Skocz do zawartości

Polecane posty

grego    218
Napisano (edytowany)

Popieram Grego,a pozniej jest nagłe zdziwienie i oburzenie,że jest sie starym kawalerem.Skąd to sie bierze? A stad,że patrzy sie na kobietę tylko w sposób jako obiekt seksualny a nie jako osobę z ktora chce sie być,założyć rodzinę.Prócz atrakcyjnego wyglądu liczy sie chyba tez sposob myślenia,co ma sie tez w środku nie tylko lustrzana powłoka.

No nie byłbym taki pewny. Raczej facet z takimi wartościami skończy tak szybciej niż odwrotnie ;). Bo gdzie teraz znajdzie taką kobietę? :P

Gwałciciel to przestępca i trzeba się liczyć, że w naturze są drapieżniki.

Trzeba być świadomym, taktownym gdzie i jak się ubierasz.

A już myślałem, że napiszesz iż tacy są prawdziwymi mężczyznami, którzy biorą co chcą :lol: . Chociaż wiele się nie pomyliłem...

To co tam, burki wprowadzimy czy od razu kamieniowanie? :D

Edytowano przez grego

Ansja    310
Napisano (edytowany)

Jesli o mnie chodzi to juz dawno pełnoletnia jestem )
Poza tym należy troszke przestrzenniej patrzeć.Nie musi byc nawet dziewczyna jakoś pół nago ubrana aby zostać zgwałcona.Ileż jest teraz środków odurzających,nawet wracajac z pracy mozna byc napadnieta,itp.Są tez przypadki jak pijany mąż zgwałcił żonę.Więc czyja jest wina?

Grego gdzie znajdzie..w stodole na sianie z pewnością nie.Chyba,ze sam ja sobie tam zaniesie hehe .
Ups..ty nie masz siana :(

Edytowano przez Ansja

Ywa    499

Każdy jest kowalem swego losu.

I powinien również poczuwać się odpowiedzialny za dokonywane wybory...

grego    218
Napisano (edytowany)

To nie nadwrażliwość.....a osobowość....inne postrzeganie.

A dlaczego nie mogę być sobą, inna?

Możesz, zwracam tylko uwagą na pewne aspekty tego postrzegania, które się tu w pewien sposób udzielają. Nic więcej ;)

Grego gdzie znajdzie..w stodole na sianie z pewnością nie.Chyba,ze sam ja sobie tam zaniesie hehe .

Ups..ty nie masz siana :(

Czyzby juz wywiad  został przeprowadzony? :P

Edytowano przez grego

Ansja    310

Powiedzmy,że krasnoludki lub elfy mi o tym powiedziały :)

Może bocian zwiadowca hehe...

Sean    247

Ywa - po prostu tak jest . Próbowałaś sikać na stojąco :rolleyes: :D ?

:D   Też, po co suszyć np.rajstopy     2smiech.gif  Ale błędem byłoby się zakładać z facetem że zrobi identycznie.    sikanie.gif  :P    :lol:

marko-kolo    213

Wiem że żartujemy i daleko mi do spinki, tylko Twój styl żartów znacznie odbiega od mojego.     :P      

tu się zgadzam ...Twoja norma nie jest wyznacznikiem ... no chyba że dla tego   co tu włazi Ci w tyłek i udaje adwokata    ;)

ale co tam widocznie inteligencja go do tego zmusza  i dlatego to robi -nie wie  że  tego nie potrzebujesz ..ot taki on bystry 

nie podejrzewam   też że jesteście parą

no może tworzycie tu trójkąt  :D  :D  :D

ale dla mnie jako samotnego gracza  to masz rację że to nie ten  styl  

Ywa    499

Ywa - po prostu tak jest . Próbowałaś sikać na stojąco :rolleyes: :D ?

:P bardzo fajny żart

...jestem wyrozumiała, znam swoje powinności...

Ansja    310

Trójkąty to ja widziałam w postaci znaków drogowych :)

Kobiety nie muszą sikac na stojąco...częściej za to my potrafimy zachować tą kamienna twarz i nie jeden raz pokazać facetom,że potrafimy,mamy siłę przebicia tzw.jaja...czego wielu facetom brakuje.Niby cwaniacza a jak by co to wieja..)

MasterRoj    81

Lepiej niech tam kobieta zostanie dalej kobietą i myśli po kobiecemu a nie po innemu :)

Ansja    310

Trzeba zmienić okulary lub ustawienie jasności monitora ,bo od latania i składania tych skarg to żebyscie czasem nie dostali zapowietrzenia i zapalenia d*py lub sraczki :D .Jeszcze nie daj co wyskoczy pryszcz i dopiero wtedy bedzie wiekszy ból,,,podczas siedzenia ^^

mariuszd93    489

A ty o czym? o kim? do kogo? po co? takie uzależnienie / głód że sama ze sobą się kłócisz? czy się żalisz na dolegliwości?

aletes    57
Napisano (edytowany)

:lol:
Lepsi od kabaretu :lol:

Edytowano przez aletes

Sean    247
Napisano (edytowany)

tu się zgadzam ...Twoja norma nie jest wyznacznikiem ... no chyba że dla tego   co tu włazi Ci w tyłek i udaje adwokata    ;)

ale co tam widocznie inteligencja go do tego zmusza  i dlatego to robi -nie wie  że  tego nie potrzebujesz ..ot taki on bystry 

nie podejrzewam   też że jesteście parą

no może tworzycie tu trójkąt  :D  :D  :D

ale dla mnie jako samotnego gracza  to masz rację że to nie ten  styl  

A feeeeeeee, cóż za porównanie do trójkąta.   Tu role same się rozłożyły, wprawny widz nie miałby najmniejszego problemu z rozróżnieniem kto jest kto. My to raczej zacni trzej Muszkieterowie, Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego   :D  {PRIMO trochę stoi z boku, ale w razie potrzeby wspiera odpieranie ataku}

broniący honoru Królowej Anny  przed intrygami kardynała de Richelieu, {w tej roli Mariuszek jest boski} typu jakieś siuchty z podejrzanej maści "księciuniami."    :lol:

Do Ciebie jak ulał pasuje postać hrabiego de Rochefort, lubisz z uśmiechem na ustach wbić nóż w plecy i powiedzieć - taki luzak jak ty, no nie bądź sztywniak   :lol: , postacią hrabiny de La Fere, czyli Milady de Winter, to już Panie same się podzielą.     :P 

Brak tylko Konstancji i D'Artagnana, ale może przyjdą jeszcze.       :lol:   

Edytowano przez Sean

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się