Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrouki    8

spac poszli na impreze żeby isc to trzeba miec wyglad i pieniadze

Edytowano przez agrouki

damianzbr    976

a mnie wlasnie dziwi to ze po dwoch zdaniach oceniasz czlowieka ktorego nie znasz.

Po dwóch zdaniach? Wystarczyło to jedno bardzo wulgarne:

chyba cie poj...lo gosciu.wodke to ty pewnie pijesz ale sex to odpada :rolleyes:

Śmieszy mnie ten wasz kult sex-u. Uważacie że ten co z nim obcował jest lepszy i dla tego za wszelką cenę przypisujecie się do grupy doświadczonych? Sex to nie zabawa, ma poważne konsekwencje dzieci, choroby, gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć i wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie było by sierot, zdrad, rozwodów, gwałtów, prostytucji, zboczeń.

Dobrze chociaż, że z waszego spektrum lansu powoli zostaje wypychany alkohol, lecz niestety zastępują go inne zachowania, być może znacznie gorsze.

cinek1808    27

spac poszli na impreze żeby isc to trzeba miec wyglad i pieniadze

nie trzeba mieć ani kasy ani wyglądu aby się dobrze bawić na imprezie nie wiem czemu tak uważasz

tedizetor56    94

Po dwóch zdaniach? Wystarczyło to jedno bardzo wulgarne:

Śmieszy mnie ten wasz kult sex-u. Uważacie że ten co z nim obcował jest lepszy i dla tego za wszelką cenę przypisujecie się do grupy doświadczonych? Sex to nie zabawa, ma poważne konsekwencje dzieci, choroby, gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć i wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie było by sierot, zdrad, rozwodów, gwałtów, prostytucji, zboczeń.

Dobrze chociaż, że z waszego spektrum lansu powoli zostaje wypychany alkohol, lecz niestety zastępują go inne zachowania, być może znacznie gorsze.

widze ze jestes rozsadnym czlowiekiem tak jak ja.pozdrowil! sorki jesli sie poczules urazony. Edytowano przez tedizetor56

ziolka1224    0

takie życie co my zrobimy bez dziewczyn one są nie do zastąpienia

właśnie... niezastapione... ale my dziewczyny, bez was facetów jesteśmy ,jak żagle bez wiatru... :P

jaro    163

jak was zrozumieć ? nie wie nikt...

Wystarczy zacząć myśleć że facet kieruje się logiką ( i nie kobiecą :D ) tylko taką zwykłą pszenno-przaśno-buraczaną.Facet jeżeli mówi "nie" to ma na myśli właśnie "nie" a nie "być może nie","nie","tak", "tak ale" i co tam jeszcze.Widząc was obcinających paznokcie nie potrafi się domyśleć że powinien zabrać kobietę do kina a przymierzających sukienkę (jedną z dwudziestu) że już najwyższy czas(biegusiem,biegusiem) do H&M :D .Mówię wam-proste toto jak nie przymierzając pręt leszczynowy...

martina    23

Więc jaki morał z tego: dziewczyny mówicie co chcecie mieć czy robić, a mężczyźni nie myślcie że jesteśmy wymagające. Mówmy do siebie o wszystkim, a na prawdę nie będzie potem problemów. Mówię z własnej autopsji po ostatnim związku. Dużo nie domówień bo to bo tamto i to z obu stron i skończyło się jak się skończyło...

• Like 1

Sadek    446

Bardzo mądrze napisane (tylko z tymi rozwodami to różnie bywa nieraz przez zdradę a nieraz z innych powodów) , to jest tak jak chwalenie się kto szybciej jechał nie myśląc o konsekwencjach (nie mam na myśli finansowych bo to jest najmniejszy problem).

Gdzieś ktoś napisał: Że facet jak "zaliczy" dziewczynę to ma powodzenie, a jak dziewczyna się "odda" facetowi to jest lekkich obyczajów --- gdzie sens, logika ???????

Pisząc swoje posty co niektórzy niech spojrzą przez pryzmat czasu jak będą rodzicami , czy chcieli by aby ich dzieci tak się zachowywały.

globus512    17

Marta szkoda, że skończyło się jak się skończyło, ale to samo życie i nie zawsze jest jak my tego chcemy

globus512    17

Popieram poprzednika. Droga to nie piaskownica i to należy zapamiętać. Dużo osób jeździ szybko dla szpanu i byle by się popisać a czasami kończy się tragicznie i jak to ojciec mówi ( jest strażakiem) siedzą i płaczą później na rowie lub krawężniku co oni zrobili, a życie już nie wrócisz. Myśleć trzeba na drodze za siebie i za innych. Nie mówie że jestem przykładowym kierowcą bo też lubie czasami jeździć szybko, ale przede wszystkim staram się jeździć z głową i rozwagą.

Karolcia    36

Więc ja popieram Was obydwu ;) To, że ktoś szybko jeździ nie znaczy że dobrze jeździ i każdą sytuację na drodze opanuje. U mnie norma to 100km/h i nie znoszę ''dyskoteki na kółkach'' dla mnie to głupie szpanerstwo i nic mądrego.

Dawno mnie tu nie było widzę, że bardzo ciekawe wątki były poruszne i nie zabrakło sprzeczek. Pozdrawiam :)

damianzbr    976

Hipokryzja w naszym kraju sięga zenitu. roltech, wyjdź na drogę i jako pierwszy rzuć kamieniem w kierowcę który przekroczył prędkość.

wiesmag    52

nie no wszyscy jesteśmy aniołkami za kierownicą :lol: -wyprzedzamy tylko beznadziejnych "pierdołów ","zawalidrogę",a jeśli już jesteśmy wyprzedzani to przez kompletnego wariata,szaleńca.

jaro    163

Hipokryzja w naszym kraju sięga zenitu. roltech, wyjdź na drogę i jako pierwszy rzuć kamieniem w kierowcę który przekroczył prędkość.

Ale to tylko gdzieś w górzystym terenie-na nizinach szybko zabrakłoby kamieni :D .

@Sadek-drogi nie są złe ?-daj spokój chłopie-drogi są tragiczne (przynajmniej po tej stronie Wisły)-swoją drogą fajnie jest wyjechać na zachód od Wisły-jeżeli chodzi o drogi to inny świat....

FINN    988

Więc jaki morał z tego: dziewczyny mówicie co chcecie mieć czy robić, a mężczyźni nie myślcie że jesteśmy wymagające. Mówmy do siebie o wszystkim, a na prawdę nie będzie potem problemów. Mówię z własnej autopsji po ostatnim związku. Dużo nie domówień bo to bo tamto i to z obu stron i skończyło się jak się skończyło...

Dobre słowa, Marto. Ale to nie tylko morał do Dziewczyn, do chłopaków również... Szczerość na pierwszym miejscu, i nie bójcie się mówic prawdy drugiej osobie, bo jesli ta prawda ją urazi lub sprawi , że od was odejdzie. To znaczy, że ta osoba nie była warta waszego czasu... Lepiej powiedziec prawdę i otwarcie mówić o swoich oczekiwaniach wobec drugiej osoby... i niech się dzieje co ma sie dziać... nie ma sensu tego skrywać w sobie, bo wtedy tylko to jeszcze bardziej nas przytłacza, a wtedy wystarczy tylko kropla, aby się przelało, a wtedy to już nie ciekawie się robi....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się