Skocz do zawartości

Polecane posty

MalaMalwi    34

Witam serdecznie wszystkich ponownie :) Widzę, że ten temat bardzo sie rozwija i to w różnych kierunkach :) 

MalaMalwi    34

Ja w końcu znalazłam trochę czasu żeby tutaj zajrzeć: ) Czyli jednak ktoś tu pilnuje porządku: )

MalaMalwi    34

Pozaliczalam w pierwszym terminie i właśnie dzisiaj minęły mi ferie: ) Ale dobra wiadomość jest taka że w tym (ostatnim) semestrze będę miala mniej zajęć: ) A dla mnie to bardzo dużo bo będę miala po pracy i szkole trochę wolnego czasu:)

men87    1

Pewnie że dla Ciebie bardzo dobrze. Każdy powinien mieć dla siebie trochę wolnego czasu a nie tylko praca i praca. Coś trzeba mieć z tego życia....

Pewnie że dla Ciebie bardzo dobrze. Każdy powinien mieć dla siebie trochę wolnego czasu a nie tylko praca i praca. Coś trzeba mieć z tego życia....

MalaMalwi    34

Dokładnie tak. Chciałabym powiedziec, że teraz będę korzystać z życia ale tak dobrze to nie ma:)
Dokładnie tak. Chciałabym powiedzieć, że teraz będę korzystać z życia ale tak dobrze to nie ma:)

men87    1

Niestety ale taka właśnie jest prawda. Ale głowa do góry. Życie jest piękne......A w jakim kierunku się koleżanka kształci jeśli można oczywiście wiedzieć bo nie jestem w temacie????

Dwa lata po studiach, może chętnie by się wróciło do tych czasów tylko uczyć już się nie chce. do gospodarki doktorat nie potrzebny :)

MALAMALWI  korzystaj z tego czasu bo studia to przedłużenie młodości ;-)

Edytowano przez wielkopolskibamber

bieniek_88    52

Najlepiej było w LO, taki dreszczyk emocji, że niby nie można alko przed 18 a można, to były czasy. Na studiach było spoko, ale jednak nie to samo.

MalaMalwi    34

Niestety ale taka właśnie jest prawda. Ale głowa do góry. Życie jest piękne......A w jakim kierunku się koleżanka kształci jeśli można oczywiście wiedzieć bo nie jestem w temacie????

Inzynieria materialowa;)

Zgadzam sie ,ze to przedluzenie mlodosci. Ale tak praktycznie to mam ten czas juz za soba. W czerwcu bronie magisterke a zaraz po obronie inzyniera poszlam do pracy. Teraz nie mam duzo czasu na szalenstwa ;p

Linka    17

potem doktorat, habilitacja, nobel....  już po koleżance :D

artur125    277

jak jest się dobrym w tym co się robi, to można g.... robić i niezle żyć

Linka    17

ale trzeba przyznać, że Wy mężczyźni boicie się wykształconych kobiet, a jeszcze jak kobieta ma mieć wyższe od waszego to już całkowicie.

rolniku360    69

Ja bym się cieszył jak bym znalazł wykształconą :P ale tak dobrze nie ma trzeba się wybrać do chłopaki do wzięcia 

lukbold    399

eeee już nie cuduj z tym wykształceniem tym bardzeij że papier który to poświadcza równie dobrze czesto służy tylko do podcierania :P ale jakby zarabiała wiecej no to już inna rozmowa... respekt :P

Edytowano przez lukbold

Linka    17

no kto cuduje z wykształceniem? ja mówię tylko z własnego doświadczenia, mężczyźni mają wrodzoną potrzebę dominacji i wyższość kobiety pod jakimś tam względem czasami jest niewygodna. Ale na szczęście nie wszyscy tak mają i są wyjątki :)

artur125    277

ale trzeba przyznać, że Wy mężczyźni boicie się wykształconych kobiet, a jeszcze jak kobieta ma mieć wyższe od waszego to już całkowicie.

ja się nie obawiam wykształconych kobiet, a o wyższe od mojego naprawde nie trudno :lol: Spytaj ile osób na forum nie studiowało, przecież tu większość z wyższym

rolniku360    69

Czy dziewczyna po studiach z perspektywami w dużym mieście będzie chciała przyjść do chłopaka na gospodarstwo i co na to jej rodzina otoczenie?

a co ma do miłości rodzina jeśli np. rolnik pójdzie do głupiego armir i tam pani przyjmująca wnioski spodoba mu się i się zakochają i tak dalej to na pewno ona chętnie zamieszka na wsi bo pewnie ze wsi jest a rodziną to raczje nie ma co się przejmować zawsze na początek jest oburzenie że ona/on taki ale po jakimś czasie wszystko się uspokaja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się