Skocz do zawartości

Polecane posty

tomaszpa1    0

Famer21, pewnie sa osoby ,,niewyjsciowe'' z wygladu ale moze charakter maja ok :P... wszyscy sa madrzy jak sie ich ocenia po pozorach

miroM1984    6

@Słońce gospodarstwo jest raczej z tych mniejszych, jeszcze nie jest moje, ale gdybym miała się tym zająć w przyszłości chciałabym trochę powiększyć :) a jeszcze w grę wchodzi hodowla była mlecznego, a to jest bardzo czaso- i pracochłonne.

podziwiam Cie za ambitne plany na przyszłość :) a szanse do powiększenia gospodarstwa są jeszcze? U mnie niby małopolska duże rozdrobnienie, ludzie odchodzą od gospodarki ale jakby chciał powiększyć to strasznie ciężko!

wiesmag    52

z chłopakami z AF-najgorsi bajeranci,ze mną na czele :lol: :lol: :lol:

co do pytania @roltech(dziewczyna wózek)-na szczęście mnie to już nie dotyczy,ale kilkanaście lat w tył-mogło by mnie przerazić,szczerze nie wiem co bym zrobił-i nie mówcie że jestem egoistą,nieczułym,bo nikt nie wie jak by postąpił,puki go to nie spotka.

jest kilka czynników które mogą zaważyć-presja rodziny,rodziców,wychowanie dzieci,i czy w ogóle mogły by być(każdy jakoś chce mieć małego traktorzystę,co nie?),najważniejsze,czy dałbym se z tym radę-psychika może po jakimś czasie nie wytrzymać,z drugiej strony ta druga osoba na wózku,czy nie będzie uważała że jest kulą u nogi,czy to miłość ,czy litość.

możemy tak sobie tu mówić,że na dobre i złe,możemy nawet żeby samego siebie podnieść na duchu,ale znam tyle sytuacji że byle choroba,była przyczyną rozpadu związku(nawet małżeństw),a co dopiero kalectwo.

tak że nie takie proste jakby się mogło zdawać.

ciężki temat,wróćcie lepiej do czegoś lżejszego :rolleyes:

1piotr1    11

mania i inne pytanie jeszcze jedno czy te które się zdecydowały zostać na gosp. coś sobą reprezentują czyli mają znośna aparycje, że przy pobudzce rano przy takiej nie dostaje się ślepoty obu ocznej i zawalu serca.... bo to, że tu jest masa zdesperowanych rolników i pojda spać z każdym napotkanym prosiaczkiem, z masakrycznie zrytym podejściem do życia i charakterem to nie znaczy ze wszyscy takie chcą..... co z tego, że jedna z drugą będą chciały zostać na gosp jak będzie pojeb. osobą ;)

nie jest to oczywiście kierowane do was Rolniczki taka ogólna dygresja......

edit a po za tym miłości nie kupuje się w spożywczaku na kilogramy tak w nawiasie mówiąc .. :)

Edytowano przez 1piotr1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mania i inne pytanie jeszcze jedno czy te które się zdecydowały zostać na gosp. coś sobą reprezentują czyli mają znośna aparycje, że przy pobudzce rano przy takiej nie dostaje się ślepoty obu ocznej i zawalu serca.... bo to, że tu jest masa zdesperowanych rolników i pojda spać z każdym napotkanym prosiaczkiem, z masakrycznie zrytym podejściem do życia i charakterem to nie znaczy ze wszyscy takie chcą..... co z tego, że jedna z drugą będą chciały zostać na gosp jak będzie pojeb. osobą ;)

nie jest to oczywiście kierowane do was Rolniczki taka ogólna dygresja......

edit a po za tym miłości nie kupuje się w spożywczaku na kilogramy tak w nawiasie mówiąc .. :)

Krew mnie zalała po przeczytaniu co napisałeś! Nie obraź się ale jak szukasz księżniczki to nie ta bajka!! Tak samo jak nie wszyscy chcą z kimś "zrytym" być podobnie nie wszyscy ludzie są dokładnie tacy i na dodatek o nieznośnej aparycji jak to piszesz. Nie można się dziwić, że jest się samemu jak ma się wymagania: najładniejsza, najinteligentniejsza i naj naj nie wiadomo co jeszcze. Z tego co mi wiadomo nikt na świecie alfą i omegą się nie urodził :D. Gdybyś kiedyś miał kogoś to postaraj się może doceniać, że zwyczajnie jest i masz do kogo odezwać się, a nie że jest jakiś. :)

gofiaczek    74

Po pierwsze wyraz obuoczna piszę się razem, po drugie widzę, że kobiety oceniasz tylko po wyglądzie? Jeżeli kobieta jest innej urody niż Ty wymagasz tzn., że już sobą nic nie reprezentuje? Po trzecie prosiaczki są słodkie :P po czwarte rozwiń co to znaczy pojeb. osoba? Może jakieś cechy charakteru?

Oczywiście, że miłości nie kupuje się w spożywczaku, nikt nawet tutaj nie wspominał o takim czymś. Nie widzę również zdesperowania w wypowiedziach naszych panów.

Mam wrażenie, że jesteś wrogo nastawiony, ale nie wiem dlaczego.

Gość czacha17   
Gość czacha17

Dziewczyny nie bulwersujcie sie tym co napisał kolega 1piotr1,on chciał was tylko sprowokować do dyskusji :) ,nie wierzę że myśli tak jak napisał że na gospodarstwie zostają tylko poj.... dziewczyny.

Sam czasami lubię prowokować i myślę że to była prowokacja z jego strony i chęć wyróżnienia się z tłumu "chłopa" na AF ;)

Michufarmer    21

Widzę, że trochę nie zrozumiałyście tego co napisał 1piotr1.

Wszyscy tak pięknie mówią i piszą, że wygląd się nie liczy a jak się chłopak dziewczynie nie spodoba i odwrotnie to nie będą razem i tyle. Osoba z wyglądu musi się podobać co nie oznacza, że musi być MISS albo bądź MR WORLD, ona/on musi być MISS/ MR dla swojego partnera.

Druga sprawa to, że oprócz tego że będzie osoba, która zgodzi się iść za mężem/żoną na gospodarkę musi być "życiowa". Samo to że "jest" jak napisało Sloneczko niestety nie wystarczy, musi być jakiś pożytek z niej.

Wyobrażacie sobie sytuacje: rolniczka dźwiga ciężkie taczki z obornikiem a jej mąż stoi z browarem i patrzy? - no ale jest. Chyba nie tędy droga. ;)

Edytowano przez Michufarmer

gofiaczek    74

Nie mówię, że wygląd nie ma znaczenia, bo ma i to szczególnie dla mężczyzn na samym początku, ponieważ są wzrokowcami :P Ale kiedyś, ktoś mądry mi powiedział, że nie ma brzydkich i ładnych dziewczyn, po prostu każdemu podobają się mężczyźni/kobiety o różnych typach urody. Dla wszystkich może być brzydulką, a dla tego jedynego miss. Chyba najważniejsze, żeby była/był zadbana/y.

Chyba trafniejszym określeniem jest, że wygląd nie powinien być na pierwszym miejscu ani przysłaniać wewnętrznego piękna, a nie że nie ma znaczenia.

Zgadzam się co do tego, że kobieta i mężczyzna muszą mieć swój udział w gospodarstwie.

Edytowano przez gofiaczek

asiulka92    0

@Gofiaczek bardzo mi się podobało Twoje ujęcie z prosiaczkiem :D Odpowiedni komentarz :D

Tak, to prawda ze trzeba się wspierać i tolerować wzajemnie. Aczkolwiek uważam że 1piotr1 ma dość nietypowe podejście do całej stytuacji fakt każdy ma prawo do swojego zdania i oceny ale myślę że trzeba się wgłębić w temat i przeanalizować go dokładnie bo można komuś sprawić nie lada przykrość.

Michufarmer    21

"Uroda przyciągnie charakter zatrzyma". Takie zdanie kiedyś usłyszałem i coś w nim jest.

"Nie ma brzydkich kobiet, są takie które o siebie nie dbają" a uroda to rzecz gustu wybierającego, a o gustach, jak wiadomo, się nie dyskutuje. ;)

1piotr1    11

Dziewuchy krowy juz podojone i wymiona wysmarowane, żeby nie dostały zapalenia......,że macie aż tyle do powiedzenia na AF :P

slonce nikt ci nie karze zgadzać się z moim zdaniem..... po za tym nie napisałem, że interesują mnie tylko i wyłącznie księżniczki z bajki michufarmer napisał mniej więcej o co mi chodzi... ja jestem realista i nawywam rzeczy po imieniu, po za tym uważam, że księżniczki to wymarły razem z dinazaurami i do spotkania tylko i wyłącznie w muzeum figur woskowych stoją zaraz obok dziewic :)

gosiaczek każdy ma swoja własna indywidualną definicje pojeb.dziewczyny/faceta, poprostu jeden lubi nie tykane cnotki z drugi bardziej obrottne, po za tym z gustami i preferncjami sie nie dyskutuje

asiulka mam takie podejście, że żadna nie robi mnie w ch.. prosta zasada nie ufaj niczemu co ma c... i zna wartość pieniądza.. :)

damianzbr    977

czuję że @1piotr1 coś rozpęta i będą wielkie jaja.

@1piotr1 wiedz że mamy podobne zdanie na ten temat. Będę bacznie Cię wspierał;)

Famer21    6

@ 1piotr1 Heh dobre posty ;) Tylko nie wiem czy osobiście tez byś tak wygarną dziewczynie w twarz z takim txt.. Z tego co wiem i widze to głównie przystojniacy i pewni swojego wyglądu faceci tak traktują kobiety, że nie oprą im się :D

Co do wyglądu, dziewczyny nie uszukujmy się każdy facet chce ładną, każda dziewczyna chce przystojniaka (tzn w jej oczach jest przystojny i to samo u faceta..) ale no posty kolegi - czy ja wiem ;D

Famer21    6

@ 1piotr1 Heh dobre posty ;) Tylko nie wiem czy osobiście tez byś tak wygarną dziewczynie w twarz z takim txt.. Z tego co wiem i widze to głównie przystojniacy i pewni swojego wyglądu faceci tak traktują kobiety, że nie oprą im się :D

Co do wyglądu, dziewczyny nie uszukujmy się każdy facet chce ładną, każda dziewczyna chce przystojniaka (tzn w jej oczach jest przystojny i to samo u faceta..) ale no posty kolegi - czy ja wiem ;D

mariusz0221    0

@Michufarmer... ja znam takie

"nie ma brzydkich kobiet...jest tylko za malo alkoholu" :lol:

Edytowano przez mariusz0221

asiulka92    0

@1piotr1 biorąc do analizy Twoje słowa to Tobię również nie należy ufać ...

Życzę Ci powodzenia w poszukiwaniu Twojego ideału ale z tego co widać to czeka Cię długa droga ...

Michufarmer    21

Z ideałami jest tak, że jak już znajdziemy swój to może się okazać, że nie jest jednak ideałem ;)

Kobieta musi mieć w sobie "to coś" B)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie miałam na myśli takiej lekkiej strajności o jakiej napisał w przykładzie @Michufarmer , może z racji płci nie podobała mi się zbytnio wypowiedz @1piotr, każdy ma swoje zdanie ;)

a póki się nie znajdzie tej jedynej/go trzeba szukać dalej skoro coś nie pasowało komuś ;/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się