Skocz do zawartości

Polecane posty

MagoKJ    17

Chociaż jeden się przyznał ze faceci kłamią..:-) nobla dla damianos..

_aisak_    4

@damianos95 Ciekawa teoria, takiej jeszcze nie słyszałam. Ale coś prawdy w tym jest:)

MagoKJ    17

Teraz żaden z chłopaków się nie wyprze teorii jaką nam zdradził damianos.... :-)

damianos95    52

Ja nic ani nikogo nie zdradzalem :P Ale prawdy jest trochę w tym facet często musi oszukiwać żeby przetrwać bo większość kobiet źle reaguje na słowa krytyki nawet tej konstruktywnej krytyki. Więc czasami lepiej ugryźć się w jezora niż mieć tydzień ciche dni :D Więc może panie powiedzą nam facetom czemusz tak czesto się obrażają i mają Focha nawet jak powie im się szczere zdanie ??

Edytowano przez damianos95

_aisak_    4

To raczej zależy od dziewczyny, czy jest obrażalska, czy umie dobrze zareagować na krytykę. Ale często jest tak,  że dziewczyna się obraża, żeby potem facet ją przepraszał, adorował ją i wgl. I to nie jest takie obrażanie na serio, tylko takie udawane.
Takie są moje spostrzeżenia, niekoniecznie na sobie samej, ale w zachowaniu innych dziewczyn też:)

KRISS75    39

Wklejenia mojego zdjęcia było by tu bardzo nie chigieniczne :-D uff kriss to dobrze ze masz wszystko na miejscu,a sąsiad to kto go tam wie co wywinal na tym drzewie,szkoda chłopa tylko bo na Wielkanoc wydmuszki ma cały rok :-P

Wstaw swoją fotkę,tez chętnie dziewczyny popatrza,a i ja ukradkiem spojrzę ;-)

Tak w ciemno? Pokaż się:-)

Kobiety mają pierwszeństwo a ja jestem wstydliwy. :P

Ja nic ani nikogo nie zdradzalem :P Ale prawdy jest trochę w tym facet często musi oszukiwać żeby przetrwać bo większość kobiet źle reaguje na słowa krytyki nawet tej konstruktywnej krytyki. Więc czasami lepiej ugryźć się w jezora niż mieć tydzień ciche dni :D Więc może panie powiedzą nam facetom czemusz tak czesto się obrażają i mają Focha nawet jak powie im się szczere zdanie ??

Czasami jeśli prawda jest bolesna trzeba skłamać. :P

artur125    277

mogę wam robić za pośrednika, oboje przysyłacie do mnie a ja po otrzymaniu obu zdjęć odsyłam. 

Krassus    95

To raczej zależy od dziewczyny, czy jest obrażalska, czy umie dobrze zareagować na krytykę. Ale często jest tak,  że dziewczyna się obraża, żeby potem facet ją przepraszał, adorował ją i wgl. I to nie jest takie obrażanie na serio, tylko takie udawane.

Takie są moje spostrzeżenia, niekoniecznie na sobie samej, ale w zachowaniu innych dziewczyn też :)

I to są najgorsze dziewczyny jakie mogą być. Jakieś fochy, obrażanie się żeby wymusić coś na mężczyźnie.

damianos95    52

I to są najgorsze dziewczyny jakie mogą być. Jakieś fochy, obrażanie się żeby wymusić coś na mężczyźnie.

Nie no nie popadajmy w paranoje wiadomo ze czasami i tak trzeba ale jak jakas tak robi na kazdym kroku to fakt jest wkurzajace. Natomiast nie zapominajmy ze kobiety sa po to aby nam urozmaicić zycie wiec nie mozna byc tak krytycznym. 

Z własnego doswiadczenia powiem ze szczerosc wobec kobiet zwyczajnie nie popłaca mimo ze podobno kobiety cenia szczerosc :D

Fox84    10

Damianos
Sto procent racji

"kochanie, nie zakładaj tej jeansowej spódniczki bo nie bardzo Ci pasuje "

Powiedziałem delikatnie kiedyś
Skończyło się na dwóch dniach milczenia i stwierdzeniu "wg ciebie jestem gruba"

I bądź tu człowieku szczery
Nie chodzi o to żeby kłamać ale żeby urwać zdanie w odpowiednim miejscu

Krassus    95

Jeżeli foch jest sposobem urozmaicenia życia to nie mam więcej pytań.

damianos95    52

No własnie co by nie powiedziec i czego by to niedotyczyło to zawsze one przyporzadkuja ze chodzi o figure albo o biust i ewentualnie o pupe :D

Ale koniec wywodów bo panie sie nie beda udzielać

W sumie ciekawe czy jest tu jakas dziewczyna która naprawde ceni szczerosc i potrafi przyjac bez fochów jakas krytyke albo zdanie faceta niekoniecznie zgodne z jej hmm...

darek3    159

pewnie że są, przecież tutaj jest podobno ten najlepszy "sort" jak to jedna koleżanka określiła  ;)  :D

MagoKJ    17

Hm bo my kobiety mamy czasem płodne dni :-D. Ja tam biorę krytykę na klatę z uśmiechem,mi może gadać kto co chce mam to w nosie,przemyśle,wezmę za i przeciw i żyje dalej,a czasem nawet jak słusznie przyznam racje...bardziej facet się focha niż my..trzeba być ugodowym,bo wiadomo ze kobieta to stworzenie boże i nie zawsze ma rację,nawet jak jej się wydaje ze ma,ale to tylko i wyłącznie moje skromne osobiste zdanie..lepiej sobie wyjaśnić niż szarpać się i męczyć faceta głupimi fochmi..:-) kriss fota raz!!! :-P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się