Skocz do zawartości

Polecane posty

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

Widzę podlapujesz nie swoje pomysły na ryposte
Widać bida umysłową dopadła
Swojego wieku nie ukrywam się go nie wsdydze i mam dystans do siebie
Więc się wysil bo mnie akurat tym nie pokonasz ani zrazisz

Pwiem Ci że chętnie bym został dziadkiem i nawet namawiam ale jakos sie wypinaja dorosle dzieciaki na to

Edytowano przez marko-kolo

zetorki12    1933

Mariusz jaka broń? To ma być pokojowe spotkanie osobiście tego dopilnuje :-)

Nooo , to Ja bede , skoro zapraszasz i strzelał nie będziesz :ph34r: .

Kurde - taka dyskusja ... , a bez Mego udziału :wacko: .

grego    218
Napisano (edytowany)

Widzę podlapujesz nie swoje pomysły na ryposte

Widać bida umysłową dopadła

Swojego wieku nie ukrywam się go nie wsdydze i mam dystans do siebie

Więc się wysil bo mnie akurat tym nie pokonasz ani zrazisz

Pwiem Ci że chętnie bym został dziadkiem i nawet namawiam ale jakos sie wypinaja dorosle dzieciaki na to

O Rany Boskie nie tłumacz się tak na każdym kroku ze wszystkiego, jak twój kompan , bo jeszcze kto pomysli żeś czymś zawinił.. :D Nie musisz tak tupotać stopkami wszyscy wierzą, że masz niebanalny dystans do siebie :lol: :lol: :lol:

Edytowano przez grego

marko-kolo    213

Przynajmniej nie ukrywam wieku i nie udaje małolata i znawcę kobiet których wy nie macie
Ot taki los inteligentów co wiedzą jak tylko nie maja z kim

grego    218

I tak tu wzdychasz o tych swoich latach i młodości innych... Już ci mówiłem, że to się nazywa kryzys wieku średniego. Niestety nie powiem ci jak go przejść bo mnie nie dopadł, zresztą nie te lata, ale widzę że to straszna dolegliwość  :o 

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

Znowu papugujesz ..zmysl coś śmiesznego bo to akurat już było i zostalo wytarte na innym dziadziuniu

Co tam inteligencia zablokowała polot ?
Czy sam nie potrafisz bez pomocy brylowac?

rolniczka30    2

he he he oj chlopaki chlopaki...mam dzis kiepski dzien ale nieco sie rozweselilam...mam porade-wezcie umowcie sie na kawe,dajcie sobie po razie i wszystkim cisnienie opadnie ;) a ponoc byl to post o szukaniu baby a tu chlopi jak koguty :) 

marko-kolo    213

No i o to chodzi żeby było wesoło
Nic tak nie bawi jak chłop nie ma baby i glupieje co tu widać po niektórych

rolniczka30    2

ha ha ha...do rolnik szuka zony...albo sobie zrobic casting na agrofoto...

grego    218

I mi zarzuca papugowstwo :lol: :lol: :lol:.

Łee skoro ty nie potrafisz niż z polotem wydusić z siebie to po co i ja mam się wysilać? Ale jak się tak zestrosowałeś to chyba się jednak spodobało. Noo widać ten blask w twoim oku, acz tłumiony przez twoją nieodpartą skromność :lol:

mariuszd93    489

koleżanko nie cytuj poprzedniego posta- bo tu mod stale zapraszany i przypadkiem Ty oberwiesz...

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

I mi zarzuca papugowstwo :lol: :lol: :lol:.

Łee skoro ty nie potrafisz niż z polotem wydusić z siebie to po co i ja mam się wysilać? Ale jak się tak zestrosowałeś to chyba się jednak spodobało. Noo widać ten blask w twoim oku, acz tłumiony przez twoją nieodpartą skromność :lol:

Skromny to jet tu jeden tylko co mu rzadna podobno się nie oprze

Ty możesz co najwyżej się slinic do niego i pobierać nauki ....tylko co sie trochę zasiedziales i sam bladniesz w oczach

grego    218

Eee no kolego wymyśl no coś w końcu swojego bo zaczyna nudą wiać jak tylko odbijasz piłeczkę :lol:. Pewnie ten stres Cię tak ogranicza, albo po prostu uwielbiasz być ośmieszany, są i takie przypadki w medycynie  :lol: 

mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

Ja tu wídzę tylko jednego który się ośmiesza. Pozuje na luzaka, a Spina się jak dziecko i pisze NIE SPINAJ SIĘ... I brnie z uporem maniaka w ślepą uliczkę. Trzeba wiedzieć kiedy skończyć...

Edytowano przez mariuszd93

grego    218
Napisano (edytowany)

Oho kolega chciał pomóc i też nas niczym nie uraczył jak tylko odbiciem piłeczki..., u Ciebie to norma i nikt się nie dziwi, ale po twoim nowym mentorze to spodziewałem się czegoś więcej, bo z początku wyglądał na bystrzaka, baa chciałem nawet posądzić go o udawanie inteligenta, ale daremne jego trudy :lol:

Apropo zakończeń... to wczoraj tak owe było w dośc dobrym stylu, ale nie, dorosły dzidziuś musi ssać tego kciuka  na okrągło... ;)

edit...

i powiedział to ten co przez kilkadziesiąt stron walił głową w mur i skończył z ostrzeżeniem :lol: :lol: :lol:. Brawo Ty ;)

Edytowano przez grego

LuckyLuke12345    106

Nooo , to Ja bede , skoro zapraszasz i strzelał nie będziesz :ph34r: .

