Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sean    241

Aniu, jeżeli ktoś robi Ci na Pw. niestosowne propozycje nie znając Ciebie, tym bardziej jeżeli sobie tego nie życzysz, to jest to zwykła świnia niezasługująca na żadną dyskrecję.

Ansja    309

Sean przecież tak jak jest miedzy nami to tu wielu osobom tego brakuje.To,ze mnie faworyzujesz pewnie przeszkadza zwyczajnie.Ciezko pojąć,ze piszac na forum to pisze ja bardziej tylko dlatego aby temat ciwgnac,że robie sobie zarty.

Teraz mniej pisze,bo mam ciekawsze zajecia...
Zreszta powiem innaczej wole swpj czas poświęcić osobie ktora jest dla mnie bardzo ważna.Zamiast tracic czas na forum.

Sean    241

Dobrze piszesz chłopie  :D

Inaczej nie można, dziwię się takim kretynom którzy myślą że takimi tekstami zachęcą dziewczynę do siebie, nawet choćby nie wiem jak źle się prowadziła, nie mówiąc już o tych porządnych. Na co jej takie bydle, z takim tekstem to na łące do krowy.

mariuszd93    489

mnie to tylko śmieszy, to wasze wzajemne włażenie sobie w tyłki... Tak samo jak to , źe na wszystkie przegięcia masz wymówki. Ja pierdzielę normalnie klapki na oczach, że siebie nie widzać- tylko innych. Hipokryzja w czystej postaci...

PRIMO    179

Jak widzę nie potrafisz czy nie chcesz odpuścić tego tematu daj żesz już spokój bo to zrobiło się nie smaczne

mariuszd93    489

czyli co? to że osoba która ciągle wytyka innym dwulicowość , ocenianie itp - nie zauważa że sama to robi? A ja jej próbuje to uświadomić...

Sean    241
Napisano (edytowany)

Nikt nikomu nigdzie nie wchodzi, ale nie mam powodu nie szanować Ani, bo nic złego nie robi i nie mam  zamiaru być jak zwierzę w grupie, jedno się uweźmie na któreś to reszta ślepo atakuje, bo słabszego trzeba wykończyć.

Czemu Ania mnie ani @grego nie ocenia? @PRIMO,  jakoś do Niej nic nie ma, tylko stale jedni i ci sami są przez Nią strasznie poszkodowani.

Edytowano przez Sean

Sean    241

Ale czemu my z Anią nie mamy żadnych problemów, osobiście też nie zawsze się z nią zgadzałem, jednak jakoś umiała przyjąć moje argumenty.

Ansja    309

Ciężko to widze pojąć niektórym,że jesli się kogos zna lepiej i tu mowie o wymianie miedzy sobą wielu poglądów w postach to jest zwyczajne lubienie sie oraz juz sie wie tez o czym mozna fajnie wymieniac posty z tymi osobami.

Jezeli sie ktoś przyczepi i jedzie po mnie to co?Mam siedziec cichutko ?Stawiam odwet.
Mi Mariusz zarzuca ocenianie a sam to robi wobec mnie i nie moze przestać.Mnie to jebie...pisz pisz..Najlepiej do Playboya.
Lub do Przyjaciółki moze tambeda chetni czytelnicy.

Ale czemu my z Anią nie mamy żadnych problemów, osobiście też nie zawsze się z nią zgadzałem, jednak jakoś umiała przyjąć moje argumenty.

To jest mimo wszystko proba zrozumienia oraz wyrozumiałość,ze mozna miec odmienne zdanie.
Sean przecież ja zazwyczaj unikam awantur,bo jednak troche mam pokory.

Sean    241
Napisano (edytowany)

oraz juz sie wie tez o czym mozna fajnie wymieniac posty z tymi osobami.

Konwersacja nie polega też tylko na przytakiwaniu, można się z kimś i nie zgadzać, tylko że wtedy trzeba to odpowiednio uzasadnić, by adwersarz stracił swoje argumenty, sam zwykły atak przyniesie  odwrotny skutek.   

