Skocz do zawartości

Polecane posty

FINN    988

@wiesmag, spokojnie, to co każde z nas miało powiedzieć powiedziało już dawno, ale miedzy sobą. a na forum nikt szczegółów nie ma zamiaru mówić... bo to już sprawa zamknięta, i jedyne co to możemy swoim doświadczeniem pomóc innym aby nie musieli sie rozstawać...

Migotka    22

Hej, wiecie co ? podziwiam takie osoby, któe po rozstaniu potrafią utrzymywać ze sobą kontakt, traktowac się z szacunkiem i nie rzucać a buzię błotem, naprawdę , dla mnie to objaw klasy, tylko trzeba naprawdę dużo rozwagi, siły, mądrości by się tak zachowywać po rozstaniu (musza to być zapewnie też mądre osoby, bo wiadomo nie zawsze da się rozstać w zgodzie)

StasiekS    72

Będziecie się bawić w dr Finna i dr Martinę? Trochę taki paradoks powstał bo osoby które się rozstały będą doradzać innym co robić aby się nie rozstać.

I gdzie jest Migotka? Czyżby wzięła do serca moje posty i postanowiła odrobić w kuchni zmarnowany czas na forum?

Migotka    22

StasiekS - życie bez ciebie to by było dopiero nudne, , założe się że ukmarły przewróciłby się w grobie i dostał czkawki, po przeczytaniu twoich wypowiedzi , pozdrawiam Cię mój oprawco ;)

jaro    163

@FINN-"jedyne co to możemy swoim doświadczeniem pomóc innym aby nie musieli sie rozstawać... "-z całym szacunkiem FINN ale Wasze doświadczenia pozwalają Wam raczej na to aby pomagać innym w rozstawaniu się .

Ratunku-Stasiek myśli tak samo :blink:

Edytowano przez jaro

Migotka    22

Stasiek S tak w woli ścisałości upiekłam Ci sernik i muffinki - mam nadzieję że wyvbaczysz mi że byłam taka niegrzeczna, nieposłuszna .... hahahahhaha

ziolka1224    0

@ursus914

widły i szypa oczywiście fiskars , cena to ok. 80 zł. ale jest wygoda.. heheh

jeszcze wygodniej byłoby gdyby chlewnia nie była na ściółkę tylko ruszta, ale damian jeszcze o nich nie słyszał ( jak wcześniej pisałam zacofanie niestety...)

@ karolu

o jakie marki Ci chodzi? jakiego sprzętu?

StasiekS    72

Ale sernik? Przecież doskonale wiesz, że za sernikiem nie przepadam. Domyślam się, że specjalnie to zrobiłaś albo nic innego nie potrafisz upiec. Żebyś taka niegrzeczna i nieposłuszna była gdzie indziej...

Migotka    22

StasiekS- no kiedyś bez żartów ty musisz zarobić łopatą , kiedyś już napisałam, że w garaży mamy aluminiowe, ale dla ciebie z największą przyjemnością użyję jakiejś żelaznej...

Migotka    22

Dominik=> Dlatego wciąż Cię na niego zapraszam, i nie rozumiem czemu jeszcze go nie próbowałeś... ? :P

hmm taki Kamikadze to chyba może wszystko ? hah

ps. wiesz że znalazłam ogłoszenie o jakimś fajnym kombinezonie na motocykl, chłopak chciał mi go nawet z kaskiem oddać, ale w domu ... ?

mama od razu " dziecko - ty chyba jesteś córką szatanśką..."

hah chłodne mleko od mućki - fajna rzecz, u mnie niestety już brak , tylko kozie ...

tedizetor56    94

StasiekS- no kiedyś bez żartów ty musisz zarobić łopatą , kiedyś już napisałam, że w garaży mamy aluminiowe, ale dla ciebie z największą przyjemnością użyję jakiejś żelaznej...

albo zaraz pewmie go patelnia :ph34r:

StasiekS    72

Łopatą od dziewczyny jeszcze nie dostałem. A chociaż wiesz jak się ją trzyma i jak się zamachnąć? Czy Ci instrukcję wysłać?

Migotka    22

tedizetor -> szkoda mi patelni ,bo potem pozostałby niesmak, no pomyśl- smażyć mięso , lub jajecznicę i mysleć ze mu się nią przybzdryngoliło ...? apetyt by uciekł ... ;)

Migotka    22

Dominik->hmm mogę wpasc na szklankę mleka? ps ale sama sobie wydoję muckę , bo jak coś zrobi sie samemu to lepiej smakuje i wtedy bardziej to doceniasz

Migotka    22

pamiętam ten film haha ;p

StasiekS -> a juz martwiłąm się ze zgubiłeś swpja isnstrukcję obsługi łapaty , jak mniemam, to chyba masz w domu te malutkie plastikowe dla dzieci nie ... ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się