Skocz do zawartości

Polecane posty

Sean    243
Napisano (edytowany)

Sean oberwałeś rykoszetem poprostu byłeś w złym miejscu o niewłaściwej porze

Wątpię, wręcz pewny jestem że ogień z bombowca skierowany był w obydwa myśliwce.     :) Myśliwców nawet nie drasnął, z łatwością mogłyby się obrócić i zniszczyć ten bombowiec, ale są na tyle lojalne że nie zrobią mu krzywdy,     :)  po prostu dumnie odlecą,     :)  stać ich na taki gest.     :P      :D

Edytowano przez Sean

Ywa    499

Chyba jest taka piosenka, coś mi świta...w stylu "nie ufaj kobiecie...."

z wyjątkiem żony oczywiście  ^^ 

Wszyscy jesteście jedyni w swoim rodzaju.... cudownie rozśmieszacie

Miłego weekand'u......

mariuszd93    489

Sean myśliwce po prostu nie chciały przyjąć do wiadomości- że wróg jest wyimaginowany... Ale nie przejmuj się, jak znam życie- powód zawsze się znajdzie...

Sean    243

Mariusz, pilot jednego z myśliwców zna dobrze te Messerchmitty     :P    także nie mów mu że to są tylko Kukuruźniki.        :lol:

Ansja    310

Sean przecież napisałam,ze to ogólnie sie dotyczyło.Dobrze wiesz,że kłócić się to nie warto ,czego tez staram się unikać.Teraz pretensje do mnie,oraz dziwne wczoraj dalsze iluzje w moim kierunku.
Sorry takie coś nie dla mnie.Więc jeśli ktoś ma jakieś między sobą zwady to załatwia się to by nikt na tym nie cierpiał..
Gdzie się podziały te żarty,pisanie swobodne?
Zatracone to aby ciągle udowadniać kto w tym stadzie jest silniejszy.
Sean zarówno Ty jak i również Grego obaj jesteście mi nadal bliscy.Lubię Was nadal.

Sean    243
Napisano (edytowany)

Szkoda że nie załapałaś że Twój bombowiec już dawno był bezpieczny i nikogo nie interesowało tak naprawdę co się z nim dalej dzieje, walka z myśliwcami stała się tu bardziej wciągająca.    :P   I błędem, było otwarcie ognia w kierunku myśliwców, w celu przypodobania się komuś, bo to Tobie w niczym nie pomogło, pokazałaś jedynie że nie warto stawać w Twojej obronie.    

Edytowano przez Sean

Ansja    310

To sobie walczcie i powodzenia...a mnie w to nie wciagajcie,bo wczoraj jednak tak po raz kolejny sie stało...zareagowalam.

Mam o wiele ważniejsze sprawy i problemy niz forum.

mariuszd93    489

Sean właśnie przyznałeś że celem myśliwców, wcale nie była obrona bombowca... Tylko walka ot tak dla sportu

PRIMO    179

Szkoda że nie załapałaś że Twój bombowiec już dawno był bezpieczny i nikogo nie interesowało tak naprawdę co się z nim dalej dzieje, walka z myśliwcami stała się tu bardziej wciągająca. :P I błędem, było otwarcie ognia w kierunku myśliwców, w celu przypodobania się komuś, bo to Tobie w niczym nie pomogło, pokazałaś jedynie że nie warto stawać w Twojej obronie.

To po kiego .... ta cała impreza co?

mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

Dla sportu Primo, żeby pokazać kto jest górą. Bombowiec ani przez chwilę nie był zagrożony.Dziwie się że tego wcześniej nie zrozumiałeś. I tyle lajków poszło na marne...I tym sposobem piękna historia o trzech muszkieterach poszła się p...

Edytowano przez mariuszd93

Meg5    344

Ansja  nic osobliwego ,nie obraź się proszę . :)

Może coś na poprawę humoru ... :D

mariuszd93    489

poszukaj postu Seana w którym porozdawał role. Gdyby ci się nie chciało- PRIMO był trzecim...

zetorki12    1935

To fakt jest tu dużo obgadywaczy i podpierdalaczy na AF

Jest też jeden kretyn , który "niczego się nie boi" :P:D i wydaje mu się że jest strasznie groźny , bo wszystkie dzieciaki w piaskownicy się go boją . :lol:

Ansja    310
Napisano (edytowany)

Meg tylko,że ja to jednak bym tym dwóm dała rade wp***dol dac i nie byłabym sie....
Wiesz jak to jest kto mocny w gębie ten słaby w piesciach ).

Zetorki deszcz pada i piasek jest mokry :)

Edytowano przez Ansja

PRIMO    179

poszukaj postu Seana w którym porozdawał role. Gdyby ci się nie chciało- PRIMO był trzecim...

JA? a to dobre ha ha ha ha ha ha aleś mnie rozbawił aż se kielicha nalewki machnąłem

LuckyLuke12345    106
Napisano (edytowany)

Jest też jeden kretyn , który "niczego się nie boi" :P:D i wydaje mu się że jest strasznie groźny , bo wszystkie dzieciaki w piaskownicy się go boją . :lol:

Dziadu!!! Przestrasz mnie Edytowano przez LuckyLuke12345

Ansja    310
Napisano (edytowany)

Dość dziwne jest to dla mnie,że ta niby zabawa z udowadnianiem swoich racji była zabawą dla piszących,ktora bardzo w to wciagla wiele osob.
Teraz nadal jest odwrocenie winy na mnie tylko dlatego,ze sie ostro odezwalam,bo juz wystarczajaco przykro tu zaczęło być.

Czy zdajecie sobie sprawę,że jest tu wielu rolnikow na tym forum ktorzy sie nie ujawniaja a szukaja na powaznie dziewczyny z ktora chcieliby zalozyc rodzine....)
Wiec jakie on ma szanse na to gdy takie zachowanie wiekszosc uzytkownikow odstrasza,zniecheca.
Naprawde nie wiele potrzeba aby znaleźć kogos kto okaze sie bliski,wystarczy wymienić ze soba kilka postow...
Aby później poznawać się lepiej ...

Edytowano przez Ansja

Sean    243
Napisano (edytowany)

Sean właśnie przyznałeś że celem myśliwców, wcale nie była obrona bombowca... Tylko walka ot tak dla sportu

Nie mój drogi, Sean przyznał że celem myśliwców była  obrona bombowca, tylko że wy wpadliście w wielką euforię rozprawienia się z myśliwcami zapominając tak naprawdę już o bombowcu.     :P  Myśliwce dalej odpierały atak.    :)

A rozdawanie ról, no cóż,    :)   zdziwiłbym się gdybyś załapał co przez to chciałem pokazać.      :)  Domyśl się.      :)

Edytowano przez Sean

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

masz na myśli tych dwóch co tu od cweli , kretynów i  dziadów się wyzywają ...wp .... im i po sprawie  :D  :D  :D

czy taka retoryka oskarżeń i gróźb w tym temacie to ma  zachęcać czy odstraszać ? bo już się gubię kto kogo i ile razy już tu bije i nie tylko tu   ;)  

miał być koniec seansu tej smutnej telenoweli i co ? 

Edytowano przez marko-kolo

Ansja    310

Marko po wypici 1L 40% czystej być może dostaniesz olśnienia i zrozumiesz... :)
W skrócie powiem główne udowadnianie tyczy sie mnie...Aż w końcu mnie to znudziło i nastąpiło urazenie meskiej dumy lub ego...no nie wiem co tam u facetow wystepuje #)

PRIMO    179

Jeszcze się naczytamy tej telenoweli przez niektórych wynoszonej do miana arcydzieła ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się