Aniu, Ty czasem potrzebujesz "małego klapsa na tyłek", takiego bardziej żeby jednak był, ale nie zabolał,    :P przede wszystkim za to że dajesz się wciągać w takie przepychanki.   Co niektórzy chcą Ci za coś przyrżnąć porządnie, ale bardziej dla zasady żeby pokazać kto tu jest górą i gdzie Twoje miejsce, a to nie jest metoda wychowawcza.    :)  

Edytowano przez Sean

mariuszd93    489

sean uzasadniłem myślę że całkiem dobrze co zarzucam ansji, przytoczyłem przykłady nawet. Ansja jak najbardziej tu masz rację że cię oceniam. Tylko że ja nie gadam jak nawiedzony o tym żeby nie oceniać...

damo    26

Następnym razem jeśli będę chciał  napisać post  to  najpierw wyślę  go  do mecenasa  w  celu  weryfikacji .. czy aby  jest dostatecznie bez-stronniczy i  aby  nikt  nie  poczuł się w jaki  kol wiek sposób  dotknięty  bądź urażony odpowiedzi  na  wszelkie  pytania w  ciągu  14  dni roboczych     :D

Sean    241

sean uzasadniłem myślę że całkiem dobrze co zarzucam ansji, przytoczyłem przykłady nawet. Ansja jak najbardziej tu masz rację że cię oceniam. Tylko że ja nie gadam jak nawiedzony o tym żeby nie oceniać...

Uzasadniasz ciągle tak samo od co najmniej dwóch stron i to mniej więcej tak- zajączku czemu mi mówisz że będę miał gazy po kapuście, skoro sam w niej buszujesz.    :P    :D 

Ywa    499

Kurcze :D :lol: nie wiem czy śmiać się czy płakać, chyba płakać ze śmiechu....kabaret MORALNEGO ROZSTROJU.

Prawdziwy mężczyzna, mądry, odważny, szczery...........bez konwenansów.....

Sean    241

Było warto, Ywa w końcu zobaczyliśmy Twój piękny uśmiech.      :P

Sean    241

Normalnie Sean całus dla Ciebie :-*

Ty mnie chcesz całować, inne najchętniej  torturować, także jest ok. wszystko w normie.   :)

Ansja    309

Ty mnie chcesz całować, inne najchętniej  torturować, także jest ok. wszystko w normie.   :)

Ups tylko,że jak Ciebie tak bym zaczęła całować to chyba bym tego "bolesnego klapsa" jednak dostała...od tego #mojego sympatycznego#...

Oj ...w dodatku tak to oficjalnie napisalam jawnie ..no wpadlam i juz po mnie :(

mariuszd93    489

ode mnie? Nie jesteś w kręgu moich zainteresowań , w żadnym zakresie... nie pochlebiaj sobie...

Ansja    309

No ja piernicze...
Czytaj czasem dokladniej i ze zrozumieniem...
Juz kiedys wspominalam i nawet dzis po raz kolejny odnosnie właśnie owego "sympatycznego".

mariuszd93    489

ok sory. Nie jestem na bierząco, kto z kim itp. widocznie źle zrozumiałem

Za spam i prowokowanie siebie na wzajem do kłótni dostajecie po ostrzeżeniu. Ansja z tobą były już problemy widzę, że one powracają ciągle.. a Ty Mariusz chyba nie masz 15 lat żeby wdawać się w takie zamieszania na forum, które w dodatku nic nie wnoszą... Opanujcie się bo odpoczniecie od nas.Tym postem zamykam wasz spam, i jednocześnie odsyłam do komunikatora, tam możecie się wyzywać.

Ywa    499

Litości :P wszyscy się pochowali ze strachu......

Jeśli inni będą kulturalnie normalnie szczerzy, to będę spokojna...tak od siebie  ^^ 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się