Skocz do zawartości

Polecane posty

KRISS75    39

Byle do poniedziałku---dzisiaj widziałam jak facet talerzował...Jakoś cieplej po tej zimie mi się zrobiło na serduchu:)

Eeee w moim rejonie już jeden nie wytrzymał i wyskoczył z nawozem a ja jeszcze nawet nie zrobiłem przeglądu rozsiewacza. :P

Ojciec się wykosztował bo się cieszy że młodzi ślubują,teraz większość woli na kocią łapę.

aletes    52

Witam :)ale dzisiaj piękna pogoda a tu nawet na spacer z psiuniami nie dam rady..aż żal taka wiosenka;(

aletes    52

Tess ty pierdziochu. Nie ładnie się tak o gościach wyrażać. xD

Właśnie trzeba- jak wk.......,ale chociaż mam wzięcie na kuchni--- koleżanka ma gorsze zboczenia jak ja względem talerzówki...

Tomasz78    287

Nie ma co zwracać uwagi na gosci ,szczególnie jak są drętwi ,najważniejsze to mila atmosfera w środ załogi  

artur125    277

czasem wesela są drętwe, bo ludzie próbują się zachowywać "na poziomie"

Tomasz78    287

Najlepsze jest jak  goście maja o sobie wysokie mniemanie ,ą i ę a jak sobie popija to pokazuja jacy są naprawdę,aletes pewnie najlepiej wie o jakich pisze 

miglanc88    110
Napisano (edytowany)

Kiedyś byłem na jednym weselu, z księdzem. Pierwszy leżał nosem w sałatce, zaspawał pół parkietu a na koniec wypierdzielił się na schodach i wybił sobie obojczyk. A tak zawsze się wychwalał co to nie on. .

Edytowano przez miglanc88

aletes    52
Napisano (edytowany)

******!!!!

Edytowano przez aletes

Krassus    95

Czy to zboczenie? Każdy zdrowy facet ma takie zboczenie. Ale oczywiście jeżeli mowa o damskich tyłeczkach. Chyba, że jest kulturystą to wtedy różnie może być.

KRISS75    39

Czy to zboczenie? Każdy zdrowy facet ma takie zboczenie. Ale oczywiście jeżeli mowa o damskich tyłeczkach. Chyba, że jest kulturystą to wtedy różnie może być.

Nieee..to normalne zboczenie. ;)

Unexpected    7

Byle do poniedziałku---dzisiaj widziałam jak facet talerzował...Jakoś cieplej po tej zimie mi się zrobiło na serduchu:)

Aż ciężko mi w to uwierzyć, by dziewczynę do tego stopnia kręciło rolnictwo :)

valeTudo    25
Napisano (edytowany)

Krasus czy jak Ci tam, smieszny chlopczyku z prlu :D Ty chyba dawno po ryju nie dostales, jak czytam Twoje wypowiedzi co ? :D

Edytowano przez valeTudo

Pajej    50

Aż ciężko mi w to uwierzyć, by dziewczynę do tego stopnia kręciło rolnictwo :)

nie widzicie że dziewczyny bawią sie wami...

andrewk    72

Mi by nawet na myśl, nie przyszło aby pomyśleć o innym tyłku niż damski ale widać głodnemu chleb na myśli :P

Krasus czy jak Ci tam, smieszny chlopczyku z prlu :D Ty chyba dawno po ryju nie dostales, jak czytam Twoje wypowiedzi co ? :D

Nie zwracaj na jego uwagi :D Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje :D :D :D Mam nadzieje, że ktoś kiedyś oderwie go od monitora i skończy się chojrakowanie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się