Skocz do zawartości

Polecane posty

Ywa    499

ok :)

Skoro I lekcja na sucho to zgadzam się :D , ponieważ przy okazji inni pomogą mi ocenić Twoje doświadczenie.

Zamiast koła od roweru mam pokrywkę od garnka...załóżmy, że to moja kierownica B)

Podjeżdżam tyłem z prawej strony z jednoosiówką i mam od tyłu zaparkować ją między pługiem a beczkowozem.

Ile razy mam skręcić w prawo, a ile i w którym momencie  w lewo, aby w końcu wjechać prosto?

Tak żeby nie przewrócić pługa albo nie zahaczyć beczki a nie daj bosze nie złamać dyszla????? :unsure:

Tomasz78    287

jestem za praktyka w terenie ,teoria na nic się nie zda  ,Iwka  to trzeba w realu ćwiczyć ,podejrzewam że jak razem a Toba będę jeździć to i tak szkody będą , :P ale ograniczymy sie do minimum :lol:

Ywa    499

:)

Na pewno...Tomaszu ^^

Faceci niestety za bardzo rozpraszają.....

ponieważ czy to kiedyś tata był....prawie przejechałam przez słupek do przodu czy brat na wstecznym lekko wygięłam słupek...po prostu przeszkadzał mi i zasłaniał widoczność :P

Tak naprawdę doszlifować precyzję muszę sama....

..możecie już spuścić powietrze .....

Cudownych świąt życzę :)

Karol445    32

Facetów za to rozpraszają kobiety

Chociaż ja już stary i doświadczony to mnie ciężko rozproszyć

Dzięki za życzenia i też wszystkim Wesołych świąt życzę

Ansja    309

Wiecie czym wyróznia sie porzadny kawaler ?

W tylnej kieszeni spodni nosi grzebien i lusterko  :D

Ansja    309

Oj bo facet jest w stranie zapomniec o kobiecie,lecz o lusterku i grzebieniu nigdy :P

Thomas2135    1190

Rzadko jeżdżę do miasta, zwłaszcza tych wiekszych i jeszcze mało takich widzę. Wiem, że jest ich więcej.

Karol445    32

Może nie geje ale jak to nazywają faceci metroseksualni  ale chłop to ma byc chłop według mnie

Saperxxx    1

Grzebień w kieszeni jak najbardziej, ale lusterko? Po co w dobie smartfonów? ;) trzeba modernistycznie łączyć tradycję z nowoczesnością ;)

Thomas2135    1190

Dobrze zbudowany, krótko ostrzyżony, w normalnych szerokich spodniach a nie jakichś dresach. Niektórzy na prawdę pokracznie wyglądają, jakby pieluchę nosili pod spodem. Zarost max do 3 dni, bo potem to fleja. A jak ktoś ma zarost jak świnia szczecinę i zapuszcza go kilka tyg to tragedia.

Karol445    32

W sumie się zgadzam  Dodałbym tylko żeby nie pryskał się co chwilę dezodorantem (raz dziennie wystarczy) Jak się spoci to sie spoci świadczy że pracy się nie boi a pachnieć to maja kobiety dla nas a nie my dla kobiet Pachniec można jak się na dyske idzie albo w niedziele jak się nie robi tyle co w tygodniu

Ansja    309

Potem niech pachnie ale nie takim,ze sie przez dwa tygodnie nie kapie albo nosi tydzien jedne skarpetki,ktore pozniej pod sciana stoja na bacznosc :D

A i zeby kawy nie pil ze sloika :P

Edytowano przez Ansja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się