Polecane posty

cinek1808    1746

chodzi ci zapewne o nadmiernie puszyste muszę przyznać że w jedna i drugą stronę tez nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Również kilka razy słyszałam, iż faceci na kości nie lecą, hehe

@JAREK6 nie wiem czy czytałeś mój post odnośnie koleżanki ze szkolnej ławki, chodziło mi , że wygląd właśnie nie jest najważniejszy. W kwestii wagi ciała raczej się nie wybiera, każdy rodzi się taki, a nie inny, tylko to nie powód żeby mieć polewkę z kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechol    1

@slonce ulubione reklamy? widziałaś "dżem dobry"? he he, polecam

a do serca i rozumu ktoś proponował 3 maskotkę przedstawiającą organ, którym kieruje się pare osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

oj widziałam, widziałam już dawno ale ubaw :D, a o trzecim organie do Serca i Rozumu było chyba na demotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"W kwestii wagi ciała raczej się nie wybiera, każdy rodzi się taki, a nie inny, tylko to nie powód żeby mieć polewkę z kogoś "- ja tam się nie znam ale kiedyś dziewczyny były (statystycznie rzecz ujmując oczywiście) duuuużo bardziej szczupłe-jak teraz widzę te 14-15 letnie (oczywiście wyglądające na 24-25 :D ) pasztety o wadze przewyższającej nawet moją :D to z chodnika na jezdnię schodzę aby nie zostać zdeptanym (na jezdnię bo jak pod ścianę to moga rozsmarować )-brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAREK6    0

@slonce czytałem twoją wypowiedź popieram to co napisałaś ale ja napisałem jaka jest rzeczywistość. Nie wyżywałem się na takich osobach znałem granice, co nie oznacza że jak inni się śmiali ja się nie śmiałem. Z upływem czasu człowiek się zmienia w technikum różnice w wyglądzie jeszcze dla niektórych ale nie dla wszystkich stanowiły powód do śmiechu. Natomiast na studiach nikomu to już nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to ja nie rozumiem tej "rzeczywistości"...., widocznie faktycznie jestem dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAREK6    0

To nie ty jesteś dziwna to świat jest dziwny, to co dla jednego jest przekleństwem dla drugiego może okazać się błogosławieństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wracając jeszcze do serca o którym wspomniał @cinek usłyszałam dzisiaj bardzo trafne słowa ale, że są z pogranicza religii nie będę wspominała na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

ja kiedyś spotkałam się z określeniem: facet nie pies, na kości nie leci :D Widzę kolega to potwierdza :D

 

Na kości to jest jeszcze nic, nieraz można myśleć że to są ości - skóra musi się na czymś trzymać.

 

Nie szata zdobi człowieka. Co z tego jak będzie ekstra ładna jak charakter będzie miała okropny, wiadomo w pewnym wieku zwracamy uwagę na urodę a w pewnym na wartości człowieka.

 

Dobrze że mam już żonę na gospodarce. - czytam temat tylko z ciekawości i czytając niektóre sytuacje to włos się jeży.

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

W kwestii wagi ciała raczej się nie wybiera, każdy rodzi się taki, a nie inny, tylko to nie powód żeby mieć polewkę z kogoś

 

Zgadzam się, ale można coś z tym zrobić. Mam kolegę, na 3 roku ważył ze 120 - 130kg. Pewnego dnia zawziął się, zadbał o dietę i pyk -30kg. Można? Można, tylko trzeba chcieć. Niektórzy wyznają zasadę: Jakim mnie Panie Boże stworzyłeś, takiego mnie masz".

Mówią, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które o siebie nie dbają. Coś w tym jest. Podobnie jest z facetami.

Każdy by chciał mieć "laskę" szczupłą, zadbaną itp a sam łazi jak "fleja".

Każdy mówi, że wygląd nie jest najważniejszy - nie jest "naj" , ale jest ważny. Wszyscy się zarzekają, że dla nich nie ma znaczenia jak kto wygląda, ale i tak dziewczyna wolałaby zadbanego mężczyznę, a facet zadbaną kobietę ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

Duża kobieta to skarb! Zimą grzeje a latem daje cień. ;)

 

Wszyscy się zarzekają, że wygląd nie jest istotny. Ale rozważcie taką sytuację:

Stoją sobie dwie dziewczyny, których w ogole nie znacie: jedna piękna, zgrabna (w ilościach i proporcjach jakich sobie życzycie) i druga, nazwijmy to jak napisał michu powyżej, lekko zaniedbałą.

Do której podbijecie?

