Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
suzuki21l    5

dominikziemniak , wczoraj bujnełem się swoją TDM-ką, na Gorzów, i zauważyłem że nie tylko sezon motocyklowy się zaczął , ale i automatów z pobocza również

Migotka    22

Witam, od czasu do czasu wchodzę tu by poczytać wasze ciekawe teksty;p

wiadomo,że nie ze wszystkim się zgadzam... (ktos się już o tym nawet przekonał...)

chciałam tylko poprosić o kontynuację tematu, bo dzięki wam się się nie nudzę i powiedzmy że "stwarzacie sposób na automatyczną poprawę samopoczucia", co zabawne zalożyłam to "cholerstwo" tylko po to by to napisać , pozdrawiam ;)

jaro    163

Napisz z czym się nie zgadzasz a gwarantuję że za chwilę ktoś napisze taki tekst który dokładnie trafi w Twój gust :D .

Migotka    22

hah, nie potrzebuje lizusów, nikt nie musi mi na szczęście trafiać w gust;p

chodzi mi tylko o to by wspaniali panowie kontynuowali ten interesujący temat ;p

pozdrawiam ;p

jaro    163

Wspaniali-słyszeliście ?-no to biegusiem,biegusiem bo się kobieta zniecierpliwi...

wiesmag    52

@jaro-sam se biegnij-zobaczymy ile przebiegniesz-zanim ci przedsionki będą "migotać" :lol: :lol: :lol:

@Migotka-chcesz mieć fajną dyskusję-sama wpierw zatrzepocz rzęsami-my leniwe kocury mamy szare komórki męczyć?

wrzuć wątek to może jakiś kiciuś podejmie wyzwanie.

A co wy z tymi kotami i z tym marcowaniem się? :P Obyście nie wyszli na tym jak mój kot :) który wrócił po kilku dniach do domu kulawy na dwie łapy i ślepy na jedno oko :P

Ehhhh migotka ciekawe kto Cię zainspirował żebyś tu zaczęła zaglądać :) Pozdrawiam :P

romek6340    203

dominikziemniak widać twój kot walczył dzielnie o parnerkę. Powinneś być z niego dumny :)

Edytowano przez romek6340

wiesmag    52

@dominikziemniak-jaki pan taki kram :lol: :lol: :lol: nasz kocur wraca jak gazeta(taki chudy)za to potem pół wsi w jego klonach.

@romek6340-będzie dumny i wyprawi mu huczny pogrzeb.

może samice rysia podrywał :lol:

Edytowano przez wiesmag

Migotka    22

haha, jesteście zaje**ści, nawet umarłemu swoimi tekstami poprawilibyście humor - gwaratuję ;)

ps. Dominik wejść tu było łatwo , ale powiedz mi teraz jak mam skasować to dziadostwo hmm ? ^^

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co to ma być,klub marcujących sie kocurów!

Maciejo    33

Haha.... gdy przeczytałem te posty powyżej, to mi się odrazu poprawił humor :lol: :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kocury są,tylko gdzie te kocice!haha :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

haha :lol:

piotrus19    6

Śledzę ten temat, chociaż dotyczy mnie pośrednio ( mam dzieci w Waszym wieku) i postawa niektórych panów tutaj budzi przygnębienie.i myślę,że niejedna rozsądna dziewczyna omija ich szerokim łukiem.Z drugiej strony , kto poważny szuka dziewczyny "na życie" po dyskotekach?

Siedząc przed komputerem, nie wychodząc do realnych ludzi, nie patrząc w oczy drugiemu człowiekowi, nie obserwując z daleka tej przyszłej (kiedy ona/on nie wie,że ktoś patrzy i myśli), nie słuchając, co starsi i doświadczeni podpowiadają- trudno będzie dobrze wybrać.

Mam radę dla młodych ludzi : patrzcie na rodziców potencjalnego partnera/partnerki. Jak się do siebie odnoszą , czy mają wady, których absolutnie nie tolerujecie , a nawet, czy ich wygląd was nie odrzuca bo za jakieś 20-25 lat będziecie mieli w domu coś bardzo zbliżonego. Coś, co dzisiaj zaledwie irytuje, po latach może wzbudzać gniew lub odrazę.Jednocześnie stale pracujcie nad sobą, żeby być interesującymi dla partnera przez długie lata.

Wymagając od siebie macie moralne prawo wymagać od innych.

Tego doświadczonego Pana może i warto słuchać :) Jak panna fajna to teście zjeba** i vice wersa. Nie ma idealnie:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kocury są,tylko gdzie te kocice!haha :lol:

Słodkie kotki wabią kocurów do swoich norek :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

zależy co miałeś na myśli, bo ja zdrowy flirt słowny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto