Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gofiaczek    74

Ja byłam zawsze najwyższą dziewczyną w klasie, trochę mi to przeszkadzało, ale wmawiałam sobie, że to one są za niskie :P

Czasem nawet nie trzeba szukać, bo sama się może znaleźć, więc musicie być czujni :D

FINN    988

@agrouki, jak by nie patrzył jest w tym ziarno racji...

@gofiaczek, ma racje, czasami lepiej nie szukać, bo wtedy kiedy znajdziemy, może się okazać, że szukaliśmy na próżno...

@janusz20, dla jednej dziewczyny chłopak 180cm jest wysoki, a dla innej 190cm... w tym nie trafisz, wydaje ci się że jesteś wysoki, a i tak , może znaleźć się ktoś wyższy od Ciebie...

@damianursus1222, znajdzie się , spokojnie, tylko nic na siłę, bo moze się okazać, że ja spotkasz, ale juz bedzie za późno...i co wtedy??

@ania25, ja mam co najmniej 185cm wzrostu i jakos niższe niż 170cm wzrostu, jakoś wogóle mnie nie kręcą... ja lubie aby dziewczyna miał conajmniej 180 lub w tych okolicach, ale nie wyższa odemnie ;) ... jak dla mnie to wtedy jest prawdziwa kobieta..., a wiem z doświadczenia, że takie ciężko znaleźć, bo albo maja juz faceta, albo nie zgrabne...

@martina, bo pewno w ich okolicach nie ma wysokich dziewczyn i biorą to co jest dostępne... ;)

MaTeUsZ92    6

musisz byc pozytywnej myśli :) ja swojej wybranki jeszcze nie znalazłem :o ale małe rozeznanie już mam :wub: a mi osobiście wysokie dziewczyny sie podobaja, sam jestem wysoki to może dlatego a i jeszcze długie ciemne włosy to w nocy spać bym nie mógł :D

FINN    988

@MaTeUsZ92, włąsnie zapomniałem dodać , długich ciemnych włosach, oczywiście bez grama farby do włosów na nich... ;)

tedizetor56    94

musisz mieć wiecej pieniedzy to sama sie znajdzie ta jedna jedyna

pieniadze to nie wszystko,ale wszystko bez pieniedzy to h.j!!! :D

wiesmag    52

JEDYNY TAKI-to już jest-znajdzie się i JEDYNA TAKA.

co do wysokości-ja w gumofilcach i berecie mam 170 :lol:

jaro    163

Beret z antenką czy bez ?-gumofilce na "płaskim" czy "szpilka" ? :D

wiesmag    52

z antenką,oczywiście-wyobrażałeś sobie inny.

po czym poznać "bambra" w lecie?po berecie :D

Filipoo    14

mnie czeka los starego kawalera jak dziewczyny wszystkie uciekają do miasta

goń je, goń je :P ja tam się tylko rozglądam ale za to wszędzie, czy to wioska czy to miasto :) no i najlepiej jakby dziewucha miła 175-180cm wzrostu była by trochę niższa odemnie :) ale i na niższe też spoglądam :)

wiesmag    52

to je goń.wiecie jak to kogut kury gonił-kura do kury:nie za szybko bo nie dogoni,i nie za wolno-bo wyjdzie że łatwe jesteśmy.

Filipoo    14

ja szybko biegać umiem także jakby przyszło jakąś gonić to pewnie bym dogonił :D ale jeszcze się taka nie znalazła którą bym musiał gonić (i całe szczęście) :D

agrouki    8

jak mówi stare chinskie przysłowie kiedy nie wiesz co powiedziec powiedz stare chinskie przysłowie

Edytowano przez agrouki

martina    23

Ja mam 180 cm z groszami plus szpilki min 10 cm to ja preferuje panów powyżej 190 cm. Tak to czuje się nie za wygodnie... Kto był na targach w Kielcach sam mógł się o tym przekonać :)

W sumie dopuszczalna jest granica 185 :) ale to nie to samo :P

Powiem że u mnie nie ma wysokich, wszyscy w okolicach 180 a przy takim wzroście jak mój szpilki odpadają, a ja je kocham!! Prawie jak motocykle :P

Więc panowie pić mleko i rośnijcie!!!

Edytowano przez martina

wiesmag    52

@martina-tobie spojrzeć w oczy-przecież to na stołek trzeba się wdrapać :D a już ja to w fajne miejsce bym wzrokiem sięgał-bez wysiłku ślipia w "cyckach"-miodzio :lol:

agrouki    8

takie wysokie dziewczyny mnie nie krecą jak i wiekszosc facetów maksymalnie 175cm sam mam 185cm

MaTeUsZ92    6

widze kolego FINN żę mamy taki sam gust szkoda że nie jesteś z WLKP to byśmy jakieś wysokie panny znależli bo takie ślicznotki chodzą zazwyczaj parami ^^ i panny na moto i są nasze :wub:

FINN    988

@MaTeUsZ92, wiesz dla mnie odległość, to , żaden problem... :) ale gorzej bedzie z tym moto... no ale może kiedyś w przyszłości, coś się wykombinuje... ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się