Skocz do zawartości

Polecane posty

jacek456788    0

Piękne marzenia. A co jeśli nie znajdzie pracy w okolicy? Albo jedyną pracą będzie posada sprzątaczki?

Wmojej okolicy naprawde dużo jest pracy zwłaszcza dla osób po studiach jestem po technikum mechanicznym i muszę pracować na wsi a znów brat ktury kiedyś miał zostać na gospodarswtie poszedł do miasta i musiałem zostać a że trafiła się dziewczyna jak to ojciec mówi idealna na wieś to też jest inna sprawa a na sprzątaczkie to chyba nie kazdy by chciał to jednak troche nie przywoita praca i zreszta dobry bajer i dziewczyna twoja tylko też zależy od wyglądu chłopaka i jaki ma samochód wiem co mówię jestem ochroniarzem na 3-dyskotekach i jakoś koledzy z ochrony to wiekszości Rolnicy i niemają z tym problemów poprostu jesteś ładny postawny dobrą fure masz i lasek masz w opór

Edytowano przez jacek456788

cinek1808    27

@jacek456788 racja dobra bajera i fura i większość dziewczyn twoja tylko że trzeba się jeszcze w niej pokazać a na wsi zawsze dużo pracy

Edytowano przez cinek1808

StasiekS    72

Czyli na wsi dużo roboty nie ma?

Dlaczego większość z Was ma takie parcie aby mieć dziewczynę? Wasze życie jest tak nudne, że szukacie nowych zajęć?

wiesmag    52

@StasiekS-kilkanaście stron temu jeden koniecznie chciał mieć chłopaka na gospodarkę :lol:

to że chcą dziewczynę-to zdrowy objaw-tym bym się nie martwił.

StasiekS    72

Wiadomo, że zdrowy i bardzo dobrze. Ale niektórzy mają takie parcie jakby bez kobiety u boku życie nie miało większego sensu.

jacek456788 jak Ty szukasz laski która poleci na Twój samochód to naprawdę Tobie współczuje.... Jak chcesz znaleźć dobrą dziewczynę to weź "bąka" i wtedy masz pewność, że dziewczyna nie leci na kasę tylko na Ciebie.

StasiekS nie zawsze zgadzam się z Tobą ale w tym przypadku się zgodzę: "Wiadomo, że zdrowy i bardzo dobrze. Ale niektórzy mają takie parcie jakby bez kobiety u boku życie nie miało większego sensu.". Bez kobiety na stałe się da żyć, a jeśli ma się mieć kiepską dziewczynę to lepiej jest mieć dobry motocykl :)

damianzbr    976

@StasiekS-kilkanaście stron temu jeden koniecznie chciał mieć chłopaka na gospodarkę :lol:

to że chcą dziewczynę-to zdrowy objaw-tym bym się nie martwił.

A drugi kilkanaście stron wcześniej bijąc w pierś zaklinał się że jest prawowitym katolikiem, a gdy tylko usłyszał o chłopie na gospodarkę chciał popełniać okrutnych mordów. Mało tego, teraz kupuje samochód by kochać się z dziewczyną bez ślubu, czyli też nie po katolicku.

janusz20    105

@jacek, na jakie auto tak wyrywasz panny?

Może na grubo szpachlowana Calibre wyrywa te rzekome lachony.(blachary) czy jakby to jeszcze bardziej obrazowo ująć?

lechu1602    5

heh, ja też nie, tak jak już koledzy wspominali, dziewczyna wyrwana na auto to zwykła "blachara"

cinek1808    27

według psychologów mężczyzni szukają kobiet według schematu iż im ładniejsza kobieta to według nich jest zdrowa i wyda im na świat zdrowe potomstwo (kwestia przetrwania) a kobiety patrzą na status majątkowy aby w życiu niczego im nie brakowało i patrzą na majętność niż urodę

lechu1602    5

zgadza sie, chciałbyś cinek 1808 , żeby twoja kobieta była z tobą tylko ze względu na twój majątek? Bo ja nie chciałbym....

Oj tak, dziewczyna wyrwana na samochód to zwykła blachara. Kiedyś robiliśmy sobie żarty z takich dziewczyn i powiem Wam, że drzwi od najnowszego Audi A6 Quattro się nie zamykały :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja natomiast czytałam, iż kobitki podświadomie zerkają na facetów barczystych, wyprostowanych, co świadczy o ich sile (i nie chodzi tutaj o hasło"masa, masa, masa" jak Panowie lubią przypakować) ale fakt jak to w artykule określono "reproduktora" - silne plemniki :)

jaro    163

Tak silne że nie sposób im ogonka oderwać jak się przypadkowo główka w kierunku migdałków a ogonek w stronę lusterka odwróci :D -sorry...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To pozostałość po epoce kamienia łupanego. ;) Przeżywał najsilniejszy i najbardziej sprawy osobnik męski. Na drodze selekcji naturalnej stawał się on osobnikiem gwarantującym wartościowe potomstwo, które potem można było dalej udoskonalać. :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się