Kurde - taka dyskusja ... , a bez Mego udziału :wacko: .

Nie wieże że taka d*pa puści się mamusi sukienki ale Ciebie bede najbardziej wyglądał :-)

Ywa    499

@Lucky to odpowiedz szczerze, dlaczego nie było Ciebie na Bednarach a miałeś być?

Sean    243
Napisano (edytowany)

Przynajmniej nie ukrywam wieku i nie udaje małolata i znawcę kobiet których wy nie macie

Ot taki los inteligentów co wiedzą jak tylko nie maja z kim

No nie udajesz, bo Ty się na nich najzwyczajniej normalnie nie znasz, to co chcesz udawać?     :lol:      

Edytowano przez Sean

mariuszd93    489

Oho kolega chciał pomóc i też nas niczym nie uraczył jak tylko odbiciem piłeczki..., u Ciebie to norma i nikt się nie dziwi, ale po twoim nowym mentorze to spodziewałem się czegoś więcej, bo z początku wyglądał na bystrzaka, baa chciałem nawet posądzić go o udawanie inteligenta, ale daremne jego trudy :lol:

Apropo zakończeń... to wczoraj tak owe było w dośc dobrym stylu, ale nie, dorosły dzidziuś musi ssać tego kciuka  na okrągło... ;)

edit...

i powiedział to ten co przez kilkadziesiąt stron walił głową w mur i skończył z ostrzeżeniem :lol: . Brawo Ty ;)

Widze kłopoty  z pamięcią , nie pamietasz już  kto  dziś  od  nowa  zaczął?  :huh:

Myślałem ze  zrozumiałeś  że nie każdy musi  udawać  , ale nawet tego nie kumasz  :lol: Ty  ciagle  coś musisz udawać  , a niektorzy po prostu  sa  sobą 

Ostrzeżenie  nie pierwsze i nie ostatnie , od  tego sie nie umiera , kapusie nie  dostaja  prawda? :P   Gdybyś nie  raportował-  to by nie  było  ostrzeżenia  :P  

Musze  przyznać  że  popelniłem  błąd,  bo szukałem  rozsądku - tam  gdzie go zwyczajnie nie ma  :P

Sean    243
Napisano (edytowany)

Mariusz i Marko, nie wiem co wy obaj bierzecie, ale radzę bierzcie tylko pół dawki, a majaki i zwidy ustąpią.   :P     :D    

Jeden uczepił się że coś udaje, drugi jakiegoś kablowania, dowody panowie, dowody inaczej się tylko pogrążacie.    

:lol:

Edytowano przez Sean

grego    218

Musze  przyznać  że  popelniłem  błąd,  bo szukałem  rozsądku - tam  gdzie go zwyczajnie nie ma  :P

Noo, we własnej głowie go nie znalazłeś prawda? Nie musisz się z tym tak obnosić i tak wszyscy to wiemy :lol:

Pamięć to ja mam doskonałą, a ty sięgnij w resztki swojej z dnia wczorajszego, a właśnie od tego czasu mamy tą wspaniałą dyspute  ;). Wczoraj nawet nie pisałem, ale twój mentor i tak nie miał taktu aby nie ciagać za uszy kogoś kogo nie ma...

A Ty skąd się dzisiaj tu w ogóle wziałeś? A tak nie potrafiłeś ogarnać, że nie nie pisze o Tobie, ale żeby nie wyjść na głupa to postanowiłeś brnąć dalej i sie ośmieszać :lol:.

Co do kapusiowania do moda to chyba jednak coś byś był w stanie powiedzieć, ot np. że ktoś kogoś namawia to pisania na kogoś..., ale co ja tam wiem  :P.

mariuszd93    489

tłumaczysz się? widzę że nie wiesz nic. coś tu wcinasz chyba o pw które mod założył mi i ansji , ale jakoś słabo wtajemniczony jesteś. zacytowałeś mój post- to zerknąłem. Chciałem skierować rozmowę na inny tor- ale nie skumałeś...

Ywa    499

Jeden uczepił się że coś udaje, drugi jakiegoś kablowania, dowody panowie, dowody inaczej się tylko pogrążacie.    

:lol:

Oj TY! Jest taka osoba, która bez żenady pisała do wszystkich wkoło ......a że ziarno trafiło na Twój podatny grunt i zakiełkowało, to widzę, że przeżywasz euforie ^^

P.S. wspominała, że nie muszę się o nią martwić, bo ma dobre układy z moder....

zatem w porządku...

Sean    243

Oj Ywuniu Ywuniu, nie wiem kto ma jakie układy z modami, przeczytaj kto kogo czepia się i oskarża o kablowanie.

grego    218

tłumaczysz się? widzę że nie wiesz nic. coś tu wcinasz chyba o pw które mod założył mi i ansji , ale jakoś słabo wtajemniczony jesteś. zacytowałeś mój post- to zerknąłem. Chciałem skierować rozmowę na inny tor- ale nie skumałeś...

Ja sie tłumacze?, a to wyżej to niby co? :lol:

Przypomnij sobie słowa Kmicica, w pewnym momencie rzekł on "Kończ Waść, wstydu oszczędź".... ;) I zrób to co on... jeszcze nie jest za późno..., a może i jest :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się