Skocz do zawartości

Polecane posty

martina    23

Nie tylko turystyk wchodzi w rolę. Mam w planach przejechać Polskę dookoła i trzeba mi coś wygodnego żebym mogła robić przystanki max po 200 km trasy. A choper jakoś mi nie podchodzi, bardzo nie wygodnie sie mi jeździ.

lechu1602    5

Ja tak samo wolę turystyki niż czopery, nie ma to jak spokojnie sobie pojeździć na motorze.Motor nigdy ci nie powie że nie ma czasu albo że mu się nie chce.....:)

Sadek    446

Ja jak poznałem Narzeczoną to bujałem się polonezem, co prawda miał silnik rowera, ale chociaż wiem, że nie wyrwałem na samochód.

To Ja jak poznałem swoją żonę to też był polonez ale bez rowera.

Koledzy w Polonezach moc !!!!!

Oj lechu1602 widzę, że szybko się uczysz z tym: "Motor nigdy ci nie powie że nie ma czasu albo że mu się nie chce.....". A co do jazdy na motorze to wolna jazda nudzi... do tego stopnia, że można zasnąć :) Jest prędkość, jest też adrenalina i przyjemność:) Bo niby po co motocykle mogą "ciągnąć" grubo ponad 200km/h? Po to żeby ktoś na nich jeździł 80 - taka jazda to zabójstwo dla motocykla :P

Niech żyją ścigacze i ich kierowcy :)

martina    23

I literek na początek!!!

Ej chłopie chłopie smieszny jesteś, ale żebym cie kiedyś nie musiał zbierać z ulicy. Zawsze jak jeżdżę do motocyklisty to pierwsze co mam w głowie: ,,Żyje czy nie żyje?". No cóż ja tam zostaje przy swoich turystykach i jeździe z rozumem a nie "adrenaliną"...

pic2ek    5

I literek na początek!!!

Ej chłopie chłopie smieszny jesteś, ale żebym cie kiedyś nie musiał zbierać z ulicy. Zawsze jak jeżdżę do motocyklisty to pierwsze co mam w głowie: ,,Żyje czy nie żyje?". No cóż ja tam zostaje przy swoich turystykach i jeździe z rozumem a nie "adrenaliną"...

hahahaha nic dodać nic ująć. chłopiec pojechany bez mydła :)

pic2ek jeśli Cię jadą (bez mydła czy z mydłem) to Twój problem. Ja do takich osób nie należę. :P

martina jeśli to Ty byś mnie miała zbierać z ulicy to by była dla mnie przecież sama przyjemność :)

martina    23

Tylko nie wiem czy być nawet zauważył że to ja... No cóż kto co lubi...

binek    264

dominikziemniak po takiej wypowiedzi ''...Jest prędkość, jest też adrenalina i przyjemność...'' można wywnioskować że nie dorosłeś jeszcze do niczego ponad ruski rower. Znałem kilku takich bohaterów, dziś gryzą ziemie i wcale nie potrzebowali ścigaczy wystarczyła Jawa 350. Pół biedy jak rozwalisz się sam. ale tragedia jest jak zabijesz Boga ducha winnego człowieka a Ty przeżyjesz wtedy będzie płacz ja niech chciałem

Edytowano przez binek

lechu1602    5

ehhh, ludzie dajmy spokój już jemu, jak lubi szybką jazdę to trudno ale myślę że po pierwszym wypadku jeżeli przeżyje to odechce mu się takich wrażeń . a z resztą to jego życie i niech robi co chce, w końcu każdy lubi coś innego robić, on akurat lubi szybką jazdę i pewnie nikt z nas tego nie zmieni :)

binek to że akurat mi się coś stanie to mi wisi, ale wszyscy którzy mnie znają mogą potwierdzić, że bardzo uważam żeby kogoś nie skasować, i zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego nawet nie wiem jak bardzo by mnie ktoś prosił to nigdy w życiu bym nikogo nie zabrał na motor.

StasiekS    72

Gratuluję szybkiej reakcji skoro z prędkością 200km/h jesteś w stanie zatrzymać się gdy ktoś Ci na drogę wyskoczy.

StasiekS poprostu wiem jak się w takiej sytuacji zachować żeby w tego kogoś nie uderzyć. Ale dobra, koniec już bo z tematu o dziewczynach ześliśmy na temat o motorach :P a to nie o to tutaj chodzi :)

jacek456788    0

z Motarmi sportowymi to bym uważał 23 kwietnia 2011 (wielka sobota) chyba o godzinie 18 tak po oprzecie i z ostatnim rozrzutnikiem wyjechałem woziłem Pomiot kurzy na łąki z kurnikuw uderzył w mój Rozrzutnik w Aparaty w tył rozrzutnika taki doświadczony motocyklista miał jak mu się llicznik przy motorze zacioł to 320 km\h zabił się na miejscu motor to w kawałkach zbierali a kości to prawie w te wałki trzochające się wbiły nawet w tygodniku ciechanowskim opisali miałem tyle z tym wypadkiem problemuw że szok na prostym odcinku drogi szerokiej drogi wjechał mnie w rozrzutnik 17 godzin trzymali mnie na komisriacie w Mławie tylko ciągnik zdązyłem przepiąc na nowszy

jestem ohroniarzem w vive w sundey i w Ibizie a jak ma kolega jakieś wątki to zapraszam na soluwkę tylko z chirugiem zapraszam byli już tacy co myśleli że dziewczyne mogą moją bajerować albo tańczyć zresztą kto zatańczy z dziewczyną ochroniarza i kto się odwarzy jak niewierzysz to zrób tak kiedyś na jakiejś dyskotece założe się że zywy nie wyjdziesz każdy jest zadrosny o swoją dziewczyne i myśleli że są odemnie mocniejsi na wygląd wyglądalli jak by wiatr powiuwał chudy jak zadra a on namnie się narwał że być ochroniarzem to trzeba mnieć wygląd i umięsniony być sporo siły jednemu Ręce płamałem drugiego po obijałem i głowe rozbiłem i nic mi nikt nie zrobi wszystkich policjiantów znam

