Skocz do zawartości

Polecane posty

Ansja    310

Grego normalna kobieta to jaka?
Czy jak kobieta jest ambitna i kobieca to odbija jej sodowka?
Czy z kolei jak jest normalna to może spoczywa na laurach i idzie na łatwiznę?

Tylko nieudacznicy chcący się dowartosciowac wybierają przyglupie dziunie.No ale jak facet nic sobą nie reprezentuje,jedynie co to,że ma kasę to chce przy takiej być macho...

Ansja    310

Jesteś grego inteligetnym chłopakiem wiec myślę,że spotkasz kobietę wyjątkową,taka która będzie jak to mówisz "normalna".

daremw    128

Normalność to rzecz względna jak większość rzeczy. Ostatnio na imprezie kolega poznał dziewczynę 22 lata (z wyglądu myślę że zdecydowana większość facetów nie pogardziła by) ;) wszystko ładnie pięknie ale na koniec imprezy dowiedział się że jest ona mężatką, ma dziecko i oczywiście mieszka z mężem, na fb zdjęcia z mężem i dwuletnią córeczką a po kilkunastu godzinach od zapoznania wyznawała mu miłość i proponowała związek a w międzyczasie że wystąpi o rozwód. Kolega w trakcie imprezy mówił że taka fajna, "normalna", do pogadania dziewczyna. Normalność ma różne oblicza, często jednak zakłamane i zakamuflowane kłamstwem i oszustwem. Ze swojej strony życzę wszystkim odnalezienia tej prawdziwej, niczym niezmąconej "normalności" której również od lat szukam (a może już nawet nie...), jednak jest to karkołomne zadanie które wiele osób przerasta- niestety nie z ich winy.

arsz63    1

Cześć :) chętnie bym poznał taką dziewczynę która chciałaby pozostać na gospodarstwie sam planuje na niej pozostać w przyszłości posiadamy 30ha gospodarstwo ;)  a przyszła wybranka nie musi w nim pracować może mieć inną prace ważne żeby tylko domem umiała się zająć i mnie kochała i chciała na tej wsi mieszkać :)  jeśli jest jakaś chętna dziewczyna do popisania niech się odezwie to mój adres e-mail arturfotograf@onet.pl , mam 22 lata jestem ze świętokrzyskiego ale to nie znaczy że nie może to być dziewczyna z innego województwa jak najbardziej może być :)

Ansja    310

Tak sie mówi by zachęcić A później to już żadnych przyjemności tylko tyranie w polu ha ha

arsz63    1

dokładnie tak

Tak sie mówi by zachęcić A później to już żadnych przyjemności tylko tyranie w polu ha ha

nie wiem czemu Pani tak uważa , sama chyba jest Pani ze wsi ? mi na prawdę to nie będzie przeszkadzać jeśli kobieta będzie mieć pracę po za gospodarstwem .

Ansja    310

Jestem ze wsi,wiem jak również wyglada praca poza rolnictwem.Nigdzie to kolorowo nie wygląda.Co cokolwiek sie robi trzeba mieć do tego pasję i lubić to zajecie wówczas jest sens to robić i przyjemność.

grego    218

dokładnie tak

nie wiem czemu Pani tak uważa , sama chyba jest Pani ze wsi ? mi na prawdę to nie będzie przeszkadzać jeśli kobieta będzie mieć pracę po za gospodarstwem .

Nie stresuj się tak, koleżanka sobie poniekąd zażartowała tylko...

Mówisz, że by Ci nie przeszkadzało? He, ja to bym z miejsca wygonił do pracy poza gospodarstwem, a nie siedziec mi w domu ;)

arsz63    1

nie stresuje się :) tak mi by to nie przeszkadzało chciałbym żeby i ona w jakimś stopniu się spełniła zawodowo :)

Cześć Mam na imię Asia ☺ Ja nie boję się zostać na Gospodarstwie ale za to szukam normalnego chłopaka jak coś to piszcie ☺
Druga sprawa mam kuzyna który szuka pracy na gospodarstwie jako pracownik najlepiej jak by to było Kujawsko-Pomorskie. Jak cos to piszcie udziele szczegółów pozdrawiam ☺

Edytowano przez asia1991ursus3

Naciaaa2902    6

Z czystej ciekawości weszłam w ten post :D ! Z niektórch komentarzy miałam niezły ubaw :D Rolnicy ! Uwierzcie, że niektóre dziewczyny wolą właśnie prostego chlopaka ze wsi, a nie mieszczucha ! Sama uważam, że rolnicy są bardzo przystojni :)) no i pracowici (oczywiście większość ). W poszukiwaniach dziewczyny nie zależy się kierować jedynie przez pryzmat dodatkowych rąk do pracy :) trzeba znaleźć bratnią duszę , która będzie wspierać i oczywiście będzie świadoma , że życie z rolnikiem nie jest łatwe. Bo czasem trzeba mieć dużo zrozumienia, cierpliwości oraz wiedzieć, że niekiedy praca w polu będzie ważniejsza :) a jeśli już znajdziecie taką, to jesteście prawdziwymi szczęściarzami :D tak z perspektywy kobiety napisane ! :)

Edytowano przez Naciaaa2902

Kris94    23

Nacia, my wierzymy że są takie dziewczyny ale inną kwestią jest już spotkanie takiej na swojej drodze. Jednak zdecydowaną większość dziewczyn "ciągnie" do miasta a część wręcz odpycha wieś lub tym bardziej rolnictwo, pomimo niedużego stażu w tych sprawach, już tego doświadczyłem kilka razy ;-) A dodam że na pewno nie patrzę na dziewczyny przez pryzmat dodatkowych rąk do pracy, nie mam nawet nic przeciwko aby dalej się uczyła czy rozwijała w innym zawodzie który po prostu lubi więc raczej to nie problem. Mimo wszystko miło poczytać takie rzeczy, daje to jakieś nadzieje że właśnie możemy trafić na taką osobę w przyszłości ;-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się