Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oczywiście, że też się liczy, szczególnie dla mężczyzn. Już kiedyś wałkowaliśmy ten temat :P

@gofiaczku i jak w końcu spędziłaś sylwestra? :)

Cinek8541    75
Oczywiście, że też się liczy, szczególnie dla mężczyzn. Już kiedyś wałkowaliśmy ten temat

Pewnie,że się liczy ale na pewno nie w 100%(przynajmniej dla mnie)...fajnie,ze dzięki Monice temat się bujnął- zaczęły się ujawniać w dyskusji agrofotoforumowicz-ki. :) Nic bardziej cennego niż obiektywne zdanie obu ze stron...

a.d wcześniejszych wypowiedzi chłopak z ha ma gorzej niż dziewczyna w podobnym położeniu.

fendt612lsa    46

Pewnie,że się liczy ale na pewno nie w 100%(przynajmniej dla mnie)...fajnie,ze dzięki Monice temat się bujnął- zaczęły się ujawniać w dyskusji agrofotoforumowicz-ki. :) Nic bardziej cennego niż obiektywne zdanie obu ze stron...

a.d wcześniejszych wypowiedzi chłopak z ha ma gorzej niż dziewczyna w podobnym położeniu.

Prawda,że chłopak ma gorzej jak ma ziemię

wiesmag    52

chłopak z hektarami to zjawisko codzienne,a dziewczyna z hektarami to rzadkość :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

też się z tym zgadzam, że jak dziewczyna ma ziemię to ma lepiej niż chłopak.

Nie zgodzę się z Tobą ;), więcej jest przypadków gdzie chłopak ma mieć gospodarstwo po rodzicach niż córka. Wówczas dziewczynie ciężej znaleźć kogoś do siebie (o ile szuka w ogóle kogoś do prowadzenia gospodarstwa razem z nią) bo większość chłopaków jak już chce to ma swoje, a mało będzie takich co chcieliby, a nie mają własnego ;).

@wiesmag jesteś z okolic Kartuz, byłam byłam, ładnie :D, najbardziej pamiętam ołtarz papieski z Sierakowic :)

Edytowano przez Profil usunięty

Cinek8541    75

chłopak z hektarami to zjawisko codzienne,a dziewczyna z hektarami to rzadkość :lol:

własnie dlatego taki "biały kruk" jest b.pożądany wśród kolekcjonerów :)

wiesmag    52

słoneczko-mam do Kartuz 15km,do Sierakowic 25,mam włości z drugiej strony Kartuz,za to jestem bliżej trójmiasta.wiesz może i śmieszne ale ja tego ołtarza nie widziałem,jakoś mnie nie zainspirował,już prędzej Park Miniatur w Stryszej Budzie.może jest i ładnie na Kaszubach,ja jestem przyzwyczajony,jest pagórkowato,rzeźba terenu-ot cały urok.

emtecc    12

od krótkiego czasu śledzę ten temat... (z forum korzystam od dawna) i ale mogę stwierdzić, że płeć piękna coraz częściej zabiera głos na forum

emtecc    12

miejmy nadzieję, że będą pisały częściej

@Cinek8541 ... a nawet bardzo dobrze.

Famer21    6

też się z tym zgadzam, że jak dziewczyna ma ziemię to ma lepiej niż chłopak.

Czemu lepiej, znajdź dziewczynie porządnego chłopa jak ludzie tutaj na forum co by poszli na takie gospodarstwo i robili, potrafili cokolwiek zrobić jak chłopak z miasta i miałby z dziewczyną na wsi na polu robić, zapomnij taki co życie w mieście, a teraz na wieś 0 doświadczenia, a doświadczenie trzeba od młodych lat zbierać (oczywiście ja mam na myśli sytuacje gdy dziewczyna dostaje gospodartwo i przyszłym mężem bedzie na nim robić, nie dzierżawa czy sprzedać..) jest to możliwe, ale chłopak musiałby mieć na prawdę chęci i być pojętny. Dziewczyna ma lepiej tylko ze względu na urodę :D

danield28    33
chłopak z hektarami to zjawisko codzienne,a dziewczyna z hektarami to rzadkość

Ja znalazłem dziewczynę ze wsi i w dodatku jedynaczkę mam się cieszyć...? :D Pozdrawiam

gofiaczek    74

Słońce ja spędziłam w domu sylwestra. :)

Nie zgodzę się co do stwierdzenia, że dziewczyna ma lepiej. Wręcz przeciwnie ma gorzej. Kobieta, która wyjdzie za rolnika może pracować w swoim zawodzie, a jak już wcześniej wspomniałam kobieta-rolnik sama na roli nie da sobie rady, szczególnie z większym gospodatstwem.

Cinek8541    75

kobieta-rolnik sama na roli nie da sobie rady, szczególnie z większym gospodatstwem.

chyba,że będzie miała życzliwych i ...gotowych do pomocy sąsiadów B)

andrzej2110    529

Słońce ja spędziłam w domu sylwestra. :)

Nie zgodzę się co do stwierdzenia, że dziewczyna ma lepiej. Wręcz przeciwnie ma gorzej. Kobieta, która wyjdzie za rolnika może pracować w swoim zawodzie, a jak już wcześniej wspomniałam kobieta-rolnik sama na roli nie da sobie rady, szczególnie z większym gospodatstwem.

Dziewczyna z gospodarstwem szybciej znajdzie kawalera na gospodarstwo niż kawaler szukający dziewczyny która by chciała na gospodarstwo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się