Skocz do zawartości

Polecane posty

Cinek8541    75

cinek8541 rybka po japonsku jest super,dla mnie najlepsza.w sobote bede robil napewno.pozdrowil

ciekawe czy wg. tej samej receptury,czy bedzie podobnie jak z tą sałatka :lol:

asiulka92    0

No i bardzo mnie to cieszy Słońce :D moje zaproszenie jest aktualne także jak będziesz w moich stronach to drzwi otwarte :D

@Cinek spokojnie ale przyjdz z kolegą, bo nas 2 będzie :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziękuję ;) kto wie, może kiedyś skorzystam będąc w Twoich okolicach ;), zapraszam również do siebie i nie tylko do akademika na rosołek zrobiony przeze mnie:P

Edytowano przez Profil usunięty

gofiaczek    74

Zgadza się "przez żołądek do serca", chyba musi w tym coś być. Ale tym razem to Panowie muszą się postarać i upichcić coś :P

Myślę, że założenie lub odnowienie tematu o gotowaniu nie jest głupim pomysłem.

A tak poza tym karnawał w pełni, a Panowie tak gaworzą na AF zamiast działać. :D

@Michufarmer nie, nie cierpię na bezsenność :)

Michufarmer    21

Jaki się "smaczny" temat zrobił ;)

Ja teraz już nie gotuję sobie obiadków jak to miało miejsce na studiach. Zatęskniłem trochę za naleśnikami ze szpinakiem i sosem czosnkowym, za plackami ziemniaczanymi, kurczakiem po chińsku.... chyba będę musiał coś na weekendzie upichcić :P

Miłego dnia B)

Famer21    6

Ja to wcale nie umiem gotować :D Drinki robić przeróżne to tak, ale gotować to nie.. A moja może prześliczna i jest, ale z gotowaniem tylko podstawowe potrafi polskie. Nic wyszukanego jak matka, jej wystarczy mieć wszystkie potrzebne rzeczy i cuda robi :D W sumie jedynie co to zj... jajecznice robie :D

Cinek8541    75

A tak poza tym karnawał w pełni, a Panowie tak gaworzą na AF zamiast działać. :D

zatem działajmy....

;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O nie! kolejna osoba narobiła mi smaku i to na naleśniki, które robię od miesiąca i jakoś zrobić nie mogę z braku czasu :/:(, a zjadłoby się oj zjadło :P:D

andrzej2110    529

Ja mam w niedziele zawsze naleśniki na śniadanie :D

Słonko chcesz się nauczyć odwracać naleśniki przy użyciu tylko patelni??

samczyk1991    82

A narobiliście smaku na naleśniki, zaraz pójdę do biedronki po nie, z serem moje ulubione :)

Ja tam gotować nie potrafię wogle. Do tej pory ani razu nie obierałem ziemniaków, nawet frytki mamusia mi robiła, a teraz lipa :(

Także, przyszła dziewczyna będzie musiała się pogodzić z przyszłością przy garach. Fajnie by było wracać do domu więdząc, że ukochana czeka na Ciebie z obiadem i zimniutkim pifkiem :)

Ja to jak mieszkałem na gospodarstwie z rodzicami to po ciężkim dniu pracy lubiałem sobie zjeść, mega porcję frytek do tego pół kilo ''cienkiej'' kiełbasy podsmażonej na patelni do tego 2 browary i byłem

szczęśliwy :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@andrzej czasem udaje mi się tak odwrócić naleśnika ale dziękuję za propozycję ;)

Michufarmer    21

Do tej pory ani razu nie obierałem ziemniaków

:blink: :blink:

Także, przyszła dziewczyna będzie musiała się pogodzić z przyszłością przy garach. Fajnie by było wracać do domu więdząc, że ukochana czeka na Ciebie z obiadem i zimniutkim pifkiem :)

A ukochana chciałaby wrócić z pracy i mieć też ugotowany, cieplutki obiad, pozmywane, posprzątane, podłogi i okna pomyte, pranie zrobione i poprasowane.... hehe :P

Cinek8541    75

Ja tam gotować nie potrafię wogle. Do tej pory ani razu nie obierałem ziemniaków

po ciężkim dniu pracy lubiałem sobie zjeść, mega porcję frytek do tego pół kilo ''cienkiej'' kiełbasy podsmażonej na patelni do tego 2 browary i byłem

szczęśliwy :P

1. to pewnie w wojsku nie byłeś :lol:

2. masz spust-trza kiedyś jakieś zawody urządzić

p.s

akurat skończyłem kolacyjkę taka lajtowa modyfikacja naleśników tj. pokerojone w plasterki jabłuszka i obsmażone w cieście naleśnikowym....... :P

andrzej2110    529

Dawno naleśników nie piekłem. Ale kiedyś w szkole zszokowałem cało klasę i nauczycielkę odwracając placka w powietrzu :D Musze kiedyś spróbować czy z wprawy nie wyszedłem :D

Michufarmer    21

@Cinek8541 ja jabłka ścierałem na grubej tarce i dodawałem do odrobinę posłodzonego cista naleśnikowego, ale o lekko gęstszej konsystencji i też bardzo fajne placuszki wychodziły B)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie apropos:) czekam na opinie Agrofotowiczów odnośnie tematu kulinarnego :D, a póki co jestem na placu boju który zwie się egzamin :P, co do placuszków mam też swój przepis :D

rogas    16

Fajnie by to wyglądało, jak każdy ma jakiś sposób na jakieś danie.. Albo kłótnie co jak należy zrobić, albo każdy robi po swojemy i później porównanie każdego dania.

Ja uwielbiam kuchnię włoską. Makarony niemal pochłaniam. A spaghetti z sosem mięsno-pomidorowym.. mmm.. bez żadnych sosów torebkowych. Wszystko samodzielnie.. Bazylia i oregano..

Od piątku będzie można zacząć gotować :D

Zastanawia mnie jajecznica na boczku i maśle.. jednocześnie??

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hmmm to ja przy zbiorowym gotowaniu zajęłabym się mięsem np od łopatki w milionie przypraw i z pieczareczkami oczywiście :D, a do tego pyszna suróweczka :D (sylwestrowicze byli bardzo zadowoleni z tego dania :D) ale w sumie skoro Panie są w mniejszości na forum to może jednak Panowie niech pokażą co umieją w kuchni :D:P

@rogas właśnie jajecznicy na boczku i maśle nie jadłam :P trzeba spróbować :D

rogas    16

Musi to być ciekawe połączenie.. dwa rodzaje tłuszczu..

Ale skoro Brytole jedzą smażone jajka na bekonie (i jajko i bekon pływa w oleju) to może coś z tego będzie?

Przetestuję jak mi podłączą kuchnię i dam znać.

gofiaczek    74

A co taki zastój się zrobił? Uczycie się czy wyrywacie lachony? :D Myślałam, że coś poczytam ciekawego, a tu nic.

A propos naleśników przypomniało mi się pewne powiedzonko z jednego z programów kulinarnych: "Pierwszy mąż jest jak pierwszy naleśnik - nigdy się nie udaje." :P:P:P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się