Moja justynka na studiach nie chodzi na dyskoteky tylko się uczy ona wie że jak bym się dowiedział o tym że ktoś inny maca justynke to bym go zabił za bardzomnie kocha jej koleżanka mi muwiła a nie jeden by chciał mieć taką dziewczyne Piękna blondi opalona atrakcyjna inteligentna jak cudo

MECHANIZATOR    156

sory jacek - nie chcialem odpisywać ale twój post mnie do tego nawołuje jak przedwyborczy plakat Donalda

To fakt - przy uderzeniu 320 km/h w rozrzutnik gostek "nijak nie miał szans" - ale kto normalny jezdzi po naszych drogach z taką prędkością ?? rozrzutnika tylko szkoda :)

Nie obraź się ale chwalisz się tym staniem na bramce jak by to był szczyt twoich marzeń i zyciowych ambicji - rozumiem że lubisz czasem komuś przypier...ić no ale żeby się tym zaraz chwalić ?? ja w pierwszej klasie podstawówki złamałem nos koledze z klasy "bo fikał" i jakoś nie zaliczam tego do życiowych sukcesów - a z tym biciem kogoś za to że zbliży się do twojej dziewczyny to jest poprostu chore - skoro masz takie zaufanie do swojej dziewczyny to dlaczego nie pozwalasz jej zatańczyc z innym chłopakiem ?? może ona chce poprostu zatańczyć - no chyba że w twojej okolicy każdy taniec z nieznajomym kończy się wspólnym śniadaniem ;) ? tak czy siak robisz wokół dziewczyny strefę ochronną przez którą nikt się nie przebije - znając jednak troche ten świat za jakiś czas ona może sama z nieprzymuszonej woli opóścić tą "złotą klatkę" - konkurentowi patrzy się na ręce a nie od razu wali po mordzie

Jakich znasz policjantów ?? komendanta wojewódzkiego czy chociaż powiatowego ?? - uwierz mi lub nie ale jak byś kogoś przemiescił swoimi działaniami na tamten świat to dzielnicowy ci nie pomoże

A co do twojej dziewczyny to - raz piszesz że ładna i atrakcyjna a za chwile że się uczy uczy i uczy i nie chodzi na imprezy jak jest na studiach - kto troche studiował to sam się niektórych rzeczy domyśla - no ale cóż czego oczy nie widzą tego srecu nie żal...

pozdrawiam

i wyluzuj troche chłopie

http://www.youtube.com/watch?v=NklSgmYbpSE

rogas    16

Jacek proszę!

Zmień profesję i zostań tylko ochroniarzem.

Proszę!

martina    23

Ale kolega Jacek wylewny, w sumie ta wypowiedz to zlepek różnych wątków i trudno się w tym połapać.

Co do uświadamiania kierowców to powinno sie to robić na kursach nauki jazdy, poświecić jedno spotkanie na taki hard seans ze zdjęciami z wypadków motocyklowych i samochodowych. Są dorośli nikt nam nie narzuci że straszymy, my tylko pokazujemy fakty.

Polecam wejść http://www.hcfor.pl/tragiczne-wypadki-na-drogach-18/

To nie dla ludzi o słabych nerwach...

Edytowano przez martina

MECHANIZATOR    156

zgadza się @martina - druga sprawa przed kursem na prawo jazdy powinna być chociaż jakaś rozmowa z psychologiem lub psycholog też powinien wydawać opinię czy ktoś się nadaje na kierowcę czy nie bo samochód czy motor w rękach nieodpowiedniego człowieka jest grozniejszą bronią niż AK-47 z pełnym magazynkiem - bo nie ukrywajmy to badanie lekarskie przed kursem na prawko to tylko stwierdzenie faktow czy delikwent ma obie ręce obie nogi i czy widzi lekarza z odległości 3 metrów

StasiekS    72

Oj jacek, widać że tylko się na bramkarza nadajesz. Co z tego że znasz lokalnych krawężników skoro i tak można Cię uspokoić. Oni Ci nie pomogą. Do tego nawet nie trzeba używać siły więc zwykły chuderlak może Ci takie bagno zrobić, że będziesz miał problemy do końca życia.

Mylicie się, ponieważ Ja doskonale sobie zdaje sprawę z konsekwencji jakie może nieść ze sobą szybka jazda. I powiem jedno, mam prawko od 4 lat i jeszcze nigdy się nie zdażyło, że bym stworzył sytuację w której bym naraził czyjeś życie przez moją szybką jazdę. To raczej by mnie parę razy już skasowali, a to przez to, że jakiś osioił się nie zatrzymał na stopie czy czerwonym świetle lub też jakiś kretyn wyprzedzał na "trzeciego", a do tego jeszcze Ci którzy wsiadają za kierownicę po pojaku. Więc nie mówcie, że ktoś kto lubi szybką jazdę ale nie robi czegoś takiego jak napisałem wyżej jest niebezpieczny na drodze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się