To samo pytanie do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

podbijam do tej zaniedbanej (jeśli zna tą zadbana) ponieważ u zadbanej nie miał bym szansy za 1 razem i czekał bym na odpowiedni moment żeby zabrać się za ta 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Masz w zupełności rację @Michufarmer. Moje poprzednie wypowiedzi tyczyły się większej tolerancji na czyjąś puszystość. Fakt, że te osoby zamiast użalać się nad sobą mogą coś z tym próbować zrobić o ile czują się źle ze sobą i chcą to zmienić. Wspominana koleżanka z ławki też jak poszła na studia, jeszcze na pierwszym roku zasięgnęła porady dietetyka i rozpoczęła walkę z samą sobą i zrzuciła 15 kg. Nie wiem jak obecnie wygląda ale roku temu było bardzo, bardzo ok. Bycie schludnym świadczy o samym człowieku i dlatego nie ukrywajmy, że każdy taką właśnie osobę chciałby poznać. To działa automatycznie i nie ma nic złego w tym, że bardziej będziemy zwracać uwagę na osoby zadbane. @rogas wygląd jest istotny ale nie może nigdy stać na pierwszym miejscu, zawsze może być remis z tym co w tkwi w środku człowieka :D. @cinek dlaczego twierdzisz, że nie miałbyś szans, skąd to możesz wiedzieć jeśli nie zagadasz i druga kwestia „czekania na odpowiedni moment”, że zaniedbana ogarnie się?? Tylko czy to dobry pomysł, tak czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Z drugiej strony chłopak czy dziewczyna ogarnie się i zacznie dbać jak będzie miała/miał dla kogo ;)

@cinek1808 jak sobie powiesz, że nie masz szans to jej nie dostaniesz. Pomyśl, ze jest wiele dziewczyn, które myślą podobnie do Ciebie. Nie podejdę do @cinka1808 bo nie mam szans. Szansy nie da Ci dziewczyna jeśli Ty sam sobie jej nie dasz :D


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

To może trzeba zacząć tak wyglądać aby każda-powtarzam-każda dziewczyna uznała że ma u mnie szanse :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"Ja nie mam szans u ładnych dziewczyn ponieważ nie jestem zbyt urodziwy "-mam nadzieję że nie aż tak aby trzeba było edytować kawał na :

"

"Śnieżka, Herkules i Quasimodo chcieli sprawdzic, czy to, co o nichmówią jest prawda, tzn. Śnieżka najpiekniejsza, Herkulesnajsilniejszy, a Quasimodo najbrzydszy.Postanowili zapytać o to zwierciadełka.Pierwsza od zwierciadelka wychodzi Sniezka i sie cieszy:- Hurra, jestem najpiękniejsza!Potem kolej na Herkulesa:- Hurra, jestem najsilniejszy!Na końcu wychodzi Quasimodo:- Kto to jest k***a ten cinek 1808 ?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z drugiej strony chłopak czy dziewczyna ogarnie się i zacznie dbać jak będzie miała/miał dla kogo ;)

@cinek1808 jak sobie powiesz, że nie masz szans to jej nie dostaniesz. Pomyśl, ze jest wiele dziewczyn, które myślą podobnie do Ciebie. Nie podejdę do @cinka1808 bo nie mam szans. Szansy nie da Ci dziewczyna jeśli Ty sam sobie jej nie dasz :D

Pewnie, że będą dbać bardziej bo tak natura działa, że będą chcieli się sobie przypodobać/podobać/spodobać bardziej (jak kto tam woli). @Cinek! bierz się w garść bo z takim podejściem to faktycznie wiele nie zyskasz. Dziewczyny nie będą się o Ciebie starać bo to Panowie Wasza działka :P. Będziesz zwlekał i co...i dziewczyna pomyśli, że to Ty kogoś masz innego, że nią się nie interesujesz, pójdzie sobie w świat sama :D @jaro masz tak wyglądać aby dobrze się czuć, a dziewczyny nie uciekały od Ciebie, nie twierdzę, że tak jest bo Cię nie znam ale zapewne jest inaczej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Doczytałam teraz co napisałeś @cinku o swoim wyglądzie. Otóż to Twoje zdanie że nie jesteś aż tak bardzo urodziwy, a może dziewczyny tak nie uważają, może im się podobasz jaki jesteś. Wiele osób tak ma że samym sobie nie podobają się mimo że daleko im do Quasimodo. Nie oceniaj sam siebie, a może daj na to szansę innym. Może tak w ogóle jest jakaś której bardzo się podobasz, a nawet o tym nie wiesz.:) Więcej wiary i uśmiechu

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@Slonce-"@jaro masz tak wyglądać aby dobrze się czuć, a dziewczyny nie uciekały od Ciebie, nie twierdzę, że tak jest bo Cię nie znam ale zapewne jest inaczej :D :D"-wyglądam tak-http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/74614-spotkanie-2008-by-olik/ a właściwie to lepiej no bo przecież jestem o parę lat starszy-a wiadomo z facetami jak z winem-czym starszy tym lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

do paru dziewczyn już zagadywałem i wszystkie mówią mi że możemy zostać znajomymi ponieważ nie jestem i ich typie.po kilku rozmowach dziewczyny przyznają mi że mam dobry charakter to jedyny mój plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@jaro mówisz, że im starsi tym lepsi?? hm :D :PFajnie, że Agrofotowicze tak się integrują ;)

@cinek najwidoczniej musisz trafić na taką której ten dobry charakter w zupełności wystarczy :)

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj