Skocz do zawartości

Polecane posty

daremw    128

Coś w tym jest... Co prawda nie jest to regułą ale często tak bywa, często właśnie taka piękna, rozchwytywana kobieta uczy się że może mieć każdego faceta i nie ma chęci wiązać się z jednym zmieniając facetów jak rękawiczki, czas ucieka a wolni faceci wykruszają się powoli, no a ci pozostali w większości już nie spełniają wymagań i dalej trwa takie zamknięte koło.
Ze swoich obserwacji zauważyłem że właśnie te pozornie mniej atrakcyjne kobiety (przeciętnej urody, często z wyraźną nadwagą) już są dawno po ślubie i mają dzieci, a właśnie te ślicznotki dalej są same i o dziwo nie wzbudzają większego zainteresowania u facetów.
Facet też szuka w pewnym wieku stabilizacji a widocznie z taką piękną, już powoli tracącą swoje walory nie widzi swojej przyszłości, bo w końcu musi być jakiś powód, że mimo upływających lat nikt nie uznał jej za wartą poślubienia.

Edytowano przez daremw

milano27    6

Atrakcyjność to pojęcie względne. Z facetami też jest podobnie. Przystojniak przebiera i wysoko się ceni tylko w tym problem ,że w wieku 40 lat nadal będzie mieć branie a kobieta już nie.

MagoKJ    17

Darem niektóre dziewczyny czytając to powinny się obrazić.
Myślisz ze jak ładna to przebiera,kręci nosem itd.
Może akurat nie trafiła na odpowiedniego faceta dla siebie i woli być sama,albo właśnie po 30 sce trafi na odpowiedzialnego faceta.
Wiem,napisałeś to z własnej obserwacji ale czasem też warto pomyśleć czy warto wkładać wszystkich do jednego worka.
Miłego wieczorku

daremw    128

No i jak zwykle ktoś nie przeczyta tego co piszę i problem... Napisałem wyraźnie: ...Co prawda nie jest to regułą ale często tak bywa...

MagoKJ    17

Tak tak wiem,czytałam ze zrozumieniem ale musiałam no:-D
Ja tam problemu nie mam,Ale tak mam ze Lubie się doczepić jak chodzi o kwestie kobiet zamieszkujących wieś no!:-)

daremw    128

Ja staram się kontrolować to co piszę o kimś, moje posty trzeba dokładnie czytać bo często ludzie mają z tym problem.
W tym co ja piszę nie ma czego się doczepić, ewentualnie ktoś może mieć odmienne zdanie.

MagoKJ    17

Mam odmienne zdanie i się doczepić musiałam..
Ciężki dzień..przepraszam wybacz,ale i tak nadal stawiam na swoim...
Nie każda ładna kobieta lubi wrażenia..
Dobrej nocy :-)

MagoKJ    17

I tu się mylisz..
Po co ten stres?
Wyraziłam swoje skromne zdanie jak ja to widzę,za nieścisłości przeprosiłam wiec życzę dobrej nocy.
A ty nadal swoje..uparty.. :-)

Rafik87    14

Oj tam, pół czy cała ważne żeby w tej głowie było poukładane:) najlepiej tego samego wzrostu żeby nie trzeba było stawać na palcach w razie całowania xD

milano27    6

Czemu nie chciałeś żony o wzroście 173 cm ? Tylko Ci wysocy mają male,a te wysokie kobietki muszą brać się za krasnoludki ogrodowe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się