Skocz do zawartości

Polecane posty

jaro    163

Nie jest źle :D -w każdym bądź razie : "Śnieżka, Herkules i Quasimodo chcieli sprawdzic, czy to, co o nich

mówią jest prawda, tzn. Śnieżka najpiekniejsza, Herkules

najsilniejszy, a Quasimodo najbrzydszy.

Postanowili zapytać o to zwierciadełka.

Pierwsza od zwierciadelka wychodzi Sniezka i sie cieszy:

- Hurra, jestem najpiękniejsza!

Potem kolej na Herkulesa:

- Hurra, jestem najsilniejszy!

Na końcu wychodzi Quasimodo:

- Kto to jest k***a Krzysztof Cugowski ?! "

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

haaaaaahaaa dobre!! :D, wiecie co, od tego forum można się uzależnić, dobrze, że od poniedziałku odwyk :P

jaro    163

Ty się nie ciesz-Ty kupuj smartfona żeby sobie mobilnie luknąć...(od poniedziałku oczywizda)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja chyba jestem staroświecka, dla mnie raczej tel. to służy do dzwonienia plus smsy i wystarczy. Nie lubię aż tak być od niego zależna

wojtas    73

Ty się nie ciesz-Ty kupuj smartfona żeby sobie mobilnie luknąć...(od poniedziałku oczywizda)

hehe- coś mi to przypomina:

-to ile te komputerki?

-a po ile?

-pan mówisz ile- ja mówię po ile?

-nooo pięćdziesiąt

- no to po pięćdziesiąt

-to czterdzieści

-a to po sześćdziesiąt........

cinek1808    27

A ja myślę, że każdy jest piękny na swój sposób ;)

można mieć urodę a także piękną duszę

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@cinku1808 uroczo to ująłeś, a ja dodam, że tyczy się to w takiej samej mierze zarówno Pań jak i Panów :D;)

cinek1808    27

Racja.Uroda przemija a charakter zostaję.Nie można tylko patrzeć na urodę bo liczy się też serce

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@cinek1808 przypomniałeś mi lata podstawówki i gimnazjum jak to miałam tyle lat koleżankę z ławki, fakt należała do puszystych i to decydowało dla większości, że nie była lubiana ogólnie czego ja jakoś nie rozumiałam. Miałam z nią kontakt poza szkołą i to nawet duży, a inni jakoś traktowali ją jak przedmiot kpin, fakt faktem czasem i mnie wkurzała ale jakoś nie spoglądałam na nią przez pryzmat "wielkości ciała" bo liczyło się dla mnie to jaka była z charakteru jako koleżanka. Nie należała do pięknych ale była fajną kumpelą w czasie szkolnych lat ( mimo, że dzieląc z nią ławkę miałam raczej 1/3 do dyspozycji :D) ;).

@dominikuziemniak Serce i Rozum zawsze muszą iść w parze ;P

tak na marginesie moje ulubione reklamy: właśnie z Sercem i Rozumem oraz oczywiście "Łowicz gorą" czyli przetwory z gadającymi sztućcami :D

cinek1808    27

co to puszystych dziewczyn według mnie facetowi bardziej spodobają się trochę puszyste niż szkielety.Nie rozumiem więc niektórych dziewczyn co się nadmiernie odchudzają aby przypodobać się chłopakom

Edytowano przez cinek1808

Maniaa    0

co to puszystych dziewczyn według mnie facetowi bardziej spodobają się trochę puszyste niż szkielety.Nie rozumiem więc niektórych dziewczyn co się nadmiernie odchudzają aby przypodobać się chłopakom

ja kiedyś spotkałam się z określeniem: facet nie pies, na kości nie leci :D Widzę kolega to potwierdza :D

JAREK6    0

Kwestia gustu, ale prawda jest taka,że puszysta dziewczyna jest bardzo często narażona na różnego rodzaju docinki lub żarty zarówno ze strony dziewczyn jak i chłopaków. Wizerunek dziewczyny kreowany przez media jak i czasopisma jest zupełnie inny. Zarówno w podstawówce jak i w gimnazjum sam często żartowałem z takich osób z perspektywy czasu wiem że to głupota ale w tedy to była dobra zabawa. Wniosek wygląd jest ważny.

cinek1808    27

chodzi ci zapewne o nadmiernie puszyste muszę przyznać że w jedna i drugą stronę tez nie dobrze

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Również kilka razy słyszałam, iż faceci na kości nie lecą, hehe

@JAREK6 nie wiem czy czytałeś mój post odnośnie koleżanki ze szkolnej ławki, chodziło mi , że wygląd właśnie nie jest najważniejszy. W kwestii wagi ciała raczej się nie wybiera, każdy rodzi się taki, a nie inny, tylko to nie powód żeby mieć polewkę z kogoś

Grzechol    0

@slonce ulubione reklamy? widziałaś "dżem dobry"? he he, polecam

a do serca i rozumu ktoś proponował 3 maskotkę przedstawiającą organ, którym kieruje się pare osób ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

oj widziałam, widziałam już dawno ale ubaw :D, a o trzecim organie do Serca i Rozumu było chyba na demotach

jaro    163

"W kwestii wagi ciała raczej się nie wybiera, każdy rodzi się taki, a nie inny, tylko to nie powód żeby mieć polewkę z kogoś "- ja tam się nie znam ale kiedyś dziewczyny były (statystycznie rzecz ujmując oczywiście) duuuużo bardziej szczupłe-jak teraz widzę te 14-15 letnie (oczywiście wyglądające na 24-25 :D ) pasztety o wadze przewyższającej nawet moją :D to z chodnika na jezdnię schodzę aby nie zostać zdeptanym (na jezdnię bo jak pod ścianę to moga rozsmarować )-brrr...

JAREK6    0

@slonce czytałem twoją wypowiedź popieram to co napisałaś ale ja napisałem jaka jest rzeczywistość. Nie wyżywałem się na takich osobach znałem granice, co nie oznacza że jak inni się śmiali ja się nie śmiałem. Z upływem czasu człowiek się zmienia w technikum różnice w wyglądzie jeszcze dla niektórych ale nie dla wszystkich stanowiły powód do śmiechu. Natomiast na studiach nikomu to już nie przeszkadzało.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to ja nie rozumiem tej "rzeczywistości"...., widocznie faktycznie jestem dziwna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się