Skocz do zawartości

Polecane posty

JAREK6    0

To nie ty jesteś dziwna to świat jest dziwny, to co dla jednego jest przekleństwem dla drugiego może okazać się błogosławieństwem.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wracając jeszcze do serca o którym wspomniał @cinek usłyszałam dzisiaj bardzo trafne słowa ale, że są z pogranicza religii nie będę wspominała na forum...

Sadek    446

ja kiedyś spotkałam się z określeniem: facet nie pies, na kości nie leci :D Widzę kolega to potwierdza :D

Na kości to jest jeszcze nic, nieraz można myśleć że to są ości - skóra musi się na czymś trzymać.

Nie szata zdobi człowieka. Co z tego jak będzie ekstra ładna jak charakter będzie miała okropny, wiadomo w pewnym wieku zwracamy uwagę na urodę a w pewnym na wartości człowieka.

Dobrze że mam już żonę na gospodarce. - czytam temat tylko z ciekawości i czytając niektóre sytuacje to włos się jeży.

Edytowano przez Sadek

Michufarmer    21

W kwestii wagi ciała raczej się nie wybiera, każdy rodzi się taki, a nie inny, tylko to nie powód żeby mieć polewkę z kogoś

Zgadzam się, ale można coś z tym zrobić. Mam kolegę, na 3 roku ważył ze 120 - 130kg. Pewnego dnia zawziął się, zadbał o dietę i pyk -30kg. Można? Można, tylko trzeba chcieć. Niektórzy wyznają zasadę: Jakim mnie Panie Boże stworzyłeś, takiego mnie masz".

Mówią, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które o siebie nie dbają. Coś w tym jest. Podobnie jest z facetami.

Każdy by chciał mieć "laskę" szczupłą, zadbaną itp a sam łazi jak "fleja".

Każdy mówi, że wygląd nie jest najważniejszy - nie jest "naj" , ale jest ważny. Wszyscy się zarzekają, że dla nich nie ma znaczenia jak kto wygląda, ale i tak dziewczyna wolałaby zadbanego mężczyznę, a facet zadbaną kobietę ;)

rogas    16

Duża kobieta to skarb! Zimą grzeje a latem daje cień. ;)

Wszyscy się zarzekają, że wygląd nie jest istotny. Ale rozważcie taką sytuację:

Stoją sobie dwie dziewczyny, których w ogole nie znacie: jedna piękna, zgrabna (w ilościach i proporcjach jakich sobie życzycie) i druga, nazwijmy to jak napisał michu powyżej, lekko zaniedbałą.

Do której podbijecie?

To samo pytanie do kobiet.

cinek1808    27

podbijam do tej zaniedbanej (jeśli zna tą zadbana) ponieważ u zadbanej nie miał bym szansy za 1 razem i czekał bym na odpowiedni moment żeby zabrać się za ta 1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Masz w zupełności rację @Michufarmer. Moje poprzednie wypowiedzi tyczyły się większej tolerancji na czyjąś puszystość. Fakt, że te osoby zamiast użalać się nad sobą mogą coś z tym próbować zrobić o ile czują się źle ze sobą i chcą to zmienić. Wspominana koleżanka z ławki też jak poszła na studia, jeszcze na pierwszym roku zasięgnęła porady dietetyka i rozpoczęła walkę z samą sobą i zrzuciła 15 kg. Nie wiem jak obecnie wygląda ale roku temu było bardzo, bardzo ok. Bycie schludnym świadczy o samym człowieku i dlatego nie ukrywajmy, że każdy taką właśnie osobę chciałby poznać. To działa automatycznie i nie ma nic złego w tym, że bardziej będziemy zwracać uwagę na osoby zadbane. @rogas wygląd jest istotny ale nie może nigdy stać na pierwszym miejscu, zawsze może być remis z tym co w tkwi w środku człowieka :D. @cinek dlaczego twierdzisz, że nie miałbyś szans, skąd to możesz wiedzieć jeśli nie zagadasz i druga kwestia „czekania na odpowiedni moment”, że zaniedbana ogarnie się?? Tylko czy to dobry pomysł, tak czekać?

Michufarmer    21

Z drugiej strony chłopak czy dziewczyna ogarnie się i zacznie dbać jak będzie miała/miał dla kogo ;)

@cinek1808 jak sobie powiesz, że nie masz szans to jej nie dostaniesz. Pomyśl, ze jest wiele dziewczyn, które myślą podobnie do Ciebie. Nie podejdę do @cinka1808 bo nie mam szans. Szansy nie da Ci dziewczyna jeśli Ty sam sobie jej nie dasz :D

jaro    163

To może trzeba zacząć tak wyglądać aby każda-powtarzam-każda dziewczyna uznała że ma u mnie szanse :D .

jaro    163

"Ja nie mam szans u ładnych dziewczyn ponieważ nie jestem zbyt urodziwy "-mam nadzieję że nie aż tak aby trzeba było edytować kawał na :

"

"Śnieżka, Herkules i Quasimodo chcieli sprawdzic, czy to, co o nichmówią jest prawda, tzn. Śnieżka najpiekniejsza, Herkulesnajsilniejszy, a Quasimodo najbrzydszy.Postanowili zapytać o to zwierciadełka.Pierwsza od zwierciadelka wychodzi Sniezka i sie cieszy:- Hurra, jestem najpiękniejsza!Potem kolej na Herkulesa:- Hurra, jestem najsilniejszy!Na końcu wychodzi Quasimodo:- Kto to jest k***a ten cinek 1808 ?" :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z drugiej strony chłopak czy dziewczyna ogarnie się i zacznie dbać jak będzie miała/miał dla kogo ;)

@cinek1808 jak sobie powiesz, że nie masz szans to jej nie dostaniesz. Pomyśl, ze jest wiele dziewczyn, które myślą podobnie do Ciebie. Nie podejdę do @cinka1808 bo nie mam szans. Szansy nie da Ci dziewczyna jeśli Ty sam sobie jej nie dasz :D

Pewnie, że będą dbać bardziej bo tak natura działa, że będą chcieli się sobie przypodobać/podobać/spodobać bardziej (jak kto tam woli). @Cinek! bierz się w garść bo z takim podejściem to faktycznie wiele nie zyskasz. Dziewczyny nie będą się o Ciebie starać bo to Panowie Wasza działka :P. Będziesz zwlekał i co...i dziewczyna pomyśli, że to Ty kogoś masz innego, że nią się nie interesujesz, pójdzie sobie w świat sama :D @jaro masz tak wyglądać aby dobrze się czuć, a dziewczyny nie uciekały od Ciebie, nie twierdzę, że tak jest bo Cię nie znam ale zapewne jest inaczej :D :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Doczytałam teraz co napisałeś @cinku o swoim wyglądzie. Otóż to Twoje zdanie że nie jesteś aż tak bardzo urodziwy, a może dziewczyny tak nie uważają, może im się podobasz jaki jesteś. Wiele osób tak ma że samym sobie nie podobają się mimo że daleko im do Quasimodo. Nie oceniaj sam siebie, a może daj na to szansę innym. Może tak w ogóle jest jakaś której bardzo się podobasz, a nawet o tym nie wiesz.:) Więcej wiary i uśmiechu

Edytowano przez Profil usunięty

jaro    163

@Slonce-"@jaro masz tak wyglądać aby dobrze się czuć, a dziewczyny nie uciekały od Ciebie, nie twierdzę, że tak jest bo Cię nie znam ale zapewne jest inaczej :D :D"-wyglądam tak-http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/74614-spotkanie-2008-by-olik/ a właściwie to lepiej no bo przecież jestem o parę lat starszy-a wiadomo z facetami jak z winem-czym starszy tym lepszy :D

cinek1808    27

do paru dziewczyn już zagadywałem i wszystkie mówią mi że możemy zostać znajomymi ponieważ nie jestem i ich typie.po kilku rozmowach dziewczyny przyznają mi że mam dobry charakter to jedyny mój plus

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@jaro mówisz, że im starsi tym lepsi?? hm :D :PFajnie, że Agrofotowicze tak się integrują ;)

@cinek najwidoczniej musisz trafić na taką której ten dobry charakter w zupełności wystarczy :)

Edytowano przez Profil usunięty

cieniek wydaje mi sie ze twoim problemem jest brak pewności siebie-postaraj sie to zmienić a napewno twe życie sie zmienini lepsze.

Michufarmer    21

Cinku to, że panna mówi Ci, że nie jesteś w jej typie, nie oznacza, że z Tobą coś nie tak. Przyznaj sam, że nie każda dziewczyna Ci się podoba ;)

U mnie w LO w pewnej klasie była dziewczyna, do której 2/3 chłopaków wzdychało, a dla mnie żadna rewelacja, żadna. Dziewczyna niebrzydka, umie o siebie zadbać ok, ale żeby aż tak wzdychać? Jak widać, rzecz gustu, a o nim się nie dyskutuje. I jeszcze raz napiszę: nawet nie wiesz ile jest dziewczyn, które by chciały się z Tobą umówić, ale się wstydzą ;)

A poza tym kiedyś usłyszałem takie zdanie: "Normalne dziewczyny to siedzą w domu przed telewizorem i jedzą czipsy". Może i coś w tym jest ;]

tomasz89    0

Nie ma co się załamywać, nie dla wszystkich kobiet wygląd jest najistotniejszą kwestią. :)

Pozwolę sobie na mała dawkę szowinizmu :D ot taka sobie przypowieść, żeby nie było że jakieś dowcipy czy coś...

Wstaje facet z łóżka, podchodzi do lustra, patrzy na siebie:

Wielkie brzuszysko, błenosajres na klacie, morda jak po siódmej transplantacji. Krzywy nos, odstające uszy, żółto-czarne zębiska z przerwami na cygaro.

Spogląda na łóżko w którym leży kobieta - jego małżonka.

Właściwie nie kobieta.... ANIOŁ! Długie, zgrabne sarnie nogi, szczuplutka, wygolona aż miło, idealne piersi jak u nastolatki, jasne blond włosy do pasa, błękitne oczy, sama Afrodyta zazdrościła by jej urody...

Spogląda jeszcze raz na siebie: "kremowe" pazury u nóg, koślawe stopy, opony jak ludzik Michelin, kuśka wersja mini, przepocony, śmierdzący tłusty wieprz z rybimi oczkami.

Patrzy jeszcze raz na anielicę w łóżku, znów na trolla w lustrze, po czym szepce do siebie:

-Nie rozumiem, jak do tego stopnia można kochać pieniądze...

jaro    163

@jaro-na tej fotce-typowy Japończyk z aparatem :D

Raczej typowy aparat z japończykiem :D .

Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowano przez gonzobonzobong

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hmm @ cinek kilka osób podało rady, a Ty jakoś zamilkłeś, mam nadzieję, że nie popadłeś w jeszcze większy brak wiary.. głowa do góry:)

cinek1808    27

teraz ostro biorę się do działania o moich osiągnieciach w tej dziedzinie napewno napiszę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się