Skocz do zawartości

Polecane posty

Ansja    309

kto był w moich stronach podrywac moje dziewczyny?

Tak tak Masterroj A dokładnie podrywac Tobie mnie rzecz jasna :)

Tylko biedulek gdzieś chyba jednak zmienił kierunek,albo ze strachu przed chłopakami z Podkarpacia zrezygnował.Możliwe,ze tez inni mu definitywnie wybili pomysł z głowy :)

Edytowano przez AnnaHejniak

MasterRoj    81

Gdziem był to moja sprawa bo niektórzy dużo gadają a mało działają :D

Chłopaki lepiej się obudzcie bo wam te dziewczyny z podkarpacia powywożą zanim się spodziejecie :lol:

Edytowano przez MasterRoj

nie jeden jeszcze zapłacze za kawalerskim ,dlatego lepiej dmuchać na zimne i nie szukać za bardzo bo się wpadnie a poem tylko płacz zero alkoholu w normalnych ilościach i póżnych powrotów do domu bo wp***dol za drzwiami ja dziękuje za młody jestem

Ansja    309

Gdziem był to moja sprawa bo niektórzy dużo gadają a mało działają :D

Chłopaki lepiej się obudzcie bo wam te dziewczyny z podkarpacia powywożą zanim się spodziejecie :lol:

Tak tak obudzcie sie chłopaki,bo gdzieś spicie czy jak :) Edytowano przez AnnaHejniak

grego    218

Czytałem, że jakiś Duńczyk założył portal dla kasiastych facetów co chcą mieć "utrzymanki" w różnych krajach europy. Zainteresowanie polskich dziewczyn było tak duże, że trzeba było zrobić polską wersje strony..., więc trochę tych pięknych ubyło.

Edytowano przez grego

Ansja    309

Grego powaznie ? Czyli sa dziewczyny,ktore tylko chca faceta by im kase dawal na wszystko,zyc latwo i beztrosko. ...  Zostawie to bez dalszego komentarza,bo niechce nikogo urazic  by znow nie bylo jakis awantur :)

damianos95    52

Młodosc czy starosc i inne takie to wszytko zalezy jak sie na to patrzy.

Z drugiej strony po co żona która nie umie ugotowac obiadu tylko jezdzi do kolezanek maluje pazurki i siedzi w tv albo fb. Oczywiscie nie mam nic do tego ze kobiety dbaja o siebie ale jednak chyba jak sie ma ta rodzine to mozna cos zrobic pozytecznego.

I fakt kolego normalna kobieta to w tych czasach duzy rarytas

miglanc88    110

Czytałem, że jakiś Duńczyk założył portal dla kasiastych facetów co chcą mieć "utrzymanki" w różnych krajach europy. Zainteresowanie polskich dziewczyn było tak duże, że trzeba było zrobić polską wersje strony..., więc trochę tych pięknych ubyło.

z drugiej strony może i dobrze. Kraj głupoty się pozbył. I zostały same wartościowe? ?? Ha ha

a1fe26c2    36

Pośpiewajcie sobie poniższym tekstem (Krycha bez oka, z kasety "Skarpetą do piekła", zespołu Dżipago)do muzyki "Senzo una donna":

Co dzieje się, że dziewuch jest tak mało
Nie ma z kim
Najbrzydsze trzy nam tylko się ostały
W naszej wsi
Każdą z nich do miasta ciągnie
A my co? Czy pomyśli o mnie?
Nie narzekaj - jest jeszcze Krycha
Każdy do niej w gminie bez przerwy wzdycha

Krycha bez oka - to szczyt marzeń we wsi
Krycha bez oka - we włosach ma tylko wszy
Krycha bez oka - lepsza taka niż nic
Życie bez baby - jaki to wstyd.

Ansja    309

z drugiej strony może i dobrze. Kraj głupoty się pozbył. I zostały same wartościowe? ?? Ha ha

Jakie są dla Ciebie te wartościowe?Każdy ma inne priorytety i wymagania,lecz większość pierw dostrzega to co z wierzchu,atrakcyjny wygląd .

MasterRoj    81

Czy do szczęścia  jest potrzebny  płot wystarczy pastuch  :lol:

Luki wnioskuje że wystarczy wokół domu tylko pastuch i jesteś szczęśliwy :lol:

Przyciąga się wyglądem a zatrzymuje charakterem. :)

MasterRoj    81

Pale tylko w piecu ale jak czytam twoje posty to nieźle muszą jarać :lol:.

grego    218

Sęk w tym, że ich się nie pozbył... Choć fakt, że polki jakoś wyjątkowo cięgnie do obcokrajowców i na żony. Chodzi o dziunie, które są utrzymankami czyt. taki sponsoring zagraniczny. Kolesie najczęściej biznesmeni, którzy mają interesy w naszym kraju je tu utrzymują, chyba wiadomo w jakim celu... W pewnym sensie się ich w sumie pozbywamy, tyle że zostaje mało tych normalniejszych. W ogóle teraz o normalniejszą kobietę coraz trudniej i to nie tylko dla rolników. Ci co mają zazdroszczą tym co nie mają i na odwrót heh.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się