Skocz do zawartości

Polecane posty

Migotka    22

jak czeka to nie wiem na co Tyjeszcze czekasz... wolisz tłuc w klawiaturę, niż przytulac swoją ukochaną ... ?

andrzej2110    529

500 zł- trafiłeś, ps jak to brak potencjalnego delikwenta ? a ty ? :)

500zł za przekroczenie o 40 km??? Tyle to jest ale powyżej 50km/h (przedział jest 400-500)Ty powinnaś mieć 300 zł no chyba ze na zdjęciu jest jeszcze jakieś wykroczenie.

Migotka    22

no ja tez mam od ponad 4 lat, i w końcu przyszła ta pora nawet na mnie...

przekroczenie na zdj... ? taaak, chyba znaczek okreslający markę i ewnetualnie to że z daleka widac że wariat jedzie haha

wiesmag    52

@Migotka-@GoRAL1 ma ponad 20 lat stażu-jego kobieta jest kochana,ale już nie ukochana :lol:

martina    23

Ostatnio jak busa goniłam to na odcinku 5 km mogliby mi zabrać prawko ze 2 razy :) Ale zdążyłam i pojechałam na tą pie***oną uczelnie...

Migotka    22

hah jakbym miala taki wybor to i tak wolałabym się przytulać, mimo wszystko ...

hah, udaje sie do czasu, mi sie z reguły udawały spotkania z policjantami, randka z radarem to po raz pierwszy ...

malopolanin64    392

Dlaczego @Migotka boisz sie punktów, one nie gryzą a tak odrazu Ci prawka nie odbiorą a i dopłacać do nich nie musisz... (nie rozumiem takiego szumu wokół tych punktów) bo większość z Nas tutaj dziennie przekracza przepisy że kwalfikują się do zabrania prawo jazdy. Sam mam prawko 5 lat, kilka spotkań z włądzami, fotoradar ustrzelony narazie jeden ale zero punktów na koncie dodam że zrobione już dobrze ponad 200tyś kilosów i punkty jakoś bym sie nie przejął...

MaTeUsZ92    6

hmm jak ja jade ze szkoły po całym dniu wk....iony tym ich pieprzeniem (nauczycieli) i by mnie ściągneli za prędkośc to by było kiepsko narazie 0 pk

Arturo    35

E tam punkty już liczycie a może nieczytelne blachy były a autem pewnie mama jub z rodziny ktoś jechał nie ma się martwić co na zapas :P W zeszłym roku znajomu kupił sobie nowego pasożyta 6teczke no i chłopacyw przeciągu tygonia go niestety namierzyli ale tylko 200 i 4 punkty dostał i to przeżył ale co w domu się nasłuchał bo jego z nim jechała to lepiej nie mówić <_< , nastepnego dnia jego wzieła auto a on z kolegą do roboty jechal nieztety zaspała do pracy i jeszcze korek do władysławowa więc but a tu jeszcze tajniacy byli wyprzedzani po drodze i ogulnie nazbierało się strzałem przez ok 20s. 21 punkcików Znajomy nic nie mówił a ona musiała się na kurs zapisać żeby punkty skasować i wruciła do poluwki. jaki morał z tego albo pamiętać gdzie są nabite śmietniki albo mieć włączone radyjko albo i jedno i drugie :D

Edytowano przez Arturo

suzuki21l    5

Migotka mój kolega miał taki przypadek, zdjęcie od tyłu , przyjechał do mnie i wymyśliliśmy i napisaliśmy pismo , że nie jest w stanie wskazać kto prowadził o owej godzinie i w tym dniu pojazd, gdyż jest wielu użytkowników tego pojazdu, blee blee, i wysłaliśmy pod wskazany adres, w ciągu tygodniu dostał wezwanie, chodziło o 4pkt. i 200zł , tam się po prostu dogadywali, wręcz targowali, skończyło się na 100zł i 0pkt, a więc co by nie było interweniuj

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Migotka mnie randka z suszarką w święta by kosztowała 5pkt i 500zł ale jakoś mi się upiekło :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wyraz twarzy Panów bezcenny,że kobieta pirat drogowy :lol: :lol:

cinek1808    27

znam dużo kobiet piratów drogowych i to wcale nie jest rzadki widok, przy ważnie są to kobiety które dobrze radzą sobie za kołkiem.Kiedyś byłem pod wrażeniem jak kobieta cofała tirem pod rampę gdzie panowie nie mogli sobie dać rady

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@cinek1808 masz rację,kobieta jest również dobrym kierowcą(bywają i wyjątki :lol: )Sama posiadam prawko na samochód,ciągnik,motor,ale na tira nie miałam odwagi się zamierzyć.Ale co za dużo to nie zdrowo :P

Migotka    22

Migotka mój kolega miał taki przypadek, zdjęcie od tyłu , przyjechał do mnie i wymyśliliśmy i napisaliśmy pismo , że nie jest w stanie wskazać kto prowadził o owej godzinie i w tym dniu pojazd, gdyż jest wielu użytkowników tego pojazdu, blee blee, i wysłaliśmy pod wskazany adres, w ciągu tygodniu dostał wezwanie, chodziło o 4pkt. i 200zł , tam się po prostu dogadywali, wręcz targowali, skończyło się na 100zł i 0pkt, a więc co by nie było interweniuj

hmm, no wiesz ja do Ciebie jechac nie będę , w razie czego możesz mi pomóc przez internet ;p

mam nadzieję że taki coś zdziała cuda ;)

wyraz twarzy Panów bezcenny,że kobieta pirat drogowy :lol: :lol:

Ania masz tutaj stuprocentowa rację, jak widzę facetów, których wyprzedzam, i ich minę, od razu robi sie weselej ;)

ps ale dostane jeszcze kilka pkt, to usiąde na du**e i będzie spotuj, jednej piratki ,mniej , wtedy poszukam kierowcy , tfu,tfu ...

spokój*

Edytowano przez Migotka

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Migotka nie TY jedna masz punkciki :D też się pochwalę dorobkiem ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hmm,,,,,troszkę mniej niż dużo :lol: :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no zgadłeś :lol: :lol: ale diablice tak mają :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się