nie pozwoli nam sie nudzić i dostarcza nam nowych wrażeń, ALE, nie zapominajmy o tym , abyśmy MY Jej również dostraczali tego samego co ona nam, bo wtedy to ona może się po prostu nwypalić i znudzić nami i to ona znajdzie sobie kogoś lepszego od nas, bo przecież ile bedzie mogłą przy nas skakać. Kobieta rónież potrzebuje okazywania uczuć... nie zapominajmy otym, że ile ona dla nas, to my powinnismy podwójnie dla niej... aby nigdy nie czuła się nie kochana ani zaniedbywana... :)

SzukamMeza    0

@stasiek, żadko mi się to zdarza, ale przyznaje Tobie racje... Po prostu nie szukajmy wyidealizowanych kobiet , tylko takich do których bedziemy z chęcią wracać do domu i nie w głowie bedą inne , bo w głowie, bedzie tylko Ona, ta która nie pozwoli nam sie nudzić i dostarcza nam nowych wrażeń, ALE, nie zapominajmy o tym , abyśmy MY Jej również dostraczali tego samego co ona nam, bo wtedy to ona może się po prostu nwypalić i znudzić nami i to ona znajdzie sobie kogoś lepszego od nas, bo przecież ile bedzie mogłą przy nas skakać. Kobieta rónież potrzebuje okazywania uczuć... nie zapominajmy otym, że ile ona dla nas, to my powinnismy podwójnie dla niej... aby nigdy nie czuła się nie kochana ani zaniedbywana... :)

Rewelacyjne podsumowanie tematu :)! Chyba trafniej nie ujęłaby tego żadna kobieta ;P

gofiaczek    74

Tak, ja też się z tym zgadzam i pamiętajmy żeby zawsze o wszystkim rozmawiać, bo to jest naprawdę ważne :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jaka desperatka :D konkretna osoba Andzeju :D

SzukamMeza    0

Desperatka??

Hahaha.... Otóż nie .... sprawdzam jaki jest stan faktyczny zdecydowanych mężczyzn na dzień dzisiejszy w PL :)

jaka desperatka :D konkretna osoba Andzeju :D

Dobre spostrzeżenie :)

SzukamMeza    0

Żeby być zdecydowanym, to trzeba wiedzieć na co się człowiek decyduje :ph34r:

Prawda. Jednak zanim dojdzie do "decydowania" to najpierw trzeba wykazać zainteresowanie i chęć poznania drugiej osoby :)

krzysiek16m    102

Z tego co pamiętam, to chyba koleżanka @SzukamMeza założyła kiedyś temat z pierwszą propozycję matrymonialną na AF. ;)

SzukamMeza    0

Jakiż zimny pragmatyzm przez koleżankę przemawia :) Dużo już odważnych i "zainteresowanych" na PW pisało?

Zimny pragmatyzm :(?? Po czym kolega wnioskuje: po moim nicku, kilku zdaniach (które tu zostały napisane z wielkim uśmiechem na twarzy), czy swoim błędnym przekonaniu :)?

Z tego co pamiętam, to chyba koleżanka @SzukamMeza założyła kiedyś temat z pierwszą propozycję matrymonialną na AF. ;)

Źle pamiętasz :)

FINN    988

@gofiaczek oraz SzukamMeza, bardzo się ciesze, że moja skromna opinia uzyskała poparcie z waszej strony :) Jest mi bardzo miło z tego powodu:)

tak jak koleżanka @gowfiaczek powiedziała, chłopaki albo na palże labo na grilla ze znajomymi..;) ja w sobotę miałem i jedno i drugie:) Grilla na plaży Kotrowskiej ze znajomymi, a tak konkrętniej to dwa grile w tym samym czasie, bo znalazła mnie na tej plaży koleżanka , która przyszła na plaże ze swoimi koleżankami , ale potrzebowała pomocy w rozpaleniu grilla ;) ą że kobiecie w potrzebie trzeba pomagać , więc nie zastanawiałem się długo.. :D i wieczór bardzo fajnie miną :) więc chłopaki nie siedzieć w domu i kozystac z pogody , bo nigdy nie wiadomo co was spotka, ja miałem wczoraj bardzo miłą i przyjemną niespodziankę, a jak bym siedział w domu to raczej by to mi się nie przytrafiło... :)

samczyk1991    82

Jak koleżanka wróci z wolnego to i w pracy może być miło :wub:

FINN, takie sytuacje na spontanie są najfajniejsze ^^

Sam w taki sposób poznałem wiele ciekawych osób, z którymi do tej pory utrzymuje kontakt B)

Teraz się tak fajnie cieplutko zrobiło. Trzeba poprosić panią kierownik aby na jakiś czas przeniosła mnie z nocki na dniówki i zabawić się na http://warszawa.dlastudenta.pl/lokale/?act=show_impreza&idi=32421

Edytowano przez samczyk1991

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się