Skocz do zawartości

Polecane posty

grego    218

Czyli o czym swiadczy,mozesz mnie uświadomić co masz na mysli?

Oj, musiał bym Ci rzucić komplementem co bym nawet chętnie uczynił, niestety tym samym obraził bym kogos innego...

Co do zwrotów za wesele, znajomy wziął pożyczkę na wesele i po paru miesiącach tylko dług mu został na następne lata, bo panienka się rozmyśliła. U innego penienka odeszła po tygodniu z kucharzem poznanym na własnym weselu :lol:.

Ansja    309

Grego to na priv  chetnie przyjme kazda ilosc  :)

tak master slub a pozniej grill z gila w ogodzie,beczulka bimbru.pozniej na miesiac miodowy za stodole,Tanio i bez zachodu ha ha

Sean    243

tak master slub a pozniej grill z gila w ogodzie,beczulka bimbru.pozniej na miesiac miodowy za stodole,Tanio i bez zachodu ha ha

O żonie marzy nie jeden, ale zero w nią inwestycji, i to od samego początku, jeździć za daleko, wesele nie potrzebne,    :D    po co jej nowe majtki jak stare jeszcze się w kroku nie przetarły,   2smiech.gif    no to masz Aniu odpowiedź dlaczego, na wsi tylu facetów jest samotnych.   :)      

Ansja    309

Sean ja to w takiej dziczy mieszkam i pustkowi,ze majtki sa juz zbyteczne,bo i tak mnie nikt nier zobaczy,ze nago chodze ha ha

Sean    243

Aniu, to chociaż może jaki listek figowy przylep tu i ówdzie, bo to nie wypada jak dziewczyna biega naga.    :P      b0c04959cc8f24205ec06b8fbcecf8d0.jpg

Ansja    309

Wiesz,ze w lecie to wskazane jest wowczas rowna opalenizna....)

A ladne zgrabne wdzieki godne podziwu  :D

Sean    243

A zimą co? woda zamarznie i chodziłabyś z soplem      :P    :D  Ty już lepiej wyjdź za takiego, który jednak na majtkach oszczędzał nie będzie.      :)

Ansja    309

Tylko jest problem,bo mi nie bedzie mial kto slubu udzielic,Ksiadz sie obrazil na mnie :(

MasterRoj    81

O żonie marzy nie jeden, ale zero w nią inwestycji, i to od samego początku, jeździć za daleko, wesele nie potrzebne,    :D    po co jej nowe majtki jak stare jeszcze się w kroku nie przetarły,   2smiech.gif    no to masz Aniu odpowiedź dlaczego, na wsi tylu facetów jest samotnych.   :)      

To co najważniejsze to uroczystość w kościele a wesele jest tylko dla gości i nawet państwo młodzi nie są konieczni do dobrej zabawy.

robo1980    42

Dawno mnie tu nie było a tu takie tematy.Miałem małe niemiłe zdarzenie dla mnie oczywiście bo już miałem sarenkę na wyciągnięcie ręki ,skradam się do niej po cichutku na paluszkach już ją chwytam a tu zonk bo nadepnąłem na gałązkę ,  i jak mi nie wywinęła kopytkiem i stała się ciemność.....Dopiero po 3 dniach mnie znależli grzybiarze.Na drugi raz zakładam kask.                                                                              Odnośnie komentarza na temat mojej zupy nie zdarzył się taki przypadek żeby po niej były takie zdarzenia.

Ansja    309

Dajcie spokoj juz z tymi sarenkami,przeciez to na moja wies wolaja "rogolandia".
Grzes zupy nie jada z kolankami,woli moja pizze.)
Tomcio liczy,ze bedzie smakowal bimber,ktory mam pod lozkiem.)
Miglanc zamowil nocleg na dywanie.)
Master napad bedzie robil na moja spizarnie.)
Sean czeka na szyszke weselna .)
Robo tylko po lasach rajcuje.)
Tele schow jak sie patrzy mozna krecic ha ha

grzegorzk4    60

jako piza ? jo ino schobowy z wiprzka i kapucha no i czasem źmioka, ale ze źmioka to najelpsza jest wódecka.

Pice to jo lubie, alo inne, tako z futerkiem :) a może być i bez  :)

asica698    1

Ciekawe, jak ja chciałam iść na gospodarkę to nie było chętnych, same mieszczuchy aż się jeden rolnik znalazł i nie żałuję ani On ani Ja

grego    218

Od paru znajomych z miasta słyszałem, że tam niemal polują na dziewczyny ze wsi, często bardziej ułożone i pracowite. Jeśli ktoś oczywiście szuka żony... Jak liczyliśmy to na 8 par sześciu miało żony ze wsi, dwóch z miasta. A dziewczyny znając z autopsji trudy życia na wsi gromko garną do miast i ani myślą wracać...

Edytowano przez grego

wojtal24    167

Dajcie spokoj juz z tymi sarenkami,przeciez to na moja wies wolaja "rogolandia".

Grzes zupy nie jada z kolankami,woli moja pizze.)

Tomcio liczy,ze bedzie smakowal bimber,ktory mam pod lozkiem.)

Miglanc zamowil nocleg na dywanie.)

Master napad bedzie robil na moja spizarnie.)

Sean czeka na szyszke weselna .)

Robo tylko po lasach rajcuje.)

Tele schow jak sie patrzy mozna krecic ha ha

Każdy chce coś od Ciebie a Ciebie nikt nie chcę co to za faceci do Ciebie piszą  :D

Cześć wszystkim :) widzę, że sporo z was ma problem ze znalezieniem Dziewczyny, która chciałaby pozostać na wsi na gospodarstwie ale może trzeba Ją dobrze zachęcić nie wszystkie przecież pochodzą z gosp. :)

Edytowano przez asia1991ursus3

grzegorzk4    60

Coś cisza w temacie, wczoraj hamerykańskie święto dyni to pewnie niektórzy bawią się dyniami.

Dzisiaj też święto to nikt nie ma czasu :)

B3Agro    85

To co najważniejsze to uroczystość w kościele a wesele jest tylko dla gości i nawet państwo młodzi nie są konieczni do dobrej zabawy.

Kwestia podejścia. My z żoną pobraliśmy się jak nasz syn miał już 5 lat. Ślub cywilny a najbliższa rodzina i znajomi to kilka dni "bawili" - specjalnie braliśmy ślub tuż przed długim weekendem.

Kościelnego dalej nie mamy bo jest dla nas absolutnie zbędny, zresztą ten cywilny też był brany tylko ze względów praktycznych - bo nam żaden papierek nie był potrzebny

adrian3005    45

Cześć wszystkim :) widzę, że sporo z was ma problem ze znalezieniem Dziewczyny, która chciałaby pozostać na wsi na gospodarstwie ale może trzeba Ją dobrze zachęcić nie wszystkie przecież pochodzą z gosp. :)

Hej  :lol:

Dziś to dopiero wzrośnie licznik odwiedzeń Twojego profilu  :D

tylko brakuje tam miejsca Twojego zamieszkania